Leila (Lauren Lee Smith) je sexuálně aktivní mladá dívka, která má ve zvyku chodit s muži kvůli jednorázovému sexu. Na večírku se setká s Davidem (Eric Balfour), oba se navzájem sexuálně přitahují. Brzy se spolu ocitnou v jedné posteli. Pro ně je sex způsobem komunikace, ale poté si Leila začíná uvědomovat, že její vztah s Davidem není takový, jako s předchozími partnery. (NGP)

Aluska88

Od tohoto snímku jsem očekávala, že se bude jednat pouze o průměrné erotické drama. Byla jsem však více než mile překvapena. Doslova ohromena:) Lie with Me na mě silně zapůsobilo a docela nechápu takto nízké hodnocení. Spojením všech jednotlivých prvků dokázal režisér vytvořit velmi silný snímek. Elektrizující chemie mezi hlavními představiteli, odvážné a vzrušující sexuální scény, monology hlavní hrdinky i samotný příběh. Erica Balfoura jsem viděla pouze v Texaském masakru a Lauren Lee Smith mi dosud byla známá především z The L Word. Zde jsem zjistila, že Eric je nádherný muž a ve spojení se zajímavou postavou, kterou ztvárnil, mě okouzlil. A Lauren Lee Smith... Oh God, she's so beautiful! She is Goddess:) Pro většinu diváků se zřejmě jedná jen o další nezajímavý a bezobsažný film, kde spolu hlavní postavy celý děj pouze sexují. Mně se takové filmy líbí a Lie with Me mě ohromilo především po herecké stránce, i celkovým osobitým zpracováním. ()

Enšpígl

Hned na začátku si dává holka na gauči vlastnáček a pak už je to jede v pěkně zajetých kolejí, souložičky, kuřbičky i lízáníčka se dočkáte, nebojte milé děti máte tam všechno co před neklidním spaním potřebujete. Film samozřejmě není žádný péčko, je to poměrně intimní náhled do dušičky jedné nešťastné bytosti. ()

Radko

Tento film sa dá zhrnúť do dvoch viet: 1. Spala bych spala, ale nie sama. 2. Mám sa vychrápať vždy s iným alebo po nejaký čas aj s tým istým? Film je ako stvorený pre cieľové kino-publikum - 13 až 22 rokov. Nečudo, že na čsfd má až 59% (na imdb 53% - čo je obdobné ak sa vezme do úvahy, že tuná ho videlo 312 divákov a na imdb 9 455). Inak je to púha nudná bublina, ako nakoniec drvivá väčšina kanadských filmov. ()

darkrobyk

,,Sestřenka mi řekla, že se udělala tak, až měla temno před očima..." Jestli si myslíte, že je to film o souložení, pak vězte, že je o souložení. Naštěstí má ale pěknou nadstavbu. Nádherné svádění v potrubí mi připomnělo 9 a 1/2 týdne, který sice staví více na s/m, ale tohle nakonec není také jen čajíček. Chceš-li lásku, musíš ji chytit - a počkat, jestli otevře dveře... Hudba v zasněných pasážích připomíná Massive Attack (vzpomněl jsem si na Teardrop) a kamera přitom volně snímá obrazy, které jsou sice chvílemi na hraně pornografie, ale přitom vůbec nepůsobí vulgárně. Almodorovská červená svítí pronikavě na halence, v očekávání extáze se pak jakoby rozprskne po místnosti. Kdysi se ptali jednoho režiséra, proč jeho filmy končí špatně. On odpověděl:,,Moje filmy jsou jako život, ten také končí špatně." Tenhle film je jako život, naštěstí ho však netočil onen režisér.... ()

misterz

Fakt nechápem, kde to nabralo tak vysoké hodnotenie. Film je taký polovičný, ani dráma, ani romantika a ani porno. A spolu jedna veľká, nudná šedina, skrátka nič, čo by zaujalo. Divák čo to dopozerá, si zaslúži medailu, že sa dokázal pozerať hoďku a pol na babu s rukou v rozkroku a jedného nesympatického slizáka, ktorý rád tancuje nahý. Až na jednu scénu (práve ten tanec) zbytočný film. Všetko ostatné by som vystrihol a urobil z toho kraťas. 20/100 ()

dopitak

Explicitní věci já rád, pokud nejsou moc umělecké nebo praštěné. Tady sice nymfomanie hlavní postavy občas přerůstá až před zeď k Chocholouškovi, ale jako romantické drama se ztopořenými i neztopořenými údy a hodně pěknou erotikou (Lauren Lee Smith nosí super oblečení, a trošku i Polly Shannon) to celkem jde. Milá hudba i oranžovo béžový filtr přes většinu filmu. ()

Arsenal83 odpad!

