Vraždící buldozer

Horor

Kanada, 2009, 104 min

Sv Bell
  • kery-

Asi 2 roky se mi to tu válelo. Původně jsem měl v záměru se ožrat jako prase a pak to zkouknout. K tomu jsem se ale nedostal, tak jsem včera sesbíral všechnu odvahu a dal to za střízliva. No co dodat, jsem sakra rád že to mám za sebou a jelikož to má 13%, neumím si představit že existuje ještě něco horšího...Jo a ty "akční" záběry na budík, na kterém je pořád nula a na nehýbající se páky a pedály budu mít v hlavě asi hodně dlouho!(9.2.2013)

• zdeny99

Velice podprůměrné "hororové" béčko s nudným dějem a jedním buldozerem, který pomocí dlouhých chapadel vraždí lidi. Myslel jsem, že se ten buldozer bude alespoň hýbat, ale on jen stojí a stojí a stojí a kolem jen leží poházené kusy lidských těl. Pán "režisér" asi dostal od někoho vyřazenej buldozer, a tak ho napadlo natočit o něm film, no a bohužel to takhle dopadlo. Jedná se o strašnej odpad, na kterém se dá pochválit leda tak poster a ten nechutně modročerně nateklej tlusťoch, co asi v polovině filmu ze sebe na gauči kašle nějaký sračky. Jinak je to jen čekání, jak bude buldozer zlikvidován. A už i ta samotná jeho likvidace je totální zhovadilost, vždyť po něm nezbyla ani jedna součástka. [227. hodnocení, 54. komentář, 13%](10.2.2015)

• Mayers

"Pojď a vem si mě ty padesátitunová mrcho"...k tomuhle shitu píšu komentář jenom proto, že mnoho horších "filmů" neexistuje. Týpek, co hrál hlavní roli, je stoprocentně zedník, co šel náhodou kolem a efekty někdo dělal asi v malování (?!) Sv Bell je možná nejhorší "hororovej" režisér všech dob. Aspoň je tam jedna fakt vtipná scéna (závěrečný souboj s bagrem). Škoda že nenatočil třeba vraždící koloběžku :)))) to aspoň nezní až tak debilně.(22.9.2015)

• AlistairMir

Strašlivá ptákovina, ale jako zetkovej horor je to celkem "sranda". Doporučit se to dá asi jen těm hororovým fandům, co milují, když ve filmu vraždí buldozer. Osobně nikoho takového neznám, ale jelikož jsem už viděl horor, kde vraždil věšák a snad, jestli mě paměť neklame, ještě lustr, tak budu mírný :-D(1.3.2017)

• Hans.

Nějak jsem nepochopil smysl a děj toho filmu, co tim tvůrci vlastně chtěli říct, ale jedno vim jistě, nic horšího jsem už hodně dlouho neviděl, jestli vůbec někdy... Herci by možná ještě ušli, ale ta kamera a střih to je škoda mluvit, to je spolu s trikama (hlavně v závěru ty blesky) na antioscara!!!(30.5.2011)

• - Jméno stavební společnosti, Overdrive Construction, je odkazem na Kingův film Maximum Overdrive (1986), ve kterém se rovněž stroje mění ve vražedná monstra. (Holina)