Lie with Me

Drama / Romantický / Pornografický
Kanada, 2005, 93 min

Leila (Lauren Lee Smith) je sexuálně aktivní mladá dívka, která má ve zvyku chodit s muži kvůli jednorázovému sexu. Na večírku se setká s Davidem (Eric Balfour), oba se navzájem sexuálně přitahují. Brzy se spolu ocitnou v jedné posteli. Pro ně je sex způsobem komunikace, ale poté si Leila začíná uvědomovat, že její vztah s Davidem není takový, jako s předchozími partnery. (NGP)

misterz

Fakt nechápem, kde to nabralo tak vysoké hodnotenie. Film je taký polovičný, ani dráma, ani romantika a ani porno. A spolu jedna veľká, nudná šedina, skrátka nič, čo by zaujalo. Divák čo to dopozerá, si zaslúži medailu, že sa dokázal pozerať hoďku a pol na babu s rukou v rozkroku a jedného nesympatického slizáka, ktorý rád tancuje nahý. Až na jednu scénu (práve ten tanec) zbytočný film. Všetko ostatné by som vystrihol a urobil z toho kraťas. 20/100 ()

Enšpígl

Hned na začátku si dává holka na gauči vlastnáček a pak už je to jede v pěkně zajetých kolejí, souložičky, kuřbičky i lízáníčka se dočkáte, nebojte milé děti máte tam všechno co před neklidním spaním potřebujete. Film samozřejmě není žádný péčko, je to poměrně intimní náhled do dušičky jedné nešťastné bytosti. ()

darkrobyk

,,Sestřenka mi řekla, že se udělala tak, až měla temno před očima..." Jestli si myslíte, že je to film o souložení, pak vězte, že je o souložení. Naštěstí má ale pěknou nadstavbu. Nádherné svádění v potrubí mi připomnělo 9 a 1/2 týdne, který sice staví více na s/m, ale tohle nakonec není také jen čajíček. Chceš-li lásku, musíš ji chytit - a počkat, jestli otevře dveře... Hudba v zasněných pasážích připomíná Massive Attack (vzpomněl jsem si na Teardrop) a kamera přitom volně snímá obrazy, které jsou sice chvílemi na hraně pornografie, ale přitom vůbec nepůsobí vulgárně. Almodorovská červená svítí pronikavě na halence, v očekávání extáze se pak jakoby rozprskne po místnosti. Kdysi se ptali jednoho režiséra, proč jeho filmy končí špatně. On odpověděl:,,Moje filmy jsou jako život, ten také končí špatně." Tenhle film je jako život, naštěstí ho však netočil onen režisér.... ()

Aluska88

Od tohoto snímku jsem očekávala, že se bude jednat pouze o průměrné erotické drama. Byla jsem však více než mile překvapena. Doslova ohromena:) Lie with Me na mě silně zapůsobilo a docela nechápu takto nízké hodnocení. Spojením všech jednotlivých prvků dokázal režisér vytvořit velmi silný snímek. Elektrizující chemie mezi hlavními představiteli, odvážné a vzrušující sexuální scény, monology hlavní hrdinky i samotný příběh. Erica Balfoura jsem viděla pouze v Texaském masakru a Lauren Lee Smith mi dosud byla známá především z The L Word. Zde jsem zjistila, že Eric je nádherný muž a ve spojení se zajímavou postavou, kterou ztvárnil, mě okouzlil. A Lauren Lee Smith... Oh God, she's so beautiful! She is Goddess:) Pro většinu diváků se zřejmě jedná jen o další nezajímavý a bezobsažný film, kde spolu hlavní postavy celý děj pouze sexují. Mně se takové filmy líbí a Lie with Me mě ohromilo především po herecké stránce, i celkovým osobitým zpracováním. ()

Radko

Tento film sa dá zhrnúť do dvoch viet: 1. Spala bych spala, ale nie sama. 2. Mám sa vychrápať vždy s iným alebo po nejaký čas aj s tým istým? Film je ako stvorený pre cieľové kino-publikum - 13 až 22 rokov. Nečudo, že na čsfd má až 59% (na imdb 53% - čo je obdobné ak sa vezme do úvahy, že tuná ho videlo 312 divákov a na imdb 9 455). Inak je to púha nudná bublina, ako nakoniec drvivá väčšina kanadských filmov. ()