poster

Sex ve městě - Loučení (TV film)

 • USA

  Sex and the City: A Farewell

Dokumentární

USA, 2004, 52 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (18)

 • Tosim
  ****

  Snad proto, že tady byly nejlepší vtipy i hlášky zhuštěné do jedné hodiny, se mi to líbilo. HULENÍ JE ZÁHUL.(20.10.2005)

 • Faye
  *****

  .. „ Není nic špatného na tom být svobodná a užívat si !“(19.10.2005)

 • Tom Riddle
  *****

  Takhle má vypadat loučení se seriálem!(28.9.2007)

 • hellstruck
  *****

  Zajímavý rozdíl mezi procentuálním hodnocením seriálu a tohoto dokumentu :) Každopádně jsem se po delší době rozhodla na "A Farewell"konečně podívat a nelitovala jsem. Kromě nejlepších hlášek a scén nahuštěných do padesáti minut jsem se dočkala i záběrů ze zákulisí a dojmů štábu nebo fanoušků. A Loučení sdělilo světu poselství přesně takové, jaké se snažil předat seriál (i když to očividně dost lidí nepochopilo). Líbily se mi poznámky k tomu, že se seriál chlapům nemusí líbit hlavně proto, že o nich říká pravdu a ukazuje až téměř "skandální"náhled do života (a především toho milostného) žen, které dokáží být šťastné i svobodné. A o to právě šlo, ukázat nezadaným, že i takhle se dá užívat života; kdo v seriálu viděl jen "sex,módu a drbající slepice" tak toho upřímně lituji, protože se připravil o výborné zážitky a bolest bránice:)Fenomén, který (ať si kdo chce říká co chce) ovlivnil spoustu životů, svět módy a sexu a kterému se klaním za výborně strávené hodiny u televize..(27.5.2012)

 • NinadeL
  ****

  Skvělé zastavení nad seriálovým fenoménem, který mě donutil pasivní znalost tohoto dílka proměnit na aktivní.(25.2.2014)

 • schizmo
  ****

  Skvělej rozlučkovej retrospektivní dokument o jednom z nejvýraznějších a neodvážnějších komediálních seriálů, ze kterého, pokud jste fanoušci, se sice moc nového nedozvíte, ale zároveň uvnitř citíte něco jako zadostiučinění, že se s vámi tvůrci rozloučili...(26.12.2014)

 • ivishka
  *****

  To nejkrásnější seriálové loučení :-) . Škoda, že se takhle slavnostně a se vším všudy nerozloučily i jiné mé oblíbené seriály.(5.8.2011)

 • Patw
  *****

  Užasné! Celé to šířilo užasnýma hláškama ze seriálu, ale zároveň to bylo smutné... Loučení, ach jo. Ještě že je tu ta šance si to vychutnat znovu. Bylo to parádní, ale řekl bych že hodina je málo, na "loučení" s tak užasným seriálem.(12.5.2010)

 • peiton
  *****

  Elegantná a vkusná rozlúčka zo seriálom.Téma o vzťahoch,rozchodoch,zbližovaní,nerozlučnom priateľstve je nevyčerpateľnou studnicou.Tak prečo len mizerných 6 sérií.Na to aký veľký ohlas zaslúžil u divákov po celom svete,by si zaslúžil daleko viac.Ale ako sa vraví v najlepšom treba prestať.V tomto prípade je ho veľká škoda,vravím za nás,za nežnejšie polovičky..(8.5.2013)

 • bubun
  *

  Většina komentářů se rozplývá nad tímhle padesátiminutovým "dokumentem", což mě poněkud mystifikovalo - těšila jsem se na nějaké informace ze zákulisí. O vzniku (původní myšlence, jak vůbec vznikla kniha, dle které je natočen seriál), o tvůrcích (včetně Candace Bushnell, která v tomhle díle ale pronese sotva tři věty), o natáčení... Plus že se třeba pobavím nad zkaženými záběry (ok, pár jich tam je. Asi tři a úplně na konci). Nedozvěděla jsem se nic. Působí to na mě, jako kdyby vzali to nejpovrchnější ze seriálu (a že tam toho je!), nahustili to, znásobili a obalili do nicneříkajících prázdných keců. Přitom je to docela škoda, mě by vážně nějaké ty zákulisní informace zajímaly. Tohle je jen rychlý sled obrázků z epizod (tak rychlý, že pomalu ani nevíte, kdo je na scéně a co má na sobě) a k tomu hraje nějaká hudba. Názory herců jsou tak korektní, že z toho umělost jen kape. Nic se nedozvíte a ještě k tomu je to nuda.(24.8.2016)

 • Macbeth
  **

  Uslintane!!! Zahrat dojeti muselo dat hlavnim hrdinkam vetsi zahul nezli celych 6 serii. Apropo. Zkuste si nekdy zahulit a juknout na Sex and the city, take vam to najednou prijde tak trapne? :-)(26.3.2008)

 • Pavlínka9
  *****

  Dobrý způsob jak se rozloučit :) Shrnutí toho nejdůležitějšího, co jsme v seriálu mohli vidět. Dobrá byla také pocta štábu a rozloučení s nimi.(24.2.2012)

 • strelenaL
  ****

  Jedním slovem "Fabulous" ♥♥♥(13.11.2012)

 • Mikeowka
  *****

  "The good news is, for me personally, that I'm not Samantha. And the bad news is... I'm not Samantha."(25.9.2012)

 • PEZ
  ****

  Mila a uprimna rozlucka s vynimocnymi ludmi, ktori spolocne vytvorili vynimocny serial. Je fajn, ze vznikla tato nostalgicka bodka za serialom, ktory sa nezmazatelne zapisal do popkulturnej historie.(21.1.2014)

 • Lasombra
  *****

  Až se mi zastesklo, ale všechno má svůj konec, tohle je rozloučení ve velkém New Yourském stylu.(29.7.2011)

 • Margerie
  *****

  Zábavné, dojemné, ze života. Nádherný "film o seriálu", který skládá poklonu všem jeho tvůrcům, hladí fanoušky po duši a umožňuje jim připomenout si, proč vlastně na tenhle seriál nikdy nezapomenou a budou se k němu stále dokola vracet. :-)(28.7.2012)

 • EPIFANES
  *****

  Když už končí seriál, tak to má vypadat takhle! Bravo!!!(16.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace