Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna (TV film)

The Librarian: Return to King Solomon's Mines

Flynn Carsen 2: Návrat do baní kráľa Šalamúna

Flynn Carsen: Návrat do baní kráľa Šalamúna

Dobrodružný / Akční / Fantasy

USA, 2006, 89 min

Rovnako dobré/slabé ako jeho predchodca (Tentoraz pribudli vyslovené citácie napr. IJ: POSLEDNÁ KRÍŽOVÁ VÝPPRAVA). Základná schéma s menšími obmenymi bola zachovaná - komediálnosť hercov kolíše medzi príjemnosťou a trápnosťou, má to naivno dobroružnú atmosféru. Ako spestrenie popracovného večera odporúčam všetkým, ktorý ešte nedospeli resp. tým, čo si radi zaspomínajú na svoje detské predstavy...(18.10.2007)

• Perverz

Včera jsem si po stopadesátiletech pustil telku, a letěla tam tahle parodie na Indyho(ne na toho rapera, ale na Jonese), je to Tvfilm a tak to i vypadá. Hlavně že si to ze sebe dělá srandu, svižně to utíká, a to tak že když se jdete vychcat tak vám vlastně z filmu nic neuteče. Jen by mohl být Flynn větší kanec a trochu si zarajdovat. Vypadal že už dlouho nesmočil. Jo a jak ten film vlastně skončil?(28.7.2014)

• Orthank

To, že Flynn Carsen je stupídna a lacná blbosť sa dá ľahko akcpetovť,vzhľadom na to, že sa jedná o TV film.Ale to ako nútene sa snaží tváriť na Indiana Jonesa sa už prehliadnuť nedá.....Smiešne triky,smiešne dialógy a smiešne dejové myšlienky,pochovávajú tento film (eeej...ako sa mi to slovo len zle písalo) pod čiernu "televíznu" zem:-)(1.2.2009)

Pohodový, klidný, levný, zábavný a ryze televizní dobrodružný snímek, kterých se dnes moc netočí a proto jsem z něj velmi nadšený. Není nad to sednout si na hodinku a půl k televizi a pěkně se nechat unášet na indiano-jonesovské vlně dobrodružství. Čert vem, že to Indianu hodně připomíná. Tady jde o vlastní sérii a kdo jí přijde na chuť, bude se hezky bavit.(12.6.2007)

• Aknah

Úplně zbytečné pokračování už tak slabé jedničky, kde se neobjeví nic nového, natož aby vás něco překvapilo. Je to pořád stejně omýlané téma bez nádechu akce nebo vtipu, i když se o to snaží. Herecky je to slabé, tedy spíš k bodu mrazu a z naprosté hovadiny se snaží udělat něco víc, ale moc se jim to nevede. Nejhorší na tom celém je, že to myslí vážně !(26.1.2009)

• - Natáčelo se v Keni a Jihoafrické republice. (Varan)

• - Ve scéně, kdy se Flynn Carsen (Noah Wyle) a Emily Davenport (Gabrielle Anwar) loučí s domorodcem a poté kráčí savanou, má Emily na zádech modročerný batoh. Ještě při setmění batoh stále má, avšak druhý den oba kráčí bez něj. V následující scéně, kdy dvojice dorazí do města, má Emily batoh opět na zádech. (zdeny99)