Bratz

Bratz: Sladkých šestnásť

Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2007, 110 min

• Charlizee

Viděli jsme to s kolegou cestou zpátky ze služební cesty (ne z vlastní vůle), občas jsme se na sebe nechápavě podívali, usmáli stylem "ach to mládí" či "ach ta Amerika".... a společnými silami vydrželi až do konce. Když to srovnám s tou hrůzou, kterou jsem měla možnost vidět před 2 dny (Blood countess), alespoň tu jednu hvězdičku dát musím :))(18.3.2009)

Možná budu vypadat jako totální dement, ale mě se ten film hodně líbil. Viděla sem ho poprvý když mi bylo snad 12 a teď o pět let skoro šest dopředu a musim říct, že se mi líbí pořád stejně. Tři hvězdičky z pěti, jelikož tam jsou výkony, které se mě osobně zdály hodně průhledné, a taky někteří herci mi tam nevyhovují, ale jinak se mi film líbí celkově asi tak na 95%. Je to sice slaďárna a film, který spíš ocení 10 leté holčičky nebo i chlapci, ale podle mě je tenhle film daleko lepší, než filmy jako Den poté, nebo třeba 2012, který v nás akorát vyvolává pocit strachu a deprese z konce světa. Prostě jednoduše pro mě je tenhle film super oddech a sem ráda, že existujou pořád lidi, kteří netočí jenom v temných barvách a trochu nám i ten den rozjasňují.(5.11.2012)

• mpet

Páni tak toto je pořádný průser. Absolutně bez myšlenky, bez jediného pořádného herce (to že jsem je neznal by nevadilo, ale způsob jakým se v tomto "filmu" prezentovali to mě vysloveně štvalo) a hlavně bez scénáře. Kromě pár úsměvných scén nemá tento rádoby film co nabídnout. Ale co taky můžeme očekávat od filmu, který vznikl jen pro zvýšení prodeje pár Barbín??(8.4.2015)

• matthew.17

Pozeral som samé dobré filmy, všetko všetko až mi to tak začalo liezť na nervy, že mi normálne chýbala nejaká stredoškolská hovadina a normálne, že prišla "záchrana" v podobe tohto filmu. Je tam hromada klišé, nič neprekvapí a hudobné číslo hlavnej skupiny je dosť nudné. Dá sa ale na to kukať a podobne ako pri Starstruck aj tu dávam druhú hviezdičku kvôli krásnej Chelsea Staub.(3.2.2011)

• blue.claire

Další povrchní film. Klišé texty každou minutu, ale ten konec "zpovědi" byl hodně vtipný (zřejmě byl ale myšlen vážně), a kopčení z Protivných sprostých holek a jiných podobných snímků lze cítit na každém kroku. Bohužel se ale nepovedl tak jako již zmíněný film. Ten jejich konečný song byla jedna velká útrpná šaškárna.(4.10.2010)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)