Zbožňuju svatby

Zbožňujem svadby

Komedie / Romantický

USA / Kanada, 2005, 91 min

• IQ Tiqe

Jak už tu někdo napsal - viděno jen kvůli Graham. 50%(4.10.2009)

• sigf07

Heather Grahamová nemá ráda svatby ani Iana se zodpovědným přístupem k životu a nechce zachraňovat tátův časopis pro ženy. Jenže on dostal infarkt a jí tak nic jiného nezbývá. Jak vše dopadne je všem jasné po prvních minutách filmu. Jenže mezitím musíme přetrpět spoustů záběru na naštvanou Heather, trpící Heather, sarkastickou Heather, opilou Heather, Heather koupající se v šatech ve vaně, zamilovanou Heather, Heather s nápadem a všemi oslavovanou Heather. Teprve dojde na to, co nám bylo od začátku jasné. Heather Grahamová má ráda svatby, zachránila tátův časopis pro ženy a miluje Iana se zodpovědným přístupem k životu.(15.8.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $276,758(12.7.2010)

• AngelAngie

Asi je to jen můj pocit, ale nebýt detailních záběrů na obličej Heather, tak film nestál za nic .. je krásná, ale i když i z opakovaných námětů se dá vytěžit mnoho, tenhle případ to nebyl.(19.10.2008)

• Emily483

Prvoplánový a naivně neohrabaný film typu blondýnka-drsňačka si jen tak nezávazně žije, ale najednou potká pravou lásku. Se scénářem si nikdo hlavu nelámal, takže často ani nedává smysl, dojem se snaží udělat detailními záběry obličeje hlavní hrdinky, ve kterých nejspíš spočívá celý smysl filmu. Pravděpodobně nízkorozpočtový film, který se zalíbí snad jen citově labilním povahám pod vlivem alkoholu. Podruhé se na to určitě nikdo nepodívá --> bassator(28.3.2012)

• - Režisérka Nisha Ganatra se na okamžik objeví ve filmu - sedí vedle Heather Graham v čekárně, když jde navštívit Lulu do práce. (HappySmile)

• - Když byla Nisha Ganatra posazena do režisérského křesla, bylo jí řečeno, že se musí striktně držet scénáře od Tassie Cameron. Scénáristka byla totiž najata producentkou Mirandou DePecier, aby sepsala příběh založený na její osobní životní zkušenosti. (HappySmile)