poster

Bratz

 • USA

  Bratz: The Movie

 • Slovensko

  Bratz: Sladkých šestnásť

Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2007, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blue.claire
  odpad!

  Další povrchní film. Klišé texty každou minutu, ale ten konec "zpovědi" byl hodně vtipný (zřejmě byl ale myšlen vážně), a kopčení z Protivných sprostých holek a jiných podobných snímků lze cítit na každém kroku. Bohužel se ale nepovedl tak jako již zmíněný film. Ten jejich konečný song byla jedna velká útrpná šaškárna.(4.10.2010)

 • mpet
  odpad!

  Páni tak toto je pořádný průser. Absolutně bez myšlenky, bez jediného pořádného herce (to že jsem je neznal by nevadilo, ale způsob jakým se v tomto "filmu" prezentovali to mě vysloveně štvalo) a hlavně bez scénáře. Kromě pár úsměvných scén nemá tento rádoby film co nabídnout. Ale co taky můžeme očekávat od filmu, který vznikl jen pro zvýšení prodeje pár Barbín??(8.4.2015)

 • matthew.17
  **

  Pozeral som samé dobré filmy, všetko všetko až mi to tak začalo liezť na nervy, že mi normálne chýbala nejaká stredoškolská hovadina a normálne, že prišla "záchrana" v podobe tohto filmu. Je tam hromada klišé, nič neprekvapí a hudobné číslo hlavnej skupiny je dosť nudné. Dá sa ale na to kukať a podobne ako pri Starstruck aj tu dávam druhú hviezdičku kvôli krásnej Chelsea Staub.(3.2.2011)

 • Phobia

  Film, který vznikl s jediným účelem: podpořit prodej panenek Bratz, mladších a dravějších konkurentek Barbie. Z toho stěží mohlo vzniknout něco jiného než nehorázná peečovina. Neviděla jsem (s výjimkou několika desítek seKund) a neuvidím, dokud mě definitivně neskolí stařecká demence, nezačnu mazat svá lejna po zdi a volit komunisty, ale mám veškeré indície k předpokladu, že tato 110-minutová (anti?)reklama patří do odpadu.(3.6.2010)

 • ES13
  ***

  Možná budu vypadat jako totální dement, ale mě se ten film hodně líbil. Viděla sem ho poprvý když mi bylo snad 12 a teď o pět let skoro šest dopředu a musim říct, že se mi líbí pořád stejně. Tři hvězdičky z pěti, jelikož tam jsou výkony, které se mě osobně zdály hodně průhledné, a taky někteří herci mi tam nevyhovují, ale jinak se mi film líbí celkově asi tak na 95%. Je to sice slaďárna a film, který spíš ocení 10 leté holčičky nebo i chlapci, ale podle mě je tenhle film daleko lepší, než filmy jako Den poté, nebo třeba 2012, který v nás akorát vyvolává pocit strachu a deprese z konce světa. Prostě jednoduše pro mě je tenhle film super oddech a sem ráda, že existujou pořád lidi, kteří netočí jenom v temných barvách a trochu nám i ten den rozjasňují.(5.11.2012)

 • - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace