Princ a já 2

Prince & Me II: The Royal Wedding

Princ a ja 2: Kráľovská svadba

Romantický / Komedie

USA, 2006, 92 min

Volné pokračování prvního dílu. Řekla bych, že tentokrát to bylo pojaté i trošku s humorem. Mě se to líbilo, jenom mi vadilo, že kromě postavy prince (Luke Mably), tam všechny postavy hráli jiní herci než v prvním dílu. S tmavovlasé medičky Paige se stala oslnivá vlnitá blondýna, královna nám zestárla a dosti vyhubla a král, který v 1.dílu ležel na smrtelné posteli zázrakem obživnul a vyplešatil. Réžii vedla též jiná režisérka. Pokud to mělo být pokračování prvního dílu, tak to dost vadí (aspoň mě !). Je tam dost českých herců (no herců-spíše křoví - jako Andrea Verešová,Lenka Termerová,Dáša Bláhová aj.) Jakou moc mají ty dolary !! Myslím však, že pro lehčí pobavení a jako ukázka, že šlechta to nemá lehké při výběru partnera, je to film roztomilý.(13.11.2008)

• Šošia

To byla ale blbost! To uráží všechny moderní pohádky a hlavně ty české, protože tahle kravina se točila v Česku - pokud se ovšem "poliklinika" nepíše v češtině stejně jako v dánštině. Když už nic jinýho, tak jsem se chtěla podívat na hezkýho chlapa a krásný svatební šaty, ale ani to neuspokojilo mou romantickou duši. A kdo hlavní dvojici proboha česal??? Vzhled ála ulízánek a měkká lokýnka byl opravdu konečnou falešnou perlou na tomto katastrofálním snímku.(23.10.2009)

• LilyDeLarge

Jednička pro mě byla průměrná romantická komedie, která neurazí a ani nenadchne. Ale nečekala jsem, že někoho napadne natočit pokračování. Tak jsem ze zvědavosti koukla a už nikdy víc! Tohle bylo špatný od samýho začátku a vsadím se, že kdybych se stala obětí únosu a následně by mi byl vyplachován mozek, tak pravděpodobně touhle slatáninou. Protože tohle je víc než špatný.(17.9.2015)

• baruss

Moja tučná grécka svatba na aristokratický spôsob. Prvých 60 minút sa tvárilo ako priemerný romatický film. Dá sa povedať, že malo to šťavu (aj keď pozvolne, ale malo). Romantické filmy nesledujem, ale tentokrát ma mama namotala, že jednotka bola super, dal som na jej radu. Sama bola zdesená, že do dvojky obsadili úplne iných hercov. Tento film mal rozhodne na viac, Veď z úvodu to vôbec nebola až taká tragédia. Ale ten pokazený a vyslovovene zbabraný záver... Kde sa to zvrhlo ku romantickej komédii... Jaj... Radosť zaplakať.(7.1.2008)

• ivishka

Kam Heskin NEUMÍ hrát!!! Luke Mably je chudák v tomto filmu naprosto k ničemu, protože ani pohledy na takového krasavce filmu nepomůžou. Měli zůstat u prvního dílu, protože nahradit Juliu Stiles takovou hrůzou to už je akorát tak bláznovství nebo neskutečná odvaha. Jedna jediná hvězda za to, že třetí díl je absolutní propadák... Ovšem ani zde není scénář nic moc vlastně víc nic než moc.//Nedivím se, že nyní jde pouze o video film.(21.10.2012)

• - Scéna, kde Soren (Jonathan Firth) odváží Pakte (Kam Neskán) na schůzku s Edvardem (Luke Mably), naznačuje, že ji vezl docela dlouho, protože ze slunného odpoledne se stal večer. Znalci Prahy však vědí, že cíl jejich cesty byl ve skutečnosti hned za rohem, protože natáčení obou scén probíhalo v pražském Albertově. (Elwin)

• - Většina filmu se odehrává v Cinema Palace Hotel v Jílovišti, zhruba 15 kilometrů od Prahy. Ve stejném hotelu se natáčel i seriál Místo nahoře (od r. 2004). Dnes toto kdysi luxusní místo chátrá. (hendrich6)

• - Celý snímek byl natočen v České republice. (M.B)