Soundtrack Ryan Beveridge: 1. Chump - Oh-No ,2. Heavy Artillery - Classified ,3. Hemlock Boogie - Phonosapiens ,4. Chops & Thangs - The Beat Conductor ,5. Street Life - C-Bo ,6. Gangsta Pimpin' - West Coast Mafia Gang ,7. Como Las Noticias - Loyalty & Honor ,8. Massacre - The Dwarves ,9. Nocturnal Plants - Bluebird ,10. Future Burn - Bluebird ,11. I'll Remember You - Andy Williams ,12. Badass Salim ,13. Evidence Locker A.K.A. Candy Store ,14. Last Morning ,15. Salim Gives Splodge the Low Down ,16. Rita Approaches Salim ,17. Drive to Baine's ,18. Hair of the Dog ,19. Visit the Families Montage ,20. Sancho is Pissed ,21. Drive to Evidence Locker ,22. Rolando's Crib ,23. It's Never Over ,(14.5.2011)

• buldock

Lehce podprůměrný film , který je jistou variací na velmi dobrý Training day , jeho kvalit ovšem nedosahuje a celý tento projekt trochu zachraňuje ústřední dvojice , v čele se slušným Cubou Goodingem. Děj je dopředu jasný a nic převratného nám nenabízí , Cuba se snaží držet snímek nad vodou , jeho kolega se ovšem tváří celý film úplně stejně a o nějakém herectví z jeho strany nelze moc mluvit. Opět je zde poukázáno na rasovou nenávist , tentokrát z druhé strany. Ve filmu postrádám nějakou zapamatování hodnou scénu , prostě tam není. Postupem času mi už začaly vadit i všechny ty nadávky (you motherfucker zazní snad tisíckrát). Mě normálně nadávky ve filmech vůbec nevadí , ba naopak někdy jich není dost , ale v tomhle případě jich bylo naopak příliš. Rozhodně se stane z tohoto snímku pro mou osobu "trezorová záležitost".(18.2.2008)

• nash.

Skličující obraz světa, kde je policie jen jedním z nelítostných zločineckých gangů. Film se bohužel nedokázal vyrovnat ani se svým solidním námětem ani se slibnou zápletkou a místo dech beroucí ultradepresivní podívané se po většinu času dusil v laciné vulgaritě, barevných filtrech, přehnaně drsných pózách a haldách obvyklých filmařských klišé. Což je o to smutnější, když se divák dočká posledních patnácti minut a zjistí jak hodně dobré to mohlo být.(2.9.2011)

Scéna s ruskou ruletou je vážně něco. U mě přihodila jednu hvězdu v hodnocení. Do tý doby to sice slušně svištělo kupředu, ale bylo to dost zmatený a člověk má honičku, aby stíhal všechny souvislosti. Collinse juniora už jsem viděl, ale tentokrát se mi konečně dostal do zornýho pole. Na toho kluka bacha!(14.1.2007)

• Terva

Armando Sancho (Clifton Collins Jr.) byl v pouhých 28 letech naverbován do tajné jednotky policejního oddělení v Los Angeles, aby pomohl v boji se zákeřnými gangy. Své zkušenosti ze života na ulici teď využívá proti těm, které přísahal ochraňovat. Se svým parťákem Salimem Adelem (Cuba Gooding Jr.) udržují pořádek v ulicích Los Angeles........ Hudba : Ryan Beveridge.(25.4.2011)

• - Režisér Chris Fisher chtěl město Los Angeles ukázat jako suché, pusté místo, jenže zrovna během natáčení, které se konalo na počátku roku 2005, zásahlo L.A. jedno z nejdeštivějších období v jeho historii. (Dr Lizal)

• - Postavy Armanda Sancha (Clifton Collins Jr.) a Salima Adela (Cuba Gooding Jr.) byly založeny na skutečně žijících policistech. (Dr Lizal)

• - V jedné scéně hrají drogoví dealeři konzolovou hru „Grand Theft Auto: San Andreas“. Představitel Sancha herec Clifton Collins Jr. v této hře namluvil jednu z hlavních postav. (Dr Lizal)