Poolhawooseu

Epizody(16)

Naivní scénáristka si vyrazí na zahraniční dovolenou a po návratu domů zjistí, že nemá kde bydlet. Nezbude jí, než si svůj domov vybojovat zpět. (Netflix)

Recenze uživatele Axineya k tomuto seriálu (1)

Poolhawooseu (2004)

Jo tak v tomhle seriálu se opravdu jen jí a uklízí. Co proboha v tom baráku dělaj, že ho musej každej den leštit? Dejme tomu, že vyluxují, ale mýt každej den okna? Mimojiné se taky neustále křičí a stěhuje tam a zpátky. Pobavilo, že pokaždé když Young-jae přišel do pokoje, tak naštvaně s něčím mrštil o podlahu;D Jejich milostný čtyřúhelník taky stál za to. Neustále jsem přemýšlela, zda to dělaj naschvál, že když je ženská s chlapem, tak mluví zásadně o jiném a naopak chlap s ženskou probírá jen tu druhou. Vyjadřovací schopnosti Young-jae byly vskutku vtipné: Když už nevím co, řeknu jí, ať jde uklízet, když to nefunguje, tak něco naštvaně zařvu a když ani to ne, budu na ni házet psí oči. Na druhou stranu jsem i přes občasnej facepalm se celkem dobře bavila. Babča byla světová a hledání prstu v polévce bylo taky super. Celkově líbilo. ()