poster

Superlhář

 • USA

  Full of It

 • USA

  Big Liar on Campus

 • Itálie

  14 anni vergine

 • Slovensko

  Superklamár

Komedie

USA / Itálie / Jihoafrická republika, 2007, 93 min

Scénář:

Jon Lucas, Scott Moore

Hudba:

John Swihart

Producenti:

Mark Canton, Steve Barnett

Střih:

Susan Shipton
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MáŠa
  ****

  Mně se to líbilo. Není to sice nějaký moc umělecký film a je v tom spoustu klišé, ale bavil jsem se. Možná sem v tom jako kluk viděl takový svůj sen. Kate Mara je fakt kočka a musím se tomu trošku smát, že měla roli holky na okraji společnosti, který se líbil takový jouda. Přijít do tí školy já, tak hned koukám jen a jen po ní, a ne po někom jinom ;-)(9.2.2009)

 • Marqta
  odpad!

  To sem si zas jednou vybrala veledílo...A rozhodně to není tím, že bych měla nějaké předsudky vůči teen filmům a mimochodem začátek nevypadal tak špatně. Ale pak se to zvrtlo do hrozivě nudné slátaniny čehosi, co má diváky přesvědčit o tom, že se mají dobře- ať se mají jakkoli. Hlavní hrdiny mi vážně lezl na nervy tolik, že jsem mu snad ten pro něj snad vytoužený konec nepřála. A vůbec 90% herců bylo (pardon za ten výraz) na odstřel. Možná to lehce podhodnocuji a možná by si to tu jedno slabou hvězdu zasloužilo, ale já jsem se celou dobu příšerně nudila, takže proto ten odpad.(21.2.2013)

 • salamandrr
  ***

  Máme tady ohranej příběh nového kluka ve škole a čirou náhodou je to trouba, ale u školního poradce dostane radu do života, že má trochu lhát a ejhle vše co zalže se mu splní....jo taky bych chtěl, aby mě carme elctra upekla dort, vy ne?! a ta nabídka místní krásky na sexuální vztah....no asi bych se moc nebránil i když neni moc pěkná(30.5.2008)

 • Manas50
  **

  Škoda divného herce, co představoval hlavního hrdinu, celkem špatné režie a nudného scénáře. Mohla z toho být dobrá oddychová komedie. Takhle je to jen podrůměr s pár zábavnými scénami, které jsou vlastně jen v první půlce filmu, druhá půlka je už nuda. Hodnocení trochu navyšuje nevyužitý námět, ze kterého by šlo, jak už jsem psal, vytřiskat mnohem víc. 45%(3.8.2009)

 • rein
  *

  Hlavného hrdinu myslím zahral Michael Angarano a ak to bol vážne on, tak musím podotknúť že to bol fakt trápny film v ktorom hral a on sa tam tiež pekne strápnil tým že tam zahral také nemehlo... Videla som veľa filmov v ktorých hral Michael Angarano hlavnú postavu, napríklad sa mu podaril film Škola superhrdinov od Disneyho, lenže v tomto filme sa vážne pekne strápnil(11.2.2012)

 • - Film několikrát změnil jméno. Původně se jmenoval Nothing but the Truth, poté The Whole Truth, The Life and Lies of Sam Leonard, poté byl přejmenován zpět na The Whole Truth a nakonec mu zůstal název Full of It. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace