Kidó senši Gundam Seed Destiny (TV seriál)

機動戦士ガンダムSEED DESTINY

Kidou Senshi Gundam SEED Destiny

Kidō senshi Gundam Seed Destiny

Mobile Suit Gundam Seed Destiny

Akční / Drama / Sci-Fi / Válečný

Japonsko, 2004, 50x25 min

Masahiro Takada

Předloha:

Jošijuki Tomino (kniha), Hadžime Jatate (kniha)

Ken'iči Suzumura, Fumiko Orikasa, Hóko Kuwašima, Džun'iči Suwabe, Kendži Nodžima, Kotono Micuiši, Mami Kojama, Šúiči Ikeda, Takehito Kojasu, Tošihiko Seki, Iššin Čiba, Susumu Čiba, Tomokazu Seki, Jú Asakawa, Mája Sakamoto, Sam Vincent, Tomokazu Sugita, Chantal Strand, Akira Išida, Kazunari Tanaka, Lalainia Lindbjerg, Fred Henderson, Kirby Morrow (vyp.), Takanori Nišikawa, Hidejuki Hori, Hiroši Naka, Masahito Jabe, Júki Tai, Sóičiró Hoši, Naoki Tacuta, Minoru Inaba, Eidži Janagisawa, Tomoko Kaneda, Megumi Tojoguči, Daisuke Kišio, Nobujuki Hijama, Rie Tanaka, Masaši Hirose, Júsuke Numata, Jósuke Akimoto, Hisajoši Suganuma, Naomi Šindó, Hidenari Ugaki, Risa Hajamizu, Takeharu Óniši, Naoki Imamura, Kazuja Ičidžó, Júko Sasamoto, Hikaru Hanada, Hiroki Takahaši, Micuaki Hošino, Tomohisa Asó, Jasuhiro Takato, Mičijo Janagisawa, Tomomiči Nišimura, Kijomicu Mizu'uči, Jošio Kawai, Kikuko Inoue, Kinrjú Arimoto, Tecu Širatori, Kei'iči Sonobe, Hiro Júki, Hisafumi Oda, Šin'ičiró Óta (vyp.), Jasuhiko Kawazu, Tóru Ókawa, Miho Jamada, Kacumi Toriumi, Masaja Takacuka, Kóhei Fukuhara, Ken'iči Močizuki, Masakazu Morita, Hiroši Cučida, Taiten Kusunoki, Mami Macui, Kazuhiko Nišimacu, Tošihiko Nakadžima

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

O něco slabší než Gundam Seed.. vlastně o hodně.. ale pořád je to Gundam a pořád se od toho nedá odtrhnout.. ;-)(13.9.2007)

• siRka

V podstatě totožný děj s Gundam Seedem, akorát o pár let později musejí staří známí opět do zbraně a opět na opačných stranách barikády. Přibydou také nové postavy, bohužel jednou z hlavních je naprosto otravný Shinn...(30.1.2007)

Pro tenhle seriál platí skoro to samý, co jsem napsal už u Gundam SEED. Je to jeden velký nekončící ohňostroj (teda končící, 50. dílem). Oproti předchozí sérii už však neutíká tak plynule a příběh neni tak úžasně přímočarej, což je uprostřed neustálých bitev trochu na překážku, navíc přibila nová hlavní postava, která je mi naprosto, ale naprosto nesympatická (hroznej fracek) a navíc mi přišlo, že pro celý seriál naprosto zbytečná, leda aby ostatním hlavním postavám překážela. Proto musím udělit hvězdiček jenom 4. To ale neznamená, že bych si tenhle seriál královsky neužil. Naopak to byla další nekončící padesátidílná jízda která rozhodně stála za to, jenom už je těch chybek na 5* trochu moc. PS: Docela se mi zdálo, že závěr si bere plnými hrstmi inspiraci z hvězdných válek (prostředí, zvraty apod.).(23.10.2008)

Vcelku pěkný, hodně prokreslené charaktery, ze začátku jsem se docela ztrácel, ale po 30 dílech jsem byl s to rozpoznávat jednotlivý mechy.(10.9.2006)