Spoveď škaredej nymfomanky, ktorej ruka zmizne z vlastného rozkroku len vtedy, ak potrebuje niekoho fajčiť. A tou rukou samozrejme nekontrolovala polohu tampónu. ()

ChArLeNe

I keď sa tak na prvý pohľad javí, avšak v tomto filme ide o viac než iba o explicitné scény. Preto odporúčam prečítať si Eržikov diskusný príspevok a koment. V nich je viac-menej obsiahnuté to, čo vo mne tento nenápadný, a podľa môjho názoru, podcenený snímok vyvolal. Osobne mi vyhovovalo množstvo dialógov, a Leilyne monológy do konceptu zapadajú, a poskytujú hlbšie preniknúť do výpovede snímky...I certainly wasn´t expecting something so deep, sad, the pain piercing through with every scene. One has to either feel it or live it in order to understand what´s inside of the shell. (*but there´s something in the air, they share a look in silence and everything is understood*, alebo takisto aj pesnička Wicked Game sem pasuje) ()

hous.enka

Ne, když chlap před kamerou zabimbá žaludem, nemusí z toho být dobrý film se zajímavou myšlenkou. Aspoň v Lie with me tomu tak není. Teda, žalud tam je, to zas jo. Dokonce mám pocit, že jsem zahlédla plný lesopark s duby. Jenže celá ta věc o nymfičce, co se zamiluje, a až pozdě zjistí, že je vlastně zamilovaná... To snad nemyslé Clément Virgo vážně? Navíc Lauren Lee Smith je fakt nesympatická, blbě se oblíká a zobrazení jejího sexování je nuda. To Eric, to je věc jiná... ty bicepsy... Ale zpět k myšlence filmu: a byla fakt špatná jak ve vulgárnější verzi Rosamunde Pilcher. Nuda obalená do nahých těl. Někomu to může stačit, mně ne. ()

Eržik

Neuvěřitelně zpracovaná a předvedená muka, která je možné prožívat kvůli chtíči. Závislost na druhé osobě. Nesnesitelná touha. Hlava plná jen toho druhého a niterná potřeba zaplnit to prázdno v duši. Krásná a zničující láska, která začíná a končí u toho nejprimitivnějšího a nejopravdovějšího pohnutku. Tohle nezažít tak neznám svou lidskost. Ale nevymanit se z toho a jsem nadobro ztracen... ()

Aljak

Potenciálne zaujímavý film! Neurotická egoistická nymfomanka, ktorá si uvedomí, že život nie je len o zvádzaní a sexe... Ale pochybnosti neutíchajú, lebo Láska je niečo nové, nepoznané, a preto sa cíti bezmocne, nevie čo robiť - či sa Láske oddať alebo pred ňou ujsť do bezpečia k životu aký viedla predtým? Ale čo ak je práve Láska tým bezpečím? Zaujímavý film, scenárom určite pozoruhodný, ale všetko to bolo akosi až príliš statické a dejová línia vôbec nenaplnila potenciál. Lauren svoju rolu ale zahrala naozaj obdivuhodne - až by som jej uveril, že taká je aj naozaj! Ale čo si o tom celom vlastne myslieť? Žeby Láska naozaj dokázala zmeniť každého? ()

snared

Ne zas tak úplně špatné explicitně okázalé vztahové drama o tom, že někomu prostě kvalitní sex a láska nejdou dohromady. Ovšem mnoho "hardcore" žhavých scén jako třeba u 9 Songs tady nečekejte. 3,5* ()

