Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Skupinu stavebních dělníků znepokojují nevysvětlitelné a podivné události, které nějakým způsobem souvisí s jedním z velkých stavebních strojů. V důsledku nadpřirozených jevů se z velkého buldozeru stává vraždící monstrum, které se vymkne lidské kontrole. Padesátitunový stroj uspořádá masakr, kterému neunikne nikdo v jeho okolí. Těžkotonážního vraha nemůže při jeho honu na živé oběti nic zastavit! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (92)

Skratchy 

všechny recenze uživatele

Hrozná prdel,zvlášt když máte vožralou držku a přemýšlíte na jakej film se podívat.Nazývat film béčkem by byla urážka všech béčkovejch hororů co kdy kdo natočil.Hodnocení (a nejen to) ale zvedá ta sexy stavitelka,která ve filmu staví víc věcí než má v popisu práce.Nejvíc jsem se řezal když z buldozeru vyšlehly nějací hadi bo co to bylo.Naštěstí po strhujícím posledním duelem mezi hlavním hrdinou a buldozerem je zlý buldozer poražen a dobro opět vítězí,ale úplně na konci se duše buldozera přesune do bagru,takže když budeme mít štěstí,bude pokračování!!!!! ()

Wyrdas 

všechny recenze uživatele

Kupodivu to nebyla zas taková kravina, jakou jsem od toho dle ohlasů čekal. Jasně, bylo to béčko... těžké béčko, tak těžké, že i ten Buldozer by pod tou tíhou padl, ale upřímně jsem se párkrát od srdce zasmál. Nápad to byl skutečně originální, ale ta myšlenka se mohla více vyždímat - pak by z toho, dejme tomu že i při lepším rozpočtu, mohlo být plnohodnotné béčko. A co si budeme... Kristina je vážně pěkná kočka, jenom za to co předvedla se musí jedna hvězda přidat. :-) A na závěr, ty mrtvoly byli vzhledem ke kvalitě všeho ostatního dost dobře namaskované. ()

Reklama

vesper001 odpad!

všechny recenze uživatele

Kdo se mi to tady smál, že se bojím zapnuté pračky?! Fascinuje mě, že všechny tyhle škváry mají český dabing, a u řady skutečných filmů se jazykově invalidní divák nikdy nedočká. No, každopádně vyhlížím další díl tohoto klenotu, třeba s názvem Bouře v moři malty, Tsunami cihel nebo Útok hladových lopat. Svatý Bell je shitér za slovo vzatý, čekat můžeme cokoliv. ()

fcreading 

všechny recenze uživatele

Film by sa nemal volat Vrazdiaci Buldozer, ale Mechanický zabijak ludi. To že film reziroval ten istý reziser, co mal na starost Vzkriesenie duchov, mnou najviac opovrhovaný film, nudne zahraný bandou nesympatických hereckých predstavení a sem tam boo boo záberou donikial, len do samotneho pekla. Vidno ze si reziser neuvedomil chyby v tom predoslom filme. Tento film nezaujme skoro nicim, ani len tým hrackarskym buldozerom, ktorý akože vrazdi ludi a kamera ukáže zábery nanho a na pár zfetovaných hercov. Este stastie ze som film celý ten cas pretácal, a vychutnal som si len solídne zahraný záver. 20 percent. ()

A.L.E.S. 

všechny recenze uživatele

Podle názvu béčko nejbéčkovatější. Moje hodnocení je hodně nadnesené, ale je to jen za tu spoušť, co po sobě ten bagr zanechal. Hlavně ta příčina mi přijde hodně odfláknutá, ale to je nejspíš tím scénářem a pak i režií. Film koukatelný je, pokud nevěnujete všechnu pozornost jemu. Takže se hodí jako slušné pozadí, odkud na vás občas vystříkne krev. ()

Zajímavosti (2)

  • Jméno stavební společnosti, Overdrive Construction, je odkazem na Kingův film Maximum Overdrive (1986), ve kterém se rovněž stroje mění ve vražedná monstra. (Holina)

Reklama

Reklama