Princ a já 2

Princ a ja 2: Kráľovská svadba

Romantický / Komedie

USA, 2006, 92 min

• Shit

Co k tomu říct? Snad jen, že po večerech nebudu brečet, že sem neviděl první díl. Fakt stupidní a ta závěrečná vochcávačka mě dostala do kolen(7.9.2008)

• MoiJe

Strasni herci, strasni stylisti (Kam vkuse zmalovana a s extremne neprirodzenymi vlasmi), ziadna logika.... cista traparna.(16.8.2008)

• lilina133

No tak nehnevajte sa predsa!!!To bolo niečo strašné. Mám rada jednotku, preto som bola na dvojku zvedavá...Prečo som len taká zvedavá a neodradila ma ani upútavka, síce tá už predpovedala hrôzu rozsahu prírodnej (v tomto prípade filmovej...) katastrofy...A úplný vrchol bolo to, že z prvého film ostal iba herec v hlavnej úlohe, Česká republika a dav z prvého dielu, tak to už je na zaplakanie....Pretrpela som to do očakávaného konca a môžem povedať, že film bol taký hrozný ako ulízaná cestička herca Luka Mablyho v úlohe princa Edwarda...(7.1.2008)

• slatkac

Je docela těžký vybrat z kupy romantických píčovin pro 12 leté holky tu největší sračku, ale tahle jasně vede.(31.8.2012)

• jajinka

a žili šťastně až do smrti..(9.4.2007)

• - Celý snímek byl natočen v České republice. (M.B)

• - Scéna, kde Soren (Jonathan Firth) odváží Pakte (Kam Neskán) na schůzku s Edvardem (Luke Mably), naznačuje, že ji vezl docela dlouho, protože ze slunného odpoledne se stal večer. Znalci Prahy však vědí, že cíl jejich cesty byl ve skutečnosti hned za rohem, protože natáčení obou scén probíhalo v pražském Albertově. (Elwin)

• - Většina filmu se odehrává v Cinema Palace Hotel v Jílovišti, zhruba 15 kilometrů od Prahy. Ve stejném hotelu se natáčel i seriál Místo nahoře (od r. 2004). Dnes toto kdysi luxusní místo chátrá. (hendrich6)