Stínové komando (TV film)

• Česko

Neviditelné komando

Shadow Warriors

Assault on Devil's Island

Temné komando: Pomsta za každú cenu

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 1997, 96 min

Jedná se o televizní film, tedy předpokládaně nízkorozpočtový, tudíž je nad věci jasné, že akční pecka tohle rozhodně nikdy být nemohla. Ale není to ani tak vlivem rozpočtu, jako naprosto špatnými hereckými výkony a krapet kostrbatým scénářem, byť je námět vcelku zajímavý. Ale těžko říct, jestli to také není špatně odvedeným střihem. Každopádně se dá snímek zařadit mezi ostatní podobné své doby, kterých bylo natočeno skutečně nemalé množství. I zde se jedná převážně o využití wrestlera Hulka Hogana ohledně jeho postavy, která byla v akčních filmech stále in. Pro něj to ale byla bohužel stále jen špatná cesta do filmového průmyslu. Snímek pro televizní vysílání tedy zcela postačí, ale je třeba to brát spíše jako komiks.(4.7.2017)

Nelogických pyčovinek jak nasranych, ale Hulk je cool (podmíněno sledováním Hogan knows best....ten člověk je ve skutečném životě až moc starostlivej taťka...ale i tak je cool a navíc každému říká "bro"..to je prostě něco úžasného => MUST SEE!!!). Nejvíc mě dostala ta honička, kde na odlehlé pláni stál náklaďák, před ním naskládané barely s nitrákem a v samotném trucku byla ještě k tomu bomba...GENIALITA SAMA!!! Ovšem, ty 4hvězdy neznamenají, že by to byl nějak kulervoucně nasosaný akční trhák s perfektními vizuály...je to prostě takový (VELMI) nenáročný céčkový (a televizní...hehe) akčňák se spoustou kokotin a hlavně voňavého vystříleného olova...jo a taky tu ukáže kozy Shannon Tweed, takže tak...guilty pleasure jak cyp :)(13.1.2008)

,,Promiň Majku, to jsou bojový reflexy.“ ,,Seš fakt napruženej, Fejkre?“ Už úvodní scéna s mystickým válečnickým cvičením Hulka Hogana mě nenechala na pochybách, že toto akční béčko nebude vůbec nudné. Příběh sice využívá maximální scénáristická klišé ve stylu Predátora a Skály, ale to nevadí, protože to doplňuje neustálými přestřelkami, výbuchy a křivkami Shannon Tweedové. Přihlouplé, ale vtipné hlášky se valí ze všech stran a až na nepříjemně ječící gymnastky jsem si film poměrně užil. Škoda jen, že závěr nebyl z nejúdernějších a trochu se protahoval a kamera a střih byly občas trochu zmatečné. Nicméně film, ve kterém kousne žralok Hulka Hogana do zadku, prostě nemůžu nemít rád.(11.7.2014)

• sinp

Hulk Hogan není nejhorším článkem Neviditelného komanda, jak by se mohlo na první pohled zdát. Dost tupě se k celému projektu postavil režisér, u něhož bych si tipnul, že je sám tvůrcem scénáře. Hřebíček do rakve tomu zasadil kameraman, jenž nám ukazuje i to, co bysme neměli vidět. Postupně se ansábl i s Cassarem (režisér) zmohl a nenechal dojít tento film do úplně trapného závěru. Ale málo platné - víc si to nezaslouží.(19.8.2005)

• Barak

Pokud se chcete pobavit, Neviditelné komando je jednou z mnoha možností, neboť patří do té kategorie filmů, které jsou tak špatné, až jsou dobré. Hulk Hogan vypadá s dlouhými vlasy strašně, Carl Weathers měl zůstat po boku Arnieho a záporáka Billyho Draga schazuje český dabing (i bez něj bych si to ale myslel, akorát mě v tom ujistil) hluboko do pětiprocentních vod. Špatně obsazeno, ještě hůře zahráno, nicméně hláškuje se tam téměř v každé větě, jsou tam debilní dialogy, má to blbý scénář a celé to prostě působí strašně směšně, protože tohle vymýšlel chlápek, který si říka Magor. A do toho navíc to megalomonská hudba, která se z toho snaží udělat obrovský trhák. No ale když to vezmem z pohledu zábavnosti, tak to nelze než pochválit. Ale jako jinak je to sračka.... ;)(3.2.2008)

• Hulk Hogan