Vraždící buldozer

Horor

Kanada, 2009, 104 min

Sv Bell
  • kery-

Asi 2 roky se mi to tu válelo. Původně jsem měl v záměru se ožrat jako prase a pak to zkouknout. K tomu jsem se ale nedostal, tak jsem včera sesbíral všechnu odvahu a dal to za střízliva. No co dodat, jsem sakra rád že to mám za sebou a jelikož to má 13%, neumím si představit že existuje ještě něco horšího...Jo a ty "akční" záběry na budík, na kterém je pořád nula a na nehýbající se páky a pedály budu mít v hlavě asi hodně dlouho!(9.2.2013)

• pursulus

Vražedný Sv Bell.¬         Snímek Crawler filmového producenta a režiséra Sv Bella používá ty nejlepší nápady tím nejhorším způsobem a připomíná mi hochštaplery toho nejhoršího druhu, neštítící se opravdu ničeho, u nichž pouze inteligence a štěstí rozhoduje, kolik zla napáchají v honbě za úspěchem, bohatstvím, slávou a dalšími všemožnými vagínami. Účiny (triky) jsou zoufale odfláknuté, bez jakékoli lásky k dílu, zvěrstvo scénáře s kozatou příručí vedoucího stavby a nevěrohodným buldozerem poráží slony jako kouzelným proutkem. Srovnám-li TAKOVÝTO přístup k práci (a asi i k životu) s dílem známého "hrozného" režiséra E. D. Wooda Jr., vychází z toho pan Wood na jedničku, neboť nebyl v žádném případě ke své práci lhostejný.¬                 Dodávám, že snímek vykrádá skvělou povídku Killdozer známého amerického (U.S.A.) spisovatele T. Sturgeona, přizpůsobujíce její děj tak, aby rozpočet filmu mohl býti co nejnižší. Nakonec bych rád potěšil čtenáře — po tom všem zoufání — malou perličkou z úst pana Sturgeona (máme-li věřiti jeho životopisci), známou prý jako Sturgeonův zákon ([zdroj: Wikipedia.cz]): "Ninety percent of science fiction is crud, but then, ninety percent of everything is crud.".(19.4.2017)

• ac1976

Chápem, že v rebríčku naj sračiek je tak vysoko veľdielo Playgirs, ale to len preto, že ste mnohí nevideli túto hrôzu, to by sa možno zmenil aj celkový rebríček naj filmových hovädín. To nie je film to je trestný čin!!! S tým sa snáď dajú porovnať len sračky o megapytónoch a štáb by mal byt potrestaný. Všetkým z Vás, ktorí ste si tento skvost ešte neužili ho vrele neodporúčam.(6.1.2014)

• zdeny99

Velice podprůměrné "hororové" béčko ve kterém buldozer pomocí dlouhých chapadel vraždí lidi. Myslel jsem, že se ten buldozer bude alespoň hýbat, ale on jen stojí a stojí a stojí a kolem jen leží poházené kusy lidských těl. Pán "režisér" asi dostal od někoho vyřazenej buldozer, a tak ho napadlo natočit o něm film. Bohužel to takhle dopadlo. Jedná se o strašnej odpad, na kterém se dá pochválit leda tak poster a ten nechutně modročerně nateklej tlusťoch, co asi v polovině filmu ze sebe na gauči kašle nějaký sračky. Jinak je to jen čekání, jak bude buldozer zlikvidován. A už i ta samotná jeho likvidace je totální zhovadilost, vždyť po něm nezbyla ani jedna součástka. [227. hodnocení, 54. komentář, 13%](14.9.2019)

Už dlouho sem se u žádného takhle špatného filmu tolik nenasmál. Rozhodně je ale potřeba si sehnat český dabing protože teprve ten tomuto dílku nasazuje korunu s nápisem: "Nejhorší film všech dob". Dále je potřeba říct že "filmaři" co tento kousek natočili byli spíš nějací lidé, kteří slíbili oné herečce hlavní roli ve filmu, když se všema bude spát a scénář vymysleli asi při tom styku. Docela se divím, že jí nepřišlo divné, že to natáčejí nějakou příruční kamerou z bazáče a že dialogy, které mezi sebou vedou by se klidně daly nahradit prskáním a kašláním a filmu by to nějak výrazně scenáristicky neublížilo.(26.1.2011)

• - Jméno stavební společnosti, Overdrive Construction, je odkazem na Kingův film Maximum Overdrive (1986), ve kterém se rovněž stroje mění ve vražedná monstra. (Holina)