poster

7:35 de la mañana

 • anglický

  7:35 in the Morning

Krátkometrážní / Muzikál

Španělsko, 2003, 8 min

Režie:

Nacho Vigalondo

Komentáře uživatelů k filmu (8)

 • T2
  ****

  Trošku divný strih ale ináč melodicky chytľavé až dokonca dynamicky výbušné. /80%/(28.8.2008)

 • Philippa
  ****

  Což takhle zajít v 7:35 do baru a začít den šálkem lahodné kávy? Káva je překvapivé chuti a k tomu netradiční atmosféra prostředí.......Prostě raní start na který jen tak zapomenout nedá......(27.5.2008)

 • kaylin
  ****

  Výborný muzikál, který má v krátké stopáži dokonce i nějaký děj a nějaký ten zásadní zvrat. Tohle se mi na tom moc líbilo, stejně jako skutečnost, že je naprosto jedno, že se zde zpívá španělsky, protože snímek funguje výborně i bez znalosti jazyka.(14.10.2014)

 • JohnMiller
  **

  Nápad to síce malo dobrý ( o tom nepochybujem) ale pri konci som čakal oveľa viac... Slušne rozbehnutá psycho zápletka sa však rázom zmenila na frašku v ktorej by celok dokázal zachrániť iba koniec s vybrúsenou pointou či posolstvom. Čakať som to čakal, to sa priznávam ale na nešťastie sa tu nič takého neudialo. Skončilo sa to nečakane ZLE... trápne a klišiodne až ma to nahnevalo. Škoda, autor s toho mohol vytrieskať viac, ako len jeden trápny výbuch.(19.10.2014)

 • Slavníkovec
  *****

  Ukázka toho, že i terorista má soucit nad obyčejnými civilisty. ETA ačkoliv je to teroristická organizace jako každá jiná, přesto ji něco odlišuje. Své bombové útoky s předstihem ohlašuje. Snaží se spíše o informování veřejnosti, upozornění na jejich boj o nezávislost.(4.8.2007)

 • El_Rabbit
  ***

  Takova kratka silenost s docela chytlavou hudbou, ale vcelku nic moc...(21.5.2009)

 • korinťan
  *****

  Je 7:35 ráno. Do restaurace vchází žena a uvědomuje si, že něco není v pořádku. Všichni jsou podivně napnutí a zaražení. Představení začíná...(10.2.2007)

 • janejudyjune
  ***

  Nic extra. Černobílé - což tomu přidalo trochu uměleckosti. Ale já nevím, možná by tomu pomohly titulky, ale bůhví. Přišlo mi to, že hlavní hrdina chtěl natočit videoklip a zkrátka na to neměl peníze.(5.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace