poster

Superlhář

 • USA

  Full of It

 • USA

  Big Liar on Campus

 • Itálie

  14 anni vergine

 • Slovensko

  Superklamár

Komedie

USA / Itálie / Jihoafrická republika, 2007, 93 min

Scénář:

Jon Lucas, Scott Moore

Hudba:

John Swihart

Producenti:

Mark Canton, Steve Barnett

Střih:

Susan Shipton
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • clementinka
  **

  Jedna hviezdička za občas podarenú hudbu a druhá za to, že som nezaspala.(27.11.2010)

 • Politik
  **

  Špatně ostříhaný kluk, co pořád žere růžičkovou kapustu. Je školní looser a začne lhát, všechno se mu splní - nepřipomíná vám to něco? Ale ano, už to bylo v mnoho filmech například Velký (1988) a mnoho dalších. Nakonec je spokojený se svým looserským životem a všeho se vzdá. Aby to však nebylo smutné, objeví lásku, kterou měl vždycky rád. Ohraný námět, špatné herecké výkony, ale trochu sranda tam byla. Krásných 40%(30.7.2009)

 • rikitiki
  **

  Škoda. Dobrý nápad zabitý několika těžkými chybami. Hlavní představitel je příšerně špatně vybraný. Vypadá jako třináctileté dítě, což vzhledem k tomu, že řeší milostné a hlavně sexuální problémy a zamilovanost do dospívajících dívek působí až perverzně. Měl ho hrát starší herec, aby vůbec bylo možné si představit, že by jim byl přijatelným partnerem. _____ Celkově film cílí na outsidery, jenomže jim nechutným způsobem podkuřuje. Proto jsou ve snímku zesměšněny všechny typy, které jsou v reálném životě a nepsané hierarchii školy nad nimi a tudíž nedostižné - školní krasavice, parta sportovců, krásná učitelka, ředitel i rodiče. _____ Jenomže poselství filmu: "Jsem outsider a takovým i zůstanu, protože chci a o přátelství jiných vůbec nestojím" je pochybné morálně (protože podporuje tvrdé rozškatulkování a nucený odstup) a lživé (protože lhostejnost a nepřátelství většinou lidi netěší). ____ Druhá polovina filmu se táhle a nezajímavě vleče. /27. 8. 11./(27.8.2011)

 • AngelAngie
  **

  Když opomenu otřesně nesympatického "hl. hrdinu" a nápor šíleně debilních dialogů, tak to vlastně nebylo tak zl. Dávám 2** za nadrženou paní učitelku a za scénu, kdy jako první vešel do školní jídelny, ta byla dokonale natočená!(7.6.2008)

 • Soweek
  ***

  Námět dobrý, ale postupem času zábava upadá.(20.1.2008)

 • - Film několikrát změnil jméno. Původně se jmenoval Nothing but the Truth, poté The Whole Truth, The Life and Lies of Sam Leonard, poté byl přejmenován zpět na The Whole Truth a nakonec mu zůstal název Full of It. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace