Ten kluk je postrach 2

Problem Child 2

Ten chlapec je postrach 2

Komedie / Rodinný

USA, 1991, 90 min

Kdysi dávno jsem to viděl na videokazetě a tak strašně podprůměrné mi tedy nepřišlo. Dokonce bych si dovolil říct, že se jedná o jednu z těch koukatelnějších komedií, avšak samozřejmě netuším, jak bych na tuto komedii pohlížel dnes, ale i když možná se pletu, protože časem se chutě transformují, tak by mě možná neurazilo ani dnes.(9.10.2016)

Tak funguje zde podobná atmosféra a vtipné scény jako v prvním díle, opět se dost zasměju, ale už je to trochu slabší. Je to asi příběhem. Některé scény jsou už přeci jenom trapnější. Ale nemůžu popřít, že mě film celkem bavil a čas od času se na něj v televizi rád podívám. Mé hodnocení je 65% = ***(16.11.2012)

Tento film si pamatuju ještě z doby, kdy jsem byl prcek a začala éra videopůjčoven. Vím, že jsem se u toho dost nasmál, i když dnes už bych tak nadšený určitě nebyl. Ale jako dítěti mi takový humor bohatě stačil (třeba pes se zácpou ake konci jeho obrovský exkrement...ehm). Každý byl někdý malý, ne? A já si zrovna tehle "skvost" docela pamatuju, což u mě není běžné. Tak proto dávám 3*, i když to je přehnané.(25.1.2009)

Náš Junior je späť a dovolím si tvrdiť, že druhé pokračovanie v kadečom predčilo aj prvý diel aj keď scéna kedy malé dievča príde veľkým bagrom je už moc, (asi došli nápady). Oddychová a relaxačná komédia pre celú rodinu, kde smiech je to hlavné. Pamätám si aj v detstve že druhý diel bol o niečo zábavnejší a mal som ho požičaný veľa krát. Nie som si úplne istý, ako by ohúril dnešnú mládež a dnešných divákov a preto ho odporučím len tým, ktorí videli prvý diel a páčil sa im.(3.2.2015)

Druhý díl je nejlepší z trilogie. Není rozhodně určený pro děti, což dokládají věty: To bych radši sežral hovno! ... Mám se posrat nebo co?... Jestli táta neuvidí ten její frňák, tak jsme v prdeli... Promiň, že ses kvůli mně tenkrát poblila... atd. Kadence je opravdu neuvěřitelná na to, že se film tváří jako rodinná komedie. V pubertě jedna z mých nejoblíbenějších komedií, 80 %(12.4.2006)

• - Amy Yasbeck, která hraje Flo Healyovou v prvním dílu, se zde objevuje jako Annie Youngová. (HappySmile)

• - Když paní Dumoreová potká v bance Bena (John Ritter), řekne, že z něj udělá svého manžílka číslo 7 a následně jsou ukázány fotky jejích předchozích manželů. Ve skutečnosti je na všech fotkách John Ritter v kostýmech. (HappySmile)