poster

Lie with Me

Drama / Romantický / Erotický

Kanada, 2005, 93 min

Režie:

Clément Virgo

Kostýmy:

Antoinette Messam
(další profese)
 • Enšpígl
  ***

  Hned na začátku si dává holka na gauči vlastnáček a pak už je to jede v pěkně zajetých kolejí, souložičky, kuřbičky i lízáníčka se dočkáte, nebojte milé děti máte tam všechno co před neklidním spaním potřebujete. Film samozřejmě není žádný péčko, je to poměrně intimní náhled do dušičky jedné nešťastné bytosti.(8.11.2015)

 • Aljak
  **

  Potenciálne zaujímavý film! Neurotická egoistická nymfomanka, ktorá si uvedomí, že život nie je len o zvádzaní a sexe... Ale pochybnosti neutíchajú, lebo Láska je niečo nové, nepoznané, a preto sa cíti bezmocne, nevie čo robiť - či sa Láske oddať alebo pred ňou ujsť do bezpečia k životu aký viedla predtým? Ale čo ak je práve Láska tým bezpečím? Zaujímavý film, scenárom určite pozoruhodný, ale všetko to bolo akosi až príliš statické a dejová línia vôbec nenaplnila potenciál. Lauren svoju rolu ale zahrala naozaj obdivuhodne - až by som jej uveril, že taká je aj naozaj! Ale čo si o tom celom vlastne myslieť? Žeby Láska naozaj dokázala zmeniť každého?(6.1.2013)

 • hous.enka
  **

  Ne, když chlap před kamerou zabimbá žaludem, nemusí z toho být dobrý film se zajímavou myšlenkou. Aspoň v Lie with me tomu tak není. Teda, žalud tam je, to zas jo. Dokonce mám pocit, že jsem zahlédla plný lesopark s duby. Jenže celá ta věc o nymfičce, co se zamiluje, a až pozdě zjistí, že je vlastně zamilovaná... To snad nemyslé Clément Virgo vážně? Navíc Lauren Lee Smith je fakt nesympatická, blbě se oblíká a zobrazení jejího sexování je nuda. To Eric, to je věc jiná... ty bicepsy... Ale zpět k myšlence filmu: a byla fakt špatná jak ve vulgárnější verzi Rosamunde Pilcher. Nuda obalená do nahých těl. Někomu to může stačit, mně ne.(8.2.2016)

 • Pedross800
  ****

  "VÍM, JAK SI ZAŠUKAT ABYCH DOSTALA, CO CHCI. ALE POŘÁD TO NENÍ ONO. VŽDYCKY KDYŽ SE UDĚLÁM, TAK TOMU NĚCO CHYBÍ....." a pak to něco přijde a holka sebevědomá a emancipovaná je vedle jak ta jedle, jo láska....mocná to čarodějka ta dokáže nadělat paseku v citech i člověku. Vizuálně výborná záležitost, chemie mezi hlavní dvojkou hmatatelná a kouzelná a monology Leily jsou takovou povedenou třešinkou na dortu této lechtivé vztahovky.(16.6.2015)

 • darkrobyk
  ****

  ,,Sestřenka mi řekla, že se udělala tak, až měla temno před očima..." Jestli si myslíte, že je to film o souložení, pak vězte, že je o souložení. Naštěstí má ale pěknou nadstavbu. Nádherné svádění v potrubí mi připomnělo 9 a 1/2 týdne, který sice staví více na s/m, ale tohle nakonec není také jen čajíček. Chceš-li lásku, musíš ji chytit - a počkat, jestli otevře dveře... Hudba v zasněných pasážích připomíná Massive Attack (vzpomněl jsem si na Teardrop) a kamera přitom volně snímá obrazy, které jsou sice chvílemi na hraně pornografie, ale přitom vůbec nepůsobí vulgárně. Almodorovská červená svítí pronikavě na halence, v očekávání extáze se pak jakoby rozprskne po místnosti. Kdysi se ptali jednoho režiséra, proč jeho filmy končí špatně. On odpověděl:,,Moje filmy jsou jako život, ten také končí špatně." Tenhle film je jako život, naštěstí ho však netočil onen režisér....(16.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace