Kdo si hraje, nezlobí

USA, 2005, 87 min

Eric Hendershot

Gordon Lonsdale

Tony Lombardo

Ach ti mužští, jsou stále jak byli jako kluci. Ach ty ženy, jsou stále jako holčičky. Takže výsledkem je klišé - teprve v dospělosti poznáte, jaké jste byli i jako děti.(18.6.2010)

• lakikaki

Béčkový rodinný film napísaný a natočený podľa príručky pre začínajúceho filmára. Ešte stále som v šoku, že sa na tom obaja moji rodičia (50 a 45) úprimne bavili.(5.1.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $231,609Tržby Celosvetovo $-(1.3.2009)

• choze

Námět byl fajn, ale scénárista bohužel valil podle klasické, notně okoukané šablony a za humor s režisérem považují trapné přehrávání dospělých herců a ucpaný záchod. Aspoň s tím finálním závodem si mohli víc vyhrát, proboha.(27.9.2007)

• Jamal

Další česká perlička v podobě překladu originálního názvu. Musím říct, že do poloviny jsem se mírně bavil, pak to pomaličku začalo upadat. A za titulkama kdy si hrál Kyosho Yakimoto s dráhou a zkoušel autíčko a dal svému synkovi peníze aby ho neotravoval, tak to byla poslední kapka. Každopádně předvídatelný děj, a hlavně po tom co těm třem odjeli manželky téměř žádná zábava.(6.9.2007)

• - Don Murphy, zakladatel Pinewood Derby, si ve filmu střihl malou roličku. (HappySmile)

• - Pinewood Derby bylo založeno v květnu 1953 na Manhattan Beach v Kalifornii. Každoročně do této soutěže chlapci a dívky z celého světa vyrobí přes 2 miliony autíček. (HappySmile)