Stínové komando (TV film)

• Česko

Neviditelné komando

Shadow Warriors

Assault on Devil's Island

Temné komando: Pomsta za každú cenu

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 1997, 96 min

Další z mnohá béčkových filmů, které se nedají objektivně zhodnotit, protože z hlediska zábavnosti je to geniální záležitost, ale naprosto otřesně zfilmovaná. Na seriózní scénář (únos gymnastů:), propracované přestřelky nebo nedejbože kvalitní herecké výkony se tu nehraje. Tenhle film má navíc všechno, co správné béčko má mít - veterána z vietnamu s naolejovanou muskulaturou, blondýnu ve spodním prádle, spoustu výbuchů, prkenných dialogů a hlavního záporáka s vizáží pornoherce. Co víc si člověk může přát.(13.1.2008)

• Barak

Pokud se chcete pobavit, Neviditelné komando je jednou z mnoha možností, neboť patří do té kategorie filmů, které jsou tak špatné, až jsou dobré. Hulk Hogan vypadá s dlouhými vlasy strašně, Carl Weathers měl zůstat po boku Arnieho a záporáka Billyho Draga schazuje český dabing (i bez něj bych si to ale myslel, akorát mě v tom ujistil) hluboko do pětiprocentních vod. Špatně obsazeno, ještě hůře zahráno, nicméně hláškuje se tam téměř v každé větě, jsou tam debilní dialogy, má to blbý scénář a celé to prostě působí strašně směšně, protože tohle vymýšlel chlápek, který si říka Magor. A do toho navíc to megalomonská hudba, která se z toho snaží udělat obrovský trhák. No ale když to vezmem z pohledu zábavnosti, tak to nelze než pochválit. Ale jako jinak je to sračka.... ;)(3.2.2008)

• woody

Tak co to tu máme?Neviditelné komando?A ještě k tomu televizňák? No, zní to slušně.Kdo v tom hraje? Hulk Hogan s vizáží, že ho zavřeli do zapnutého solárka, mající trauma z toho, že ho pokousal žralok a kamarádi mu zařvali při útoku napalmem ve Vietnamu.Shannon Tweed ukázala více ve Scorned (uvidíte jen na kazetách Intersonic).Zde se ukáže max. ve spodním prádle což je i tak na Miss November Playboy 1981 málo.Pak je tu ještě "slizký" Billy Drago jehož opravdu musel, z recese, namluvit nějaký brněnský buzerant, protože není možné aby to bylo myšleno vážně.Zápletka je následující: parta teroristů unese americkou chloubu - roztleskávačky(!), drží je na jednom miamském ostrově(!!) a požaduje propuštění jejich šéfa(!!!).Americký prezident(!!!!) vysílá na jejich záchranu speciální komando, které je samozřejmě zachrání a konec.Uááááá!(19.11.2005)

• dobytek

Když jsem viděl, jaký to má tady hodnocení a že režisér má na svym kontě jenom seriály typu Baywatch nights a podobný veledíla, tak jsem neodolal a vydržel jsem vzhůru až do pozdních nočních hodin, abych se na to mrknul. No nejvíc mě asi taky pobavilo to, jak Miroslav Saic nadaboval hlavního záporáka tim svym úchylnym hlasem. V první chvíli mě taky napadlo, že si snad dělaj prdel. Shannon Tweed se tam opravdu hodně ukazuje jenom ve spodnim prádle a v jednu chvíli ukáže i kozy. Ale koho to zajímá, když v době internetu si každej může prohlížet 100× hezčí a o 20 let mladší buchty celej den? Jinak chudák Hulk Hogan. Pořád po něm někdo střílí, dostane asi 50 kopanců přímo do držky a navíc ho kousne žralok do prdele... Jo a ještě trochu opravim komentář woodyho. To speciální komando nevyšle prezident USA, ale oni tu záchrannou akci uspořádaj tak nějak z vlastní iniciativy. Rozhovory typu "Zbejvá mi měsíc do důchodu. Do takový akce se pouštět nebudu", "Musíš, dlužíš mi to za Kuvajt.", "Tak jo, ale je to naposledy." vejdou do dějin. Kdo neviděl, neuvěří.(13.1.2008)

• decouble

Tak za 1/10*. Kdyby to alespoň bylo vtipný. Jenže ani náhodou. Nuda a šeď. Pobaví snad jen pohled na Hogana s dlouhýma vlasama v námořnický uniformě. On sám by pak měl jako hlavní hrdina v závěru všechno pokosit. Jenže místo toho se tam 20 minut pere s jedním chlápkem (což má mimochodem hodně trapnou choreografii), tak to za něj postřílej jeho kámoši. NESTOJÍ TO ZA VÁŠ ČAS...ANI JAKO GUILTY PLEASURE PROŽITEK.(13.1.2008)