Jolly Roger: Masakr v zálivu

Gary Jones

Gary Jones, Jeff Miller

Mel Lewis
  • eraserhead666

Pirát je docela v pohodě, urvat někomu ruku a pak ho s ní umlátit, to už chce nějakej fištrón, ale jinak film nezachrání ani ty dvě striptérky a 16 usekaných hlav. Možná tak, když se u sledování navléknete do pirátského, nalejete do sebe tak dva litry rumu, budete kolem sebe máchat šavlí a co nejhlasitěji pořád dokola řvát "johoho", pak to možná bude nějaký zážitek. Ten si ale poskytnete sami, ne tenhle film. A hlavně u toho nepřemýšlejte nad tím, jak dokáže jedna průmyslová kamera nasnímat místnost z různých úhlů a stran (i protilehlých) a pak to ještě sama sestříhat....(3.4.2009)

• Vital

Záčíná to typicky: Parta mladých lidí jsou v samotě a paří.3 páry.Pak jeden pár najde truhlu a otevře ji,a hned je tam pirát a 2 páry zabije a poslední pár je podezřelý za vraždu,tady začíná přeměna žánru z hororu za thriller, tady se příběh odvijí sám a vy nemáte možnost jak o tom přemýšlet,spíš jsem čekal,že pirát bude honit poslední pár,nebo budou aspoň blízko piráta..nic,pirát si tu vraždí lidičky,tak že tu už není ani žádný napětí,jen posledních 15 minut trošičku...rozhodně velká,velká blbost.(17.8.2007)

• Anticque

tak tohle je přesně ten typ hororu, který nesnáším... Scénář je přímo hrozný, bych si chtěl docela promluvit s tím kdo ho psal... Film má sice 80 minut, ale 80 minut nudy, spousta gumových figurín (hlavy skáčou jak basketbalový míč) snaha o hodně krve, přitom v další scéně tam je pár kapek, počítačové triky jsou velmi komediální a zábavné, to asi tak všechno co je tam zábavné, jo ještě striptérky, to je jediná věc na kterou se dá koukat, jinak doporučuji zavřít oči, pač to nahání slzy do očí...Prostě tragédie, děj o ničem, střídá se hluché místo a pak vždy přijde Jolly Joger usekne hlavu a to se pořád omýlá až dokonce...Film nemá nápad, nemá nic, nemá scénář a můžou bejt rádi že film měl režiséra:O) 15%... Jo a herecké výkony absolutně hrozné a o dabingu radši nemluvim, škoda slov....(16.2.2007)

• Ruut

Obyčejně když vidím ve filmu, ať je to sebevětší kravina, nějaké slušné gore scény a nahotinky, tak dávám aspoň jednu čestnou. Jolly Roger je ultralevá blbost ve které jsou použité všechny možné klišé a je to fakt nuda. Jako jo pochoduje si tam divně vypadající pirát. Usekne každou chvíly někomu hlavu a pak je vláčí za sebou na špagátě jako malé děcko káču na kolečkách. Jo a jsou tam nahotinky. Ale tak pitomý film§ Jak jsem jen mohl na chvíly ztratit soudnost a myslet si že by Mido vydalo něco kvalitního?! To nechápu. Skoro nikdy nespojleruju ale: ze začátku se vynoří odnikud pirát, useké během hodiny času filmu několi hlav, má pár blbých ožraleckých keců a pak mu nějaký maník ze zadu usekne hlavu a je po všem. Tak teď víte o čem to je a můžete mi poslat děkovný dopis že jsem vám zachránil 90 minut drahocenného času(25.1.2007)

• fcreading

Odťaté hlavy, odťatá ruka ktorá sa snaží niekoho zmasakrovať, to všetko nájdete v Jolly Rogerovi ale pozor, tý ktorý nemajú radi špatné, amatérske herecký výkony, nech si to nepúšťajú, pretože hrozí riziko nebezpečenstva. O atmosfére není ani pochyby, strašidelnost vôbec, akurát tak nuda, ktorá vás doprovádza celú tu hodinu, keby tam nebolo niekoľko nahotiniek kde dievčatá ukazovali kozy, bol by to jasný odpad 40 percent.(24.2.2009)

• - Film se natáčel v Aqua Dulce, v Los Angeles a v Malibu v Kalifornii. (rafix)