Vraždící buldozer

Crawler

Horor

Kanada, 2009, 104 min

Sv Bell

Podle názvu béčko nejbéčkovatější. Moje hodnocení je hodně nadnesené, ale je to jen za tu spoušť, co po sobě ten bagr zanechal. Hlavně ta příčina mi přijde hodně odfláknutá, ale to je nejspíš tím scénářem a pak i režií. Film koukatelný je, pokud nevěnujete všechnu pozornost jemu. Takže se hodí jako slušné pozadí, odkud na vás občas vystříkne krev.(17.6.2012)

• AlistairMir

Strašlivá ptákovina, ale jako zetkovej horor je to celkem "sranda". Doporučit se to dá asi jen těm hororovým fandům, co milují, když ve filmu vraždí buldozer. Osobně nikoho takového neznám, ale jelikož jsem už viděl horor, kde vraždil věšák a snad, jestli mě paměť neklame, ještě lustr, tak budu mírný :-D(1.3.2017)

• Mayers

"Pojď a vem si mě ty padesátitunová mrcho"...k tomuhle shitu píšu komentář jenom proto, že mnoho horších "filmů" neexistuje. Týpek, co hrál hlavní roli, je stoprocentně zedník, co šel náhodou kolem a efekty někdo dělal asi v malování (?!) Sv Bell je možná nejhorší "hororovej" režisér všech dob. Aspoň je tam jedna fakt vtipná scéna (závěrečný souboj s bagrem). Škoda že nenatočil třeba vraždící koloběžku :)))) to aspoň nezní až tak debilně.(22.9.2015)

• MM_Ramone

"Vraždiaci buldozér". Päťdesiat ton smrtiaceho teroru a viac ako hodina a pol absurdnej, nízkorozpočtovej, ultra béčkovej hlúposti. Film z mizernej kanadskej produkcie, natočený neschopným režisérom, ktorý ani len meno nemá poriadne (Sv Bell). Absolútny brak. Hlúpy scenár, otrasení herci, príšerná kamera, nevhodný soundtrack, debilné dialógy. Celé zle! Napriek tomu som sa pri tom celkom fajn pobavil. Zrejme preto, že som vedel do čoho idem a najmä preto že som mal v sebe asi tak päť pív. *(14.7.2019)

• Olík

Je jenom pár možností jak přistoupit k natočení hororu o vraždícím stavebním stroji. a) Jste průměrný režisér bez jakýchkoliv ambicí a s pořádnou kopou nadsázky natočíte nenáročný filmeček spíš komedii než horor (např. Gremlins) b) Jste uznávaný rutinér, který má tolik invence, důvtipu a především umu k tomu, aby vzdal hold béčkovým krvákům (např. Grindhouse). c) Jste úplný hovado a natočíte tohle……………..(6.12.2010)

• - Jméno stavební společnosti, Overdrive Construction, je odkazem na Kingův film Maximum Overdrive (1986), ve kterém se rovněž stroje mění ve vražedná monstra. (Holina)

• - Spoiler: Počet mrtvých: 11. (noelcoward73)