poster

Poolhawooseu (TV seriál)

 • Jižní Korea

  풀하우스

 • Velká Británie

  Full House

Komedie / Romantický

Jižní Korea, 2004, 16 h 55 min (Minutáž: 61–71 min)

Režie:

Min-soo Pyo

Předloha:

Soo-yeon Won (komiks)
 • Denila
  ****

  Seriál se mi hodně líbil. Dlouhou dobu ležel ve složce a vždy jsem rozkoukala něco jiného, ale jakmile na něj konečně přišla řada, frčel díl za dílem. Přečetla jsem si pár komentářů a musím uznat že souhlasím s horšími záběry a kamerou. Když se však podívám kdy se natáčelo (2004) nemůžu k tomu říct ani půl slova. Hudba skvělá, taky bylo dost úsměvné sledovat jejich účesy nebo styl oblékání, přeci jen teď frčí cosi úplně jiného. Co se týče příběhu jde o nereálné náhody, nepochopitelné reakce ale nic nového v korejském světě, jinak příběh zaujal. Samozřejmě hlavne nepochopitelné byly situace s rádoby kamarády hlavní hrdinky, ale zase vytvářeli taky vtipné části epizod. Rain mi ze začátku něčím připomínal Cohana vlastně netuším proč, ale nějak jsem si na něj zvykla. /SPOILER/ Bylo fajn sledovat jak se začínají mít rádi, obávat se o toho druhého, žárlit.. trošku chyběly nějaké ty romantické gesta, ale na druhou stranu tam bylo romantiky hodně i bez toho. Trošku jsem nechápala proč se rozvedli, když už se dávno měli rádi. Ale svým způsobem bylo pěkné, že začali znovu bez smlouvy. /KONEC spoleiru./ Bylo to roztomilé a vtipné. Seriál po této stránce nepostrádal nic. Jednou kouknu znovu, moc jsem si dvojici oblíbila. Aja Aja Fighting!! (1.10.2016)

 • Axineya
  ***

  Jo tak v tomhle seriálu se opravdu jen jí a uklízí. Co proboha v tom baráku dělaj, že ho musej každej den leštit? Dejme tomu, že vyluxují, ale mýt každej den okna? Mimojiné se taky neustále křičí a stěhuje tam a zpátky. Pobavilo, že pokaždé když Young-jae přišel do pokoje, tak naštvaně s něčím mrštil o podlahu;D Jejich milostný čtyřúhelník taky stál za to. Neustále jsem přemýšlela, zda to dělaj naschvál, že když je ženská s chlapem, tak mluví zásadně o jiném a naopak chlap s ženskou probírá jen tu druhou. Vyjadřovací schopnosti Young-jae byly vskutku vtipné: Když už nevím co, řeknu jí, ať jde uklízet, když to nefunguje, tak něco naštvaně zařvu a když ani to ne, budu na ni házet psí oči. Na druhou stranu jsem i přes občasnej facepalm se celkem dobře bavila. Babča byla světová a hledání prstu v polévce bylo taky super. Celkově líbilo.(31.1.2013)

 • Ceres
  ***

  Lehce nadprůměrný seriál, u kterého jsem se parkrát slušně nasmál (bezkonkurenčně nejlepší scéna je ta v posledním díle kdy Young Jae se strašně stydí ve stanu :DDD). Neskutečně mě rozčílil ten začátek, ale asi je v Koreji běžná věc, že vám kámoš může prodat barák bez souhlasu majitele, Vás. Jinak souhlasím se vším, co píše aboj,takže netřeba opakovat.(14.9.2015)

 • Pethushka
  *****

  Seriál, který je nejen nesmírně romantický, ale od začátku do konce také vtipný. Ideálně nakombinované veselé a vážné pasáže, vynikající hudba a báječné herecké obsazení. Příběh se musí brát sice trochu s nadsázkou, ale je chytlavý a nenudí. Musím souhlasit, s tím, že kamera nebyla úplně dokonalá. Na druhou stranu herecké výkony byly nadprůměrné. S Hye-gyo Song jsem se setkala poprvé a udělala na mě dojem. Rain je svým způsobem jedinečný. Konečně jsem také spokojená s koncem. Moc pěkné, 5*.(17.9.2011)

 • Tyckin
  **

  Já si nemůžu pomoci, ale balím to ve čtvrté části. Telenovela je z toho cítit na sto honů, veškeré dění a způsob zpracování působí ukrutně umělým dojmem, prázdnotou, bezobsahovostí a hlavně se tu vlastně nic neděje, jen se dva chlapci a dvě dívky budou plácat ve svých citech a vztazích a mezitím se nekonečně dlouho škádlit a pošťuchovat. Hlavní dvojka sice není úplně nejhorší, ale to celkový dojem nezachrání a motivace pokračovat dále zkrátka chybí. Navíc i hudební podklad stojí za starou bačkoru. Možná to vše bude i rokem vzniku, vše působí jaksi nevyzrále a snad i trochu lacině.(16.7.2020)

 • - Jedná se o jedno z nejpopulárnějších dorama v Koreji vůbec. Sledovanost se celou dobu pohybovala okolo 40 %, přičemž za úspěšné se dnes považují seriály se sledovaností okolo 12 %. (vett)

 • - V 5. epizodě, cca 55 min. Han Ji Eun (Hye-kyo Song) a Lee Young Jae (Rain) jdou na promítání filmu Van Helsing (2004). (Denila)