Feťáci

Another Day in Paradise

Drama / Krimi

USA, 1998, 101 min

Průměrné a na feťácký film je to moc mírné. Film, který proplyne jak voda a zmizí, takže celkově vzato je to ztráta času. Rozhodně Larry Clark po Kids zklamal.(27.5.2006)

• Martin741

Doteraz nemozem Larry Clarkovi prist na meno. U mna je zhruba na rovnakej urovni ako taliansky chlivak Joe D´Amato a Japonsky chlivak Takasi Miike. 5 %(18.11.2014)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,036,818Tržby Celosvetovo $-(24.11.2008)

• Mattezs

Lákavý název, ale to je tak všechno.(10.4.2007)

• dobytek

Clarkovi nemůže spousta lidí přijít na jméno, ale já v tý jeho zvrhlý tvrobě našel určitý zalíbení. Tento film je pro něj trochu netypickej. Pro většinu diváků asi budou Feťáci takovej nejvíc zkousnutelnej film z Clarkovy tvorby, ale pro mě je to hlavně nejnudnější z těch 4 filmů, co jsem od Clarka viděl. Je to takový plácání čtveřice feťáků od ničeho k ničemu. Sem tam tu nudu přeruší nějaký násilí, ale většinu času se tam odehrává naprostý hovno. Feťáckejch filmů bylo natočeno hodně a tenhle za moc nestojí. Překvapenim je snad akorát na Clarkovy poměry relativně hvězdný herecký obsazení.(12.9.2012)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 9. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Slovo "fuck" ve filmu zazní 291krát, což je 2,88krát za 1 minutu. (Dixxx)