Sex ve městě

City Lust

Erotický

USA, 2001, 100 min

• Kity162

Vtipné mi na tom přijde, že uživatelé, kteří tohle mají mezi oblíbenými seriály se na 95% překlikli.(31.5.2012)

• Mrkvič

"Uvnitř každé ženy se skrývá děvka". Tak už základní myšlenka schazuje vešekeré ambice tohohle porna. Novinářka každou erotickou scénu doprovodí nějakým konentářem a druhem té kurvy, jenže je to trochu zbytečné, když to jsou všechno stejné kurvy. A je to taky porno jako tuna dalšího porna. Takže to bylo moje poslední porno a radši jsem všechno smazal. Nikit Denise (Československá rodačka jako Denisa Balažová) má dost mizerný kozy. To a ještě příšerně trapný úvod scény s nějakou akční hvězdou.(12.7.2010)

• bulawaio

2/10. Stále věřím, že se dá natočit porno, který bude mít i nějaký solidní děj. Tohle však není ten případ a tenhle porňáč dost často sklouzává ke komedii tunou nechtěných hlášek u kterých se možná zasmějete, možná budete kroutit hlavou. Aktérky nic moc a sám příběh je naprosto slaboduchý. Prakticky pořád vidíte ty stejné scény se stejným postupem. Třeba někdy zkusím ještě nějaký, ale myslím, že funkci porna zastanou daleko lépe scénková dílka, která na děj úplně prdí.(27.2.2011)