Vraždící buldozer

Crawler

Horor

Kanada, 2009, 104 min

Sv Bell

Jak může někdo říct, že tenhle film je nuda?! Udělali jsme si filmovej večer, chlastali u toho piva a celých 104 minut jsme se smáli až jsme se popadali za břicho. Ten film je totiž tak špatnej a hloupej až je naprosto fantastickej. Nechybělo tam nic - nemístná hudba, příšerná (domácí) kamera, tragický výkony herců, úplně debilní efekty, záběry do nikam, duchaplný dialogy a perfektní hlášky. Některý scény jsme si dokonce museli pustit ještě jednou a vyhrála jednoznačně tahle: "Něco z toho vylezlo..." "Počkej, jak to myslíš?" Něco jakooooo hrnec, asi jakooo vodní meloun!" Všichni, kdo stáli u zrodu tohodle uměleckýho díla, museli být úplně zlitý a hlavně jim musel někdo něcoooo....udělat! (další super hláška:))(23.1.2011)

• kery-

Asi 2 roky se mi to tu válelo. Původně jsem měl v záměru se ožrat jako prase a pak to zkouknout. K tomu jsem se ale nedostal, tak jsem včera sesbíral všechnu odvahu a dal to za střízliva. No co dodat, jsem sakra rád že to mám za sebou a jelikož to má 13%, neumím si představit že existuje ještě něco horšího...Jo a ty "akční" záběry na budík, na kterém je pořád nula a na nehýbající se páky a pedály budu mít v hlavě asi hodně dlouho!(9.2.2013)

• fcreading

Film by sa nemal volat Vrazdiaci Buldozer, ale Mechanický zabijak ludi. To že film reziroval ten istý reziser, co mal na starost Vzkriesenie duchov, mnou najviac opovrhovaný film, nudne zahraný bandou nesympatických hereckých predstavení a sem tam boo boo záberou donikial, len do samotneho pekla. Vidno ze si reziser neuvedomil chyby v tom predoslom filme. Tento film nezaujme skoro nicim, ani len tým hrackarskym buldozerom, ktorý akože vrazdi ludi a kamera ukáže zábery nanho a na pár zfetovaných hercov. Este stastie ze som film celý ten cas pretácal, a vychutnal som si len solídne zahraný záver. 20 percent.(12.2.2010)

Podle názvu béčko nejbéčkovatější. Moje hodnocení je hodně nadnesené, ale je to jen za tu spoušť, co po sobě ten bagr zanechal. Hlavně ta příčina mi přijde hodně odfláknutá, ale to je nejspíš tím scénářem a pak i režií. Film koukatelný je, pokud nevěnujete všechnu pozornost jemu. Takže se hodí jako slušné pozadí, odkud na vás občas vystříkne krev.(17.6.2012)

• vesper001

Kdo se mi to tady smál, že se bojím zapnuté pračky?! Fascinuje mě, že všechny tyhle škváry mají český dabing, a u řady skutečných filmů se jazykově invalidní divák nikdy nedočká. No, každopádně vyhlížím další díl tohoto klenotu, třeba s názvem Bouře v moři malty, Tsunami cihel nebo Útok hladových lopat. Svatý Bell je shitér za slovo vzatý, čekat můžeme cokoliv.(15.2.2018)

• - Jméno stavební společnosti, Overdrive Construction, je odkazem na Kingův film Maximum Overdrive (1986), ve kterém se rovněž stroje mění ve vražedná monstra. (Holina)