Reklama

Reklama

Poolhawooseu

(seriál)
  • Jižní Korea 풀하우스 (více)
všechny plakáty
Komedie / Romantický
Jižní Korea, 2004, 16 h 55 min (Minutáž: 61–71 min)

VOD (1)

Epizody(16)

Naivní scénáristka si vyrazí na zahraniční dovolenou a po návratu domů zjistí, že nemá kde bydlet. Nezbude jí, než si svůj domov vybojovat zpět. (Netflix)

Recenze (17)

Zíza 

všechny recenze uživatele

Bavilo mě to. Smála jsem se. Kroutila nad nimi hlavou. Byla jsem překvapená některými činy. Trochu mi přišlo, že se celý seriál jen křičí, čistí zuby, uklízí a jí. Ale to zase tak nevadí, protože i přes tento dojem je to velmi příjemně koukatelné. Velmi mě pobavilo, když "slípka" nesla babi na zádech do domu; i když to tady trochu spadlo do grotesky... Myslím, že abyste si užili sledování tohohle seriálu, musíte mít po boku trochu romantické nálady, chtít vidět dva lidi jak se pomalu slibižují, nebát se trochy romantiky a ujetého humoru. Co mě rozčilovalo, byla občas splašená kamera. Přijde mi, že to s ní v Korei ještě nemají pořádně vychytané... Ale hlavním představitelům to spolu slušelo, takže promíjim. Něco za něco :-) Ale co neprominu, jsou ty ujeté polibky. Už by je někdo měl naučit, jak mají polibky vypadat! Polibek není, když k sobě dva lidé přitisknou rty a půl minuty je mají k sobě přitisknuté... Sakra už! ;-) Na tohle jsem prostě vysazená. Když už polibek, tak ať to nějak vypadá... Ale zase je pravdou, že tento nedostatek kompezují štěněčí výrazy, které Rain používal, vždycky když jsem je viděla, musela jsem se umívat, ne-li smát. Jo a teď si vzpomínám, co mě ještě během sledování štvalo - těhotná kamarádka s plochým břichem. Kde to dítě schovala? A vzhledem ke stopáži 1 hodina a kus na 1 díl... občas to bylo zdlouhavé. Přeloženo. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Seriál, který je nejen nesmírně romantický, ale od začátku do konce také vtipný. Ideálně nakombinované veselé a vážné pasáže, vynikající hudba a báječné herecké obsazení. Příběh se musí brát sice trochu s nadsázkou, ale je chytlavý a nenudí. Musím souhlasit, s tím, že kamera nebyla úplně dokonalá. Na druhou stranu herecké výkony byly nadprůměrné. S Hye-gyo Song jsem se setkala poprvé a udělala na mě dojem. Rain je svým způsobem jedinečný. Konečně jsem také spokojená s koncem. Moc pěkné, 5*. ()

Reklama

Dragoni 

všechny recenze uživatele

Full House (풀하우스, Pul hauseu, 16 * 60min ) Smutek, pláč, štěstí, naděje a láska. Velice povedené Dorama s opravdu nádherným soundtrackem ♫ Geu Deh Ji Geum ♫ , zatím jeden z nejlepších, které jsem v Doramech slyšel. Jak již napsala Zíza v seriálu se jen jedlo, spalo, hádalo a uklízelo, ale v tak rozkošném a komickém podání od Han Ji Eun( Song Hye Kyo) a Lee Young Jae(Rain), že jsem každý díl sledoval s úsměvem na tváři a za jejich vtípky a grimasy dokážu odpustit i horší kameru. !!! Spoilert !!! Od 1 až po 10 díl se celkem nic nedělo a jen jsem sledoval již zmíněné uklízení a vtípky, od 11 do 14 dílu, seriál konečně zvážněl a poslední dva díly byly prostě nádherné a sledovat po celou dobu neschopnost hlavního hrdiny jak má vyjádřit své city a Han Ji Eun jak poskakuje kolem Lee Younga a za zády na něj dělá gesta a grimasy nemělo chybu. !!! End Spoiler !!! Když divák promine začáteční zápletku, která je trochu střelená a občasné protahování a hlavně opakování vtípků a naschválů, rozhodně se má na co těšit a celkově je FH pohodovým nenáročným snímkem, ve kterém se každá hádka nakonec urovná širokým usměvem. 80 % ()

ainny 

všechny recenze uživatele

Tolik hluchých míst, tolik opakujících se situací. Tolik křiku, tolik uklízení. Tolik ústní hygieny, tolik... dosaďte si, co chcete. Nebýt tam sympatická ústřední čtveřice a příjemný soundtrack, tak bych to asi nedokoukala. Buď už jsem tak zmlsaná, nebo je Full House naprostý průměr. Nevím, ale jsem ráda, že už ho mám za sebou. ()

Tyckin 

všechny recenze uživatele

Já si nemůžu pomoci, ale balím to ve čtvrté části. Telenovela je z toho cítit na sto honů, veškeré dění a způsob zpracování působí ukrutně umělým dojmem, prázdnotou, bezobsahovostí a hlavně se tu vlastně nic neděje, jen se dva chlapci a dvě dívky budou plácat ve svých citech a vztazích a mezitím se nekonečně dlouho škádlit a pošťuchovat. Hlavní dvojka sice není úplně nejhorší, ale to celkový dojem nezachrání a motivace pokračovat dále zkrátka chybí. Navíc i hudební podklad stojí za starou bačkoru. Možná to vše bude i rokem vzniku, vše působí jaksi nevyzrále a snad i trochu lacině. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (2)

  • Jedná se o jedno z nejpopulárnějších dorama v Koreji vůbec. Sledovanost se celou dobu pohybovala okolo 40 %, přičemž za úspěšné se dnes považují seriály se sledovaností okolo 12 %. (vett)

Reklama

Reklama