Jolly Roger: Masakr v zálivu

Gary Jones

Gary Jones, Jeff Miller

Mel Lewis
  • MissJaded

Člověku se ani nechce věřit, že tento film vznikl v roce 2005. Rozpočet bych tipovala na pár tisíc dolarů a v tomto případě opravdu neplatí, že v jednoduchosti je krása. Několikrát ohrané téma, o partičce teenagerů, kteří si vyrazí ven a začne je tam masakrovat nějaký úchyl, by mi až tak nevadilo. Konec konců Texaský masakr motorovou pilou, Pach krve, Dům voskových figurín nebo taky Hory mají oči má podobnou pointu a přece to nebylo tak…nejhorší. Jolly Roger v podobě vraždícího piráta je totální ztráta času. Doufala jsem, že se to rozjede, ale po 40 minutách jsem se jenom modlila, ať už ta šaškárna skončí.(13.4.2008)

• Fallen_One

Film je jeden velký odpad!, utápí se v nelogičnosti...snad všeho, co si lze představit. Triky se snad dělaly ve photoshopu nebo co :-) Na druhou stranu některé scény ujdou, zvlášť ta v baru, na začátku a na konci :-D pánové jistě pochopí, které myslím. Takže boda si to zaslouží, i když silně z pirátské milosti. Jolly Roger si trochu hraje na kapitána Jacka Sparrowa, snad jakoby se jím inspiroval. Hrrr na palubu mořští psi, napnout plachty a vzhůru za pokladem, ať teče rum! :-DD(5.4.2009)

• Virusman666

Horor je žánr filmu podle mého gusta, proto i tento paskvil ode mě dostává jednu hvězdičku ...za snahu herců-amatérů. nedokoukal jsem toto umělecké dílo ani do konce, prostě to nešlo vydržet, je to velmi špatné céčko, možná lepší déčko... Bohužel jsem v tom nenašel nic pozitivního, čím by se dal tento výtvor aspoň trochu vyzdvihnout a tak DVD letělo okamžitě do koše. Vřele nedoporučuji milovníkům hororu, vy kdož máte rádi komedie, to možná skousnete. Howgh(5.11.2011)

• K.I.N.G.

Zase další taková prapodivná záležitost, která z nějakého neznámého důvodu připlula a zakotvila v našich končinách. Stejně tak je nepochopitelné, že se podobné snímky točí i pro jiné účely, než jen pro video. Nějaký hrozně starý pirát si tu usmyslel narušit poklidný chod malého městečka kvůli pomstě nebo pokladu nebo tak a je docela sympatické sledovat mizerně natočený film, který aspoň nenudí, obzvlášť po zkušenostech s filmy, které byly mizerné a ještě i nudily. Ale víc než za jedna to tentokrát nebude. To se totiž nedělá.(21.12.2014)

• Traktorista

Jako slasher to ujde, ženský maj i co ukázat a taky to ukážou, ale proboha, tohle nemohl nikdo myslet vážně. Bohužel ani vtipný to nebylo a ty efekty či masky jsou i na Asylum opravdu slabé. Herecké výkony byly opravdu extra špatné, kdyby se ve filmu nemluvilo a trval tak jen třicet minut, byla by to celkem pecka. Jinak je to standartní sračka, kterých je na stáncích deset do tuctu. Jako fanoušek Asylum dávám jednu hvězdu navíc.(18.7.2011)

• - Film se natáčel v Aqua Dulce, v Los Angeles a v Malibu v Kalifornii. (rafix)