Ten kluk je postrach

• slovenský

Ten chlapec je postrach

Akční / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 1990, 81 min

Nejzlobivější dítě, které odmalička nikdo nechce se ocitne v jedné rodině (adopce) a nikdo nečeká co se v něm skrývá. Nástrah, jenž natropí kolem sebe je dost a zábava převyšuje mdlou kvalitu filmu. Já jsem se zasmál a bavil, tak silné tři hvězdy odpovídají úrovni. ( Hodnocení: 6/10 )(13.4.2013)

• Shit

Šílená kokotina, mě to teda moc vtipný nepřipadalo, všechno bylo strašně přehnaný a ten malej retard Michael Oliver hrál dost uboze, jediný co se mu nemůže upřít je, že měl hnusnou držku, kterou bych mu roztřískal, takže se na toho fakana docela hodil, ale to byl takovej muj sosobní pocit. Tenhle rádoby vtipný film se jenom snaží napodobit takový filmy jako je sám doma a Denis postrah okolí a to se mu zdaleka nepovedlo(15.5.2005)

Nemôžem nedať tomuto filmu 3x*, lebo hoci viem, že je dosť stupídny, ale predsa patri k tým filmom, ktoré si vždy pozriem rád aj desiaty raz. Infantilný humor, keď sa niečo rozbíja, niekto padá je v tomto filme použitý tiež a pripadá mi úplne trápny, ale Juniorove hlášky proste nemajú chybu. Ak by tento film nebol až tak podpriemerný, aký v skutočnosti je, dám mu aj viac hviezdičiek. Ale takto sa musí uspokojiť s tromi.(9.1.2007)

• Le_Chuck

Nedá sa mi než neporovnať tento film s Denisom (mám na mysli toho filmového). O oboch prípadoch ide problémové decká, ale tu je to jeden nevychovaný parchant, ktorého by som kopal do prdele, kým by nezačal poslúchať. Namám rád malých drzých hajzlíkov. Prcek na seba strháva veškerú pozornosť a s prehľadom ruší akýkoľvek náznak inteligentného vtipu. Od prvej scénky som sa stal proti nemu zaujatý.(8.7.2005)

• Zagros

Takový normální rodinný film, u kterého se pobaví především děti. Dospělí to napoprvé snad taky dokáží vydržet, protože se některé scény docela povedly. Nicméně originalitu tady nehledejte a opakování jen na vlastní nebezpečí. Pokud chci sáhnout po podobném typu filmu, zvolím raději Sám doma, i když už jsem jej viděl mnohokrát.(7.2.2018)

• - Jediný herec, který se objevil ve všech třech dílech a v částečně animovaném seriálu, je Gilbert Gottfried (pan Peabody). Jack Warden (Velký Ben) se objevil ve všech třech filmech, v seriálu ale ne. (HappySmile)

• - Amy Yasbeck, která zde hraje Flo Healy, se o rok později objeví v druhém pokračování jako Annie Young. (kamisu)

• - John Ritter (Ben) a Amy Yasbeck (Flo) se v roce 1999 vzali. (HappySmile)