Ten kluk je postrach 2

Ten chlapec je postrach 2

Komedie / Rodinný

USA, 1991, 90 min

• Dr.film

Skládanka z více či méně trapných scének těžících hlavně z fekálního humoru. Vrchol všeho tvoří "blicí scéna" na CRAZY DANCU, která asi měla být ohromně vtipná, ale díky nasnímání na hraně amatérštiny je totálně bez efektu.(23.5.2005)

Druhý díl je nejlepší z trilogie. Není rozhodně určený pro děti, což dokládají věty: To bych radši sežral hovno! ... Mám se posrat nebo co?... Jestli táta neuvidí ten její frňák, tak jsme v prdeli... Promiň, že ses kvůli mně tenkrát poblila... atd. Kadence je opravdu neuvěřitelná na to, že se film tváří jako rodinná komedie. V pubertě jedna z mých nejoblíbenějších komedií, 80 %(12.4.2006)

Tak funguje zde podobná atmosféra a vtipné scény jako v prvním díle, opět se dost zasměju, ale už je to trochu slabší. Je to asi příběhem. Některé scény jsou už přeci jenom trapnější. Ale nemůžu popřít, že mě film celkem bavil a čas od času se na něj v televizi rád podívám. Mé hodnocení je 65% = ***(16.11.2012)

Tento film si pamatuju ještě z doby, kdy jsem byl prcek a začala éra videopůjčoven. Vím, že jsem se u toho dost nasmál, i když dnes už bych tak nadšený určitě nebyl. Ale jako dítěti mi takový humor bohatě stačil (třeba pes se zácpou ake konci jeho obrovský exkrement...ehm). Každý byl někdý malý, ne? A já si zrovna tehle "skvost" docela pamatuju, což u mě není běžné. Tak proto dávám 3*, i když to je přehnané.(25.1.2009)

Náš Junior je späť a dovolím si tvrdiť, že druhé pokračovanie v kadečom predčilo aj prvý diel aj keď scéna kedy malé dievča príde veľkým bagrom je už moc, (asi došli nápady). Oddychová a relaxačná komédia pre celú rodinu, kde smiech je to hlavné. Pamätám si aj v detstve že druhý diel bol o niečo zábavnejší a mal som ho požičaný veľa krát. Nie som si úplne istý, ako by ohúril dnešnú mládež a dnešných divákov a preto ho odporučím len tým, ktorí videli prvý diel a páčil sa im.(3.2.2015)

• - Když paní Dumoreová potká v bance Bena (John Ritter), řekne, že z něj udělá svého manžílka číslo 7 a následně jsou ukázány fotky jejích předchozích manželů. Ve skutečnosti je na všech fotkách John Ritter v kostýmech. (HappySmile)

• - Amy Yasbeck, která hraje Flo Healyovou v prvním dílu, se zde objevuje jako Annie Youngová. (HappySmile)