Vraždící buldozer

Horor

Kanada, 2009, 104 min

Sv Bell
  • ivan bohatyr

Ufonskej bagr, kterej vraždí a škrtí lidi, co to na nás zkouší?? Hudba byla příšerná, kamera hrozná a laciný efekt roztřepané kamery, tak oblíbený u podprůměrných hororů, se objevuje hojně, efekty bídné, amaterská práce. A kdybych nazval zápletku zápletkou, tak bych urazil všechny zápletky na světě, nebylo to o ničem, jednoduše sem se nudil od prvních minut. Modlim se, že po tom hloupém otevřeném konci je nenapadne pokračování.(2.2.2010)

Podle názvu béčko nejbéčkovatější. Moje hodnocení je hodně nadnesené, ale je to jen za tu spoušť, co po sobě ten bagr zanechal. Hlavně ta příčina mi přijde hodně odfláknutá, ale to je nejspíš tím scénářem a pak i režií. Film koukatelný je, pokud nevěnujete všechnu pozornost jemu. Takže se hodí jako slušné pozadí, odkud na vás občas vystříkne krev.(17.6.2012)

• Campbell

Bell je divnej člověk, nejenom že vypadá jak ZZTopák, a nejenže jeho vyjadřovací způsoby jsou šílené(youtube), ale jeho filmy jsou... směšné. Ale ne tím způsobem že se člověk aspoň baví nad stupiditou, ale nad tím "Co to kurva je" Crawler mohl být aspoň zábavný(kdopak by se bál u filmu kde vraždí buldozer), ale on po půlhodině i dokonale nudí. Nebudu tu psát jak herci byly strašní a efekty debilní. Ale Bell prostě neumí točit. Viděl jsem 3 jeho filmy a všechny si ode mě odnesly 2* a nebude tomu ani jinak. Bohužel.(12.11.2011)

• AlistairMir

Strašlivá ptákovina, ale jako zetkovej horor je to celkem "sranda". Doporučit se to dá asi jen těm hororovým fandům, co milují, když ve filmu vraždí buldozer. Osobně nikoho takového neznám, ale jelikož jsem už viděl horor, kde vraždil věšák a snad, jestli mě paměť neklame, ještě lustr, tak budu mírný :-D(1.3.2017)

• kery-

Asi 2 roky se mi to tu válelo. Původně jsem měl v záměru se ožrat jako prase a pak to zkouknout. K tomu jsem se ale nedostal, tak jsem včera sesbíral všechnu odvahu a dal to za střízliva. No co dodat, jsem sakra rád že to mám za sebou a jelikož to má 13%, neumím si představit že existuje ještě něco horšího...Jo a ty "akční" záběry na budík, na kterém je pořád nula a na nehýbající se páky a pedály budu mít v hlavě asi hodně dlouho!(9.2.2013)

• - Jméno stavební společnosti, Overdrive Construction, je odkazem na Kingův film Maximum Overdrive (1986), ve kterém se rovněž stroje mění ve vražedná monstra. (Holina)