poster

Vraždící buldozer

 • Kanada

  Crawler

Horor

Kanada, 2009, 104 min

Režie:

Sv Bell
 • Stejšn
  odpad!

  Tenhle film je opravdové peklo. Já mám rád sračkové horory a podobné nechutnosti, zkousnul jsem (skoro) i takové zrůdnosti jako Kobylky a Kaw, ale na tomhle je všecko špatně. Neexistující herecké výkony a scénář, nulová atmosféra a šílená kamera, která má zpomalovačky a prolínačky kde nemají být a doslova každý záběr končí stmívačkou. Nesnesitelná hudba a zvuky (napětí = bouchání do tympánu). Otřesná nuda, ale fakt hrozná. Chtěl jsem dát aspoň jednu hvězdičku za hezkou holku (jo, vyndá tam i kozy) a slušné masky, ale celek si prostě ani tu jednu nezaslouží a proto odpad jak když fikne. Jen jedno se musí nechat - u poslední viditelné oběti jsem vyprskl smíchy :)(5.11.2010)

 • Tuax
  *

  Hm, tohle je docela síla. Celou dobu mi to připadalo, jakoby se parta kamarádů rozhodla natočit film a bylo jim jedno jak to bude vypadat. Kdyby to bylo bez efektů, které vypadaly dost příšerně, mohlo to být aspoň otřesné, jenže tím to dostalo takové grády, že je to hnus. Se divím, že takovouhle věc vypustili do světa, vždyť v tom filmu nebylo snad nic povedeného a neherci byli hrozní. Jediný kdo trochu zaujal byl Carl a v soukromých scénách ona herečka ze stavby, jinak nic. Ani trocha logiky a spojitostí. Odpady nedávám, takže musím dát nejnižší možné hodnocení jedna... 1/10(14.5.2010)

 • Vyrida
  *

  Marně pátrám v mých zaprášených filmových vzpomínkách zdali jsem někdy ve svém životě viděl více chaotický film než-li právě Crawler. Tento kanadský snímek je přímo napuštěný nelogičností a všerůznými šílenostmi až k prasknutí. Snad stokrát jsem si při sledování v duchu povzdechl, jestli to mám zapotřebí na něco takového vůbec koukat a nemám jít raději dělat něco rozumějšího. Nakonec jsem film přeci jen se zatnutými zuby dokoukal do konce a opravdu jsem tam nenašel vůbec nic pozitivního co by se dalo kladně aspoň v náznaku hodnotit. Veškeré grafické efekty jsou přímo oku odporné, scénář snad ani nebyl k dispozici a všechno je očividně natočeno improvizací zdejších neherců přímo na place a dalších milióny zporných věcí, kterými tady nebudu ztrácet čas. Jediná věc kterou bych ocenil je snad pouze onen nápad a elán režiséra, něco takového vůbec zkusit natočit. Vraždicí buldozer už zní samo osobě děsně ujetě a za tuto odvahu filmu uděluji jednu ikdyž slabší hvězdičku.(27.2.2011)

 • Campbell
  **

  Bell je divnej člověk, nejenom že vypadá jak ZZTopák, a nejenže jeho vyjadřovací způsoby jsou šílené(youtube), ale jeho filmy jsou... směšné. Ale ne tím způsobem že se člověk aspoň baví nad stupiditou, ale nad tím "Co to kurva je" Crawler mohl být aspoň zábavný(kdopak by se bál u filmu kde vraždí buldozer), ale on po půlhodině i dokonale nudí. Nebudu tu psát jak herci byly strašní a efekty debilní. Ale Bell prostě neumí točit. Viděl jsem 3 jeho filmy a všechny si ode mě odnesly 2* a nebude tomu ani jinak. Bohužel.(12.11.2011)

 • zdeny99
  odpad!

  Velice podprůměrné "hororové" béčko s nudným dějem a jedním buldozerem, který pomocí dlouhých chapadel vraždí lidi. Myslel jsem, že se ten buldozer bude alespoň hýbat, ale on jen stojí a stojí a stojí a kolem jen leží poházené kusy lidských těl. Pán "režisér" asi dostal od někoho vyřazenej buldozer, a tak ho napadlo natočit o něm film, no a bohužel to takhle dopadlo. Jedná se o strašnej odpad, na kterém se dá pochválit leda tak poster a ten nechutně modročerně nateklej tlusťoch, co asi v polovině filmu ze sebe na gauči kašle nějaký sračky. Jinak je to jen čekání, jak bude buldozer zlikvidován. A už i ta samotná jeho likvidace je totální zhovadilost, vždyť po něm nezbyla ani jedna součástka. [227. hodnocení, 54. komentář, 13%](10.2.2015)

 • - Jméno stavební společnosti, Overdrive Construction, je odkazem na Kingův film Maximum Overdrive (1986), ve kterém se rovněž stroje mění ve vražedná monstra. (Holina)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace