VOD (1)

Skupinu stavebních dělníků znepokojují nevysvětlitelné a podivné události, které nějakým způsobem souvisí s jedním z velkých stavebních strojů. V důsledku nadpřirozených jevů se z velkého buldozeru stává vraždící monstrum, které se vymkne lidské kontrole. Padesátitunový stroj uspořádá masakr, kterému neunikne nikdo v jeho okolí. Těžkotonážního vraha nemůže při jeho honu na živé oběti nic zastavit! (oficiální text distributora)

fcreading

Film by sa nemal volat Vrazdiaci Buldozer, ale Mechanický zabijak ludi. To že film reziroval ten istý reziser, co mal na starost Vzkriesenie duchov, mnou najviac opovrhovaný film, nudne zahraný bandou nesympatických hereckých predstavení a sem tam boo boo záberou donikial, len do samotneho pekla. Vidno ze si reziser neuvedomil chyby v tom predoslom filme. Tento film nezaujme skoro nicim, ani len tým hrackarskym buldozerom, ktorý akože vrazdi ludi a kamera ukáže zábery nanho a na pár zfetovaných hercov. Este stastie ze som film celý ten cas pretácal, a vychutnal som si len solídne zahraný záver. 20 percent. ()

SOLOM.

Už jsem viděl vraždící auto, motorku, kosmickou loď i ponorku, ale tentokrát jsem se dočkal opravdu srandovního pokusu zapojit do této společnosti i buldozer. Tenhle film se sice snad ani jinak než odpadem první kategorie nazvat nedá, ale pokud to vydržíte až dokonce, tak se královsky pobavíte. Máte zde totiž šanci vidět tolik nelogičností a filmových chyb pohromadě, že se vám to již nikde jinde nemusí poštěstit. Prvním varováním by již pro vás mělo být jméno Sv Bell. Tenhle antitalent na režisérském postu plodí jeden filmový paskvil za druhým a rozhodně se nemůže vymlouvat pouze na malý rozpočet. Již samotný scénář je velice slabý, plný nesrovnalostí a totálních nesmyslů. Tím pádem samozřejmě trpí i samotný děj, který místy diváka doslova ubíjí nudou. Hudební doprovod naprosto katastrofální a samotné herecké výkony jakbysmet. Naštěstí tu lze však nalézt i několik světlejších okamžiků, které mi nedovolí tenhle kousek rovnou odstřelit do .... ()

pursulus odpad!

Vražedný Sv Bell.¬         Snímek Crawler filmového producenta a režiséra Sv Bella používá ty nejlepší nápady tím nejhorším způsobem a připomíná mi hochštaplery toho nejhoršího druhu, neštítící se opravdu ničeho, u nichž pouze inteligence a štěstí rozhoduje, kolik zla napáchají v honbě za úspěchem, bohatstvím, slávou a dalšími všemožnými vagínami. Účiny (triky) jsou zoufale odfláknuté, bez jakékoli lásky k dílu, zvěrstvo scénáře s kozatou příručí vedoucího stavby a nevěrohodným buldozerem poráží slony jako kouzelným proutkem. Srovnám-li TAKOVÝTO přístup k práci (a asi i k životu) s dílem známého "hrozného" režiséra E. D. Wooda Jr., vychází z toho pan Wood na jedničku, neboť nebyl v žádném případě ke své práci lhostejný.¬                 Dodávám, že snímek vykrádá skvělou povídku Killdozer známého amerického (U.S.A.) spisovatele T. Sturgeona, přizpůsobujíce její děj tak, aby rozpočet filmu mohl býti co nejnižší. Nakonec bych rád potěšil čtenáře — po tom všem zoufání — malou perličkou z úst pana Sturgeona (máme-li věřiti jeho životopisci), známou prý jako Sturgeonův zákon ([zdroj: Wikipedia.cz]): "Ninety percent of science fiction is crud, but then, ninety percent of everything is crud.". ()

JohnMiller

Je to na ODPAD! Jeden z najhorších filmov aké som videl. Je to lacné, kamera je biedna a snaží sa ukrývať zábery kde by potrebovali buď väčšie financie alebo viac času a námahu na zrealizovanie. Klišé je tu toľko, že sa to nedá ani spočítať. Scenár a tupé dialógy tohoto typu sa dajú napísať za jeden deň. Celkovo šialený nápad však nebol nič oproti Českému dabingu v ktorom som to videl. Chaotické akoby natočené za sedem dní a medzi každým dňom si dal tvorca mesiac oddych No aj tak dám 1* za neuveriteľnú zábavu ktorá mi táto snímka dožičila. Ani na komédiách som sa tak dobre nezasmial. Homeopatikum z bez tak slabého filmu Maximum Overdrive. ()

vesper001 odpad!

Kdo se mi to tady smál, že se bojím zapnuté pračky?! Fascinuje mě, že všechny tyhle škváry mají český dabing, a u řady skutečných filmů se jazykově invalidní divák nikdy nedočká. No, každopádně vyhlížím další díl tohoto klenotu, třeba s názvem Bouře v moři malty, Tsunami cihel nebo Útok hladových lopat. Svatý Bell je shitér za slovo vzatý, čekat můžeme cokoliv. ()

• Jméno stavební společnosti, Overdrive Construction, je odkazem na Kingův film Maximum Overdrive (1986), ve kterém se rovněž stroje mění ve vražedná monstra. (Holina)