poster

Lie with Me

Drama / Romantický / Erotický

Kanada, 2005, 93 min

Režie:

Clément Virgo

Kostýmy:

Antoinette Messam
(další profese)
 • Radko
  *

  Tento film sa dá zhrnúť do dvoch viet: 1. Spala bych spala, ale nie sama. 2. Mám sa vychrápať vždy s iným alebo po nejaký čas aj s tým istým? Film je ako stvorený pre cieľové kino-publikum - 13 až 22 rokov. Nečudo, že na čsfd má až 61% (na imdb 55% - čo je obdobné ak sa vezme do úvahy, že tuná ho videlo 312 divákov a na imdb 9 455). Inak je to púha nudná bublina, ako nakoniec drvivá väčšina kanadských filmov.(7.11.2014)

 • ChArLeNe
  *****

  I keď sa tak na prvý pohľad javí, avšak v tomto filme ide o viac než iba o explicitné scény. Preto odporúčam prečítať si Eržikov diskusný príspevok a koment. V nich je viac-menej obsiahnuté to, čo vo mne tento nenápadný, a podľa môjho názoru, podcenený snímok vyvolal. Osobne mi vyhovovalo množstvo dialógov, a Leilyne monológy do konceptu zapadajú, a poskytujú hlbšie preniknúť do výpovede snímky...I certainly wasn´t expecting something so deep, sad, the pain piercing through with every scene. One has to either feel it or live it in order to understand what´s inside of the shell. (*but there´s something in the air, they share a look in silence and everything is understood*, alebo takisto aj pesnička Wicked Game sem pasuje)(19.6.2012)

 • darkrobyk
  ****

  ,,Sestřenka mi řekla, že se udělala tak, až měla temno před očima..." Jestli si myslíte, že je to film o souložení, pak vězte, že je o souložení. Naštěstí má ale pěknou nadstavbu. Nádherné svádění v potrubí mi připomnělo 9 a 1/2 týdne, který sice staví více na s/m, ale tohle nakonec není také jen čajíček. Chceš-li lásku, musíš ji chytit - a počkat, jestli otevře dveře... Hudba v zasněných pasážích připomíná Massive Attack (vzpomněl jsem si na Teardrop) a kamera přitom volně snímá obrazy, které jsou sice chvílemi na hraně pornografie, ale přitom vůbec nepůsobí vulgárně. Almodorovská červená svítí pronikavě na halence, v očekávání extáze se pak jakoby rozprskne po místnosti. Kdysi se ptali jednoho režiséra, proč jeho filmy končí špatně. On odpověděl:,,Moje filmy jsou jako život, ten také končí špatně." Tenhle film je jako život, naštěstí ho však netočil onen režisér....(16.12.2012)

 • Pedross800
  ****

  "VÍM, JAK SI ZAŠUKAT ABYCH DOSTALA, CO CHCI. ALE POŘÁD TO NENÍ ONO. VŽDYCKY KDYŽ SE UDĚLÁM, TAK TOMU NĚCO CHYBÍ....." a pak to něco přijde a holka sebevědomá a emancipovaná je vedle jak ta jedle, jo láska....mocná to čarodějka ta dokáže nadělat paseku v citech i člověku. Vizuálně výborná záležitost, chemie mezi hlavní dvojkou hmatatelná a kouzelná a monology Leily jsou takovou povedenou třešinkou na dortu této lechtivé vztahovky.(16.6.2015)

 • Eržik
  ****

  Neuvěřitelně zpracovaná a předvedená muka, která je možné prožívat kvůli chtíči. Závislost na druhé osobě. Nesnesitelná touha. Hlava plná jen toho druhého a niterná potřeba zaplnit to prázdno v duši. Krásná a zničující láska, která začíná a končí u toho nejprimitivnějšího a nejopravdovějšího pohnutku. Tohle nezažít tak neznám svou lidskost. Ale nevymanit se z toho a jsem nadobro ztracen...(1.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace