poster

Superlhář

 • USA

  Full of It

 • USA

  Big Liar on Campus

 • Itálie

  14 anni vergine

 • Slovensko

  Superklamár

Komedie

USA / Itálie / Jihoafrická republika, 2007, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Crosshair
  odpad!

  Nechápu, jak tomuto filmu může říkat komedie. Nepostřehl jsem za celych 93 minut aspoň trhnutí koutkem. Nejsem ten, který bláznivé komedie, parodie atp. filmy hned odsuzuje, ale tento film byl opravdu šlápnutí vedle. Podle komentářů a toho o čem film je, jsem si říkal ,že by to mohla být sranda. Nápad je, když to srovnám s jinými podobnými filmy , hezký, ale z tohoto šlo vytáhnout mhonem více. Nulové herecké výkony a navíc takhle protivného hlavního hrdinu jsem ještě neviděl. Hodnotím odpad, ztráta času, poohlédněte se někde jinde.(26.7.2009)

 • salamandrr
  ***

  Máme tady ohranej příběh nového kluka ve škole a čirou náhodou je to trouba, ale u školního poradce dostane radu do života, že má trochu lhát a ejhle vše co zalže se mu splní....jo taky bych chtěl, aby mě carme elctra upekla dort, vy ne?! a ta nabídka místní krásky na sexuální vztah....no asi bych se moc nebránil i když neni moc pěkná(30.5.2008)

 • oLí
  *

  2/10 Herdek to byl votřes. Vtipnější by možná bylo čumět hodinu a půl do zdi. Ani romantika bohužel za nic nestála. Tu jednu dávám za námět, kterej nebyl ale vůbec špatnej. Kdyby se ho ujal Apatow ( ZBOUCHNUTÁ, SUPERBAD, KOPAČKY... ) a jiní herci, mohla z toho být výborná podívaná. Kdyby no...(30.1.2009)

 • rikitiki
  **

  Škoda. Dobrý nápad zabitý několika těžkými chybami. Hlavní představitel je příšerně špatně vybraný. Vypadá jako třináctileté dítě, což vzhledem k tomu, že řeší milostné a hlavně sexuální problémy a zamilovanost do dospívajících dívek působí až perverzně. Měl ho hrát starší herec, aby vůbec bylo možné si představit, že by jim byl přijatelným partnerem. _____ Celkově film cílí na outsidery, jenomže jim nechutným způsobem podkuřuje. Proto jsou ve snímku zesměšněny všechny typy, které jsou v reálném životě a nepsané hierarchii školy nad nimi a tudíž nedostižné - školní krasavice, parta sportovců, krásná učitelka, ředitel i rodiče. _____ Jenomže poselství filmu: "Jsem outsider a takovým i zůstanu, protože chci a o přátelství jiných vůbec nestojím" je pochybné morálně (protože podporuje tvrdé rozškatulkování a nucený odstup) a lživé (protože lhostejnost a nepřátelství většinou lidi netěší). ____ Druhá polovina filmu se táhle a nezajímavě vleče. /27. 8. 11./(27.8.2011)

 • uzzi
  ****

  Pozitivní překvapení. Malý film, jakoby přihopsal někde z osmdesátých let. Není to žádné velké umění, scénář chvílemi trochu kolísá, ale vše se nese v zábavném tempu. Pokud máte chuť vypnout a nechat se zapřáhnout do pohodové a relativně chytré komedie bez fekálních obsesí, tohle je jedna z nejlepších voleb. 75%(15.4.2008)

 • - Film několikrát změnil jméno. Původně se jmenoval Nothing but the Truth, poté The Whole Truth, The Life and Lies of Sam Leonard, poté byl přejmenován zpět na The Whole Truth a nakonec mu zůstal název Full of It. (Cheeker)