andrii

Odevzdej se mi! Chci cítit a vnímat tvou intimitu. Vynést tě až na piedestal. Vytrhnout stránky z Kámasútry - z té neopakovatelné, nevyčerpatelné Knihy lásky, jimi tě zasypat. Lechtivý erotický dýchánek. Spalující, neovladatelný. Hříšně po sobě zatoužili. Lahůdky pro toho druhého nachystali. Milenci v zrcadlové síni holdující viděnému potěšení, jsou unášeni prouděním krás z milování, do elektrizující zátočiny. Komorní fyzický orgasmus duševního zajiskření v galerii extáze a vzrušení. Měla to být jen jedna noc, nezávazný flirt přes půlnoc. Explicitní intimní banket milujícího se páru hýčkajícího si vrcholky tělesného štěstí. Nic nedokáže zkropit výheň jejich těl. Erotický déšť smáčí otevřenost scén, milostný akt v krůpějích rozlévá poetiku v postelích. Tak chutná milování. Poznat tužby těla, každý záhyb, proplétat se póry, dráždit, objevovat. Smyslně, vnímavě proniknout, zpřístupnit nejtajnější kouty třinácté komnaty. Otevřené dveře ložnice, vyrveme všemu studu petlice. Přebírá iniciativu, svádí ho, vynucuje si jeho pozornost, ukazuje se mu, chce ho. Začíná svou předehru, jak se sluší. Líbá, hladí, rozpaluje jeho mužství. Chce, aby byl při tom ten nejlepší, pan dokonalý, božský. Nepřestává, stále loká. On v sedmém nebi, jen tiše vrní...Dostatečně roztoužen, sklápí ji na postel, odhazuje její černé kalhotky jako suché okvětní plátky. Plni očekávání. Jejich první, nespoutané, osudové milování. Teď dobyvatelem její svatyně. Vlnivým pohybem splývá s jejím tělem, s jejím dechem. Spojeni nevídanou rozkoší, jsou v souloži až po uši. Ach ano, ano. To je ono. Slastný křik jezdkyně. Uspokojil se v ní, ona v něm. Akt milování dovršen. Na lože milenců ulehl vášně žár. Její nahé, ladné tělo jako obraz, který maloval, jako rozkvetlá louka, na níž rád uléhal, ve které slastně usínal. Jako loutnista, který rozezvučí všech partií struny, všude se rozléhat budou svůdné vzdechy i steny. Líbá její krk, rameno i roztomilé ňadro. Přejíždí rukama, rty, jazykem, po jejím hebkém těle. Vychutnává si zvlášť její vůni, je stále blíž a blíž. Sklouzává stále níž a níž. Její klín nesčetněkrát polibkem svým odměnil. Dlouze předlouze byl hostem v jejím údolí. Taková je přízeň ženy. Pro mlsného muže, cokoliv. Upřený pohled na ni vrhá. Sleduje, jak se vzpíná a prolamuje každá křivka jejího těla, když jí dělá dobře, když do ní ústy vniká. Povzbuzen jejím vzdycháním, zintenzivňuje laskání. Zajisté, i jazýčkem hbitě šimrá, přivádí ji do nirvány. Její chtíč však žádal více, náročným požadavkům v intimitě neodříkajíce se. Touhy, různé polohy, city rozhořely se jako svíce. Ach, labužnice, moje nevěrnice. Prstíky něžnými dotýká se, uvolňuje její hráz. Spouští padací most, zezadu vstupuje vítaný host – vládce jejího sexuálního ega, vladař dobře vybavený, sám sebou obdarovává ji. Dominantně vniká do spodní krajiny. Vlní se spolu v nepopsatelné symfonii. Dopřává si, užívá si. Přerušuje kontakt s ní. Dává jí čas na rozmyšlení. Musí poznat a ocenit, co jí nabízí. Střídá různé partnery, sama sobě si radost dělá. Šílí, stýská si po vyvrcholení. Zahrává si, i když ví, že on nemá konkurenci a jedině s ním stoupá do výšin závratných. Nepřiznaná slast je slabostí. Hodlá ji přivést k věrnosti. S citem sex je bohatší. Vášeň jako pýcha, popínavá růže, erotický opiát. Rozbouření, nerozluční milenci, polykají výkřiky sexuální horlivosti, svíjejí se náruživostí, pošimráni peříčkem, niternou rozkoší. Do jejich lůna jako zvláštní pozvání dopadl nepřehlédnutelný cit, ten nejkrásnější, hluboký. Šepotem zavadili o...prý se tomu říká LÁSKA. Přiznáváme se k ní, rozkřičíme ji do všech stran. Horké polibky na maximum. Intimita sexu opájená žíznivou touhou, v plné nahotě lidskou chloubou. Milostný koncert v zahradě rozkoše, ve které byl "vypěstován" bájný bod G. Koncert rozkoše v její neskonale odvážné, nestoudné kráse. () (méně) (více)

Bobik9

Není to porno, je to jen kanadské romantické drama. Je to shit. Dlouho jsem neviděl nic tak blbého a nudného. 93 minut mi přišlo jako tři hodiny. Co je zde špatně? Asi všechno. Za prvé je to příběh, který nenabídne nic. Akorát vás nas*re. Je to o děvce, která se nechává obtáhnout dvakrát-třikrát za večer, chlastá jak duha a sem tam si dá brko. Potom je to o tupohlavovi, který má holku, pak má děvku, pak má holku a pak jde za děvkou. Řeší se průběžně jestli se někdo z nich udělá nebo neudělá. Problém je i v obsazení. Eric Balfour je totální neherec, který má jeden výraz celý film. Pořád někam běhá nebo vám ukazuje svůj malý penis. A Lauren Lee Smith vypadá jako nejposlednější a nejšpinavější děvka v celé Kanadě. 59% tomuto filmu můžou dělat jen ti, kteří se ztotožnují s hlavní hrdinkou, což mi na náladě určitě nepřidá. ()

Pedross800

"VÍM, JAK SI ZAŠUKAT ABYCH DOSTALA, CO CHCI. ALE POŘÁD TO NENÍ ONO. VŽDYCKY KDYŽ SE UDĚLÁM, TAK TOMU NĚCO CHYBÍ....." a pak to něco přijde a holka sebevědomá a emancipovaná je vedle jak ta jedle, jo láska....mocná to čarodějka ta dokáže nadělat paseku v citech i člověku. Vizuálně výborná záležitost, chemie mezi hlavní dvojkou hmatatelná a kouzelná a monology Leily jsou takovou povedenou třešinkou na dortu této lechtivé vztahovky. ()

zsn

Perfektní, tomu říkám romantika! Mrkla jsem na to hned po Patologii z 2008, kde tato nymfomanka hrála rovněž a 💣! ()