Superlhář

14 anni vergine

Superklamár

Komedie

USA / Itálie / Jihoafrická republika, 2007, 93 min

Pozitivní překvapení. Malý film, jakoby přihopsal někde z osmdesátých let. Není to žádné velké umění, scénář chvílemi trochu kolísá, ale vše se nese v zábavném tempu. Pokud máte chuť vypnout a nechat se zapřáhnout do pohodové a relativně chytré komedie bez fekálních obsesí, tohle je jedna z nejlepších voleb. 75%(15.4.2008)

Tento film sa mi veľmi páčil, ale dávam len tri hviezdičky, pretože hlavný predstaviteľ bol extrémne zlá voľba, a taktiež scenár by zniesol dosť radikálne zmeny. Potom by to bolo aj za 5 hviezdičiek. A tiež úchylnosť toho kto písal na CSFD zoznam hercov, kde je carmen electra na treťom mieste, nech si dotyčný pozrie poradie na imdb - je až dole, lebo tam hrala tak dve minúty.(8.4.2008)

• casef

Taky bych chtěl zalhat, že se znám s Carmen Electra a ono se mi to splnilo nebo se chlubit, že mám porsche a zítra mě stálo před barákem. Námět to byl dobrý, bohužel hodně zazděný, pořád jsem čekal, že se to rozjede a ono nic. Navíc jsem čekal nějaké vysvětlení, jak a proč se to všechno stalo, ale tvůrci to nechali vyšumět do ztracena.(10.1.2010)

• Crosshair

Nechápu, jak tomuto filmu může říkat komedie. Nepostřehl jsem za celych 93 minut aspoň trhnutí koutkem. Nejsem ten, který bláznivé komedie, parodie atp. filmy hned odsuzuje, ale tento film byl opravdu šlápnutí vedle. Podle komentářů a toho o čem film je, jsem si říkal ,že by to mohla být sranda. Nápad je, když to srovnám s jinými podobnými filmy , hezký, ale z tohoto šlo vytáhnout mhonem více. Nulové herecké výkony a navíc takhle protivného hlavního hrdinu jsem ještě neviděl. Hodnotím odpad, ztráta času, poohlédněte se někde jinde.(26.7.2009)

• Kryton

Nudné,fádní, nezábavné , odfláklé a to je jeste to pozitivní co se dá říci. Opět "loser teen movie" , akorat to ma krapet fantastickou zápletku. Hlavní hrdina nevzbuzuje žádné sympatie a dle mého je mu tak kolem 15ti let a to ještě mu fandím (jakto,že všichni okolo jsou pak o dva roky minimálně starší?). Nemohu si pomoct , ale celý film jsem hledal něco čím by mě ten film upoutal. Ona magická zapletka je vysvětlena pro blbečky a i tak je pak s druhou půlkou nakládáno. Ted použiju lež já : "Toto je opravdu výborná a zábavná komedie".(6.4.2008)

• - Film několikrát změnil jméno. Původně se jmenoval Nothing but the Truth, poté The Whole Truth, The Life and Lies of Sam Leonard, poté byl přejmenován zpět na The Whole Truth a nakonec mu zůstal název Full of It. (Cheeker)