poster

Ten kluk je postrach 3 (TV film)

 • USA

  Problem Child 3: Junior in Love

 • Slovensko

  Ten chlapec je postrach 3

Komedie / Fantasy / Rodinný

USA, 1995, 100 min

 • Shit
  odpad!

  Kurva to byla kokotina, ten malej parchant teda vůbec nevypadá jako svině a hrál jako malej retard, v minulých dílech byl daleko lepší herec, i když taky hrál hovno, ale aspoň vypadal jako hajzlík, co se týče ostatních taky ty hrajou jako malý děcka a ještě dělaj blbý držky a pokaždý když prohrajou nebo je tam sejme ten prcek, tak s tam div nerozbrečej. Děj je samozřejmě taky absolutně trapnej a ani ty sviňárny nejsou nic extra, ale jelikož jsem nic nečekal, takjsem nebyl ani zklamanej, spíš znechucenej.(29.5.2005)

 • Colour
  odpad!

  Je to obrovská trápna hovadina. S pobavením som pozerala časť, kde Junior vytiahol z malého ruksaku obrovskú motorovú pílu a rozrezal strom, ktorý padol na vodcu skautov. Táto časť bola asi najvtipnejšia a aj tak nestála za veľa. Viete si potom asi predstaviť, aký musí byť celý film. Čudujem sa, že som ho vydržala pozerať do konca.(12.4.2010)

 • Gemini
  odpad!

  Hlavní představitelé jedničky a dvojky to zabalili, a dobře věděli proč. Navíc pokud během dvou minut nepochopíte jak to celé dopadne, jste vážně lůůůůzr.(23.5.2005)

 • unclejack
  ***

  Trochu prehnané, tvorcovia často prekračujú hranicu únosnosti, ktorá je pri rodinných filmoch už aj tak veľmi nízko. Ale zábava je to dobrá, trochu síce kostrbatá a vo veselých gýčovitých farbách, ale Postrach 3 pobaví možno lepšie ako samozvané komediálne trháky - práve absurdita filmu totiž vyčarí úsmev na tvári.(14.6.2014)

 • mzss1
  odpad!

  Děs běs. Předchozí dva filmy byly celkem povedené, ale tohle ? Aby v tomhle díle hráli jiní herci, to fakt ne. Jedině Jack Warden se vratí z předchozích dílů, to ale film nezachrání od katastrofy. Vtipných scén zde bylo málo, asi tak 2 scény, které moc neoslnili. Za snahu, ikdyž marnou dávám 8% = odpad!(16.11.2012)

 • - Jméno slavného dětského herce Corky McClullen je parodií na Macaulayho Culkina, v té době nejlépe placeného dětského herce. (HappySmile)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace