Film byl natočen podle skutečné události. Trevor, který je veteránem z Vietnamské války, je pronásledován nočními můrami z minulosti. Projíždí Texasem, aby našel své místo na zemi. Bohužel neví, že jeho největší noční můra ho teprve čeká. Jeho cesta je náhle přerušena. Setkává se tváři v tvář s psychopatickou rodinou, která žije na ranči Hill Country. Na ranči, který spoustu lidí navštívilo, avšak už ho nikdo nedokázal opustit. (LIVINGDEAD)

Arkos

Poté co jsem shlédl Život zvířat jsem si pustil Farmu smrti a vůbec to nebylo špatný. Jedná se o další z řady podobných hororů, ale, dle mého, je tento jedním z těch lepších. Film má spád a atmosféru a vraždící rodinka je zcela odpovídající tomuto žánru. Jediné co mě trochu zklamalo,byla role hlavního hrdiny, protože od veterána vietnamské války bych možná čekal trochu víc, než se jen schovávat v ....... . Na druhou stranu je pravda, že jsem se díval na horor a ne na Ramba. Takže pro mě v každém případě byl tenhle film příjemné překvapení a kdo nemá rád horory, ať se na něj nedívá. ()

Slasher

Exploitation jdoucí ve stopách 2001 MANIACS, TEXAS CHAIN SAW MASSACRE a kupy dalších, jenže tohle je po všech stránkách slabý odvar. Kdesi na prdelní samotě v Texasu to má ošéfovaný (další) svérázná 'rodinka' (rozkazovačná mrcha, retardovanej buřt majitel, iniciátor, hrozivej hromotluk a další), která chytá tuláky a nutí je makat u sebe na miniranči. Kdo neposlouchá ten se to brzo naučí, většinou pomocí elektrošoků nebo oprátky. Ač je to stokrát ohraný, nezní to zase tak špatně, jenže jak říkám - slabý odvar. Ono i kdyby všechno stálo takhle za hovno, ti burani by to mohli vytáhnout ze sraček, jenže na to nejsou dostatečně over the top. Nebo s trochou štěstí násilí a nechutnosti, jenže v tom dojde vlastně jen na pár 'gumových' končetin, který zapůsobí možná tak na dítě. Bohužel. Jak jen se do toho dostal ten Hopper s Madsenem.. ()

Faustka

Rodina Brodericků je škálou všemožných patologických povahových rysů. Jeden je krapet opožděnej,ale vlastně to s ostatníma jenom tak koulí a uši má pořád našpicovaný. Ten další "Junior", je takový velký dítě, co si hraje na kápo s elektrickým bičem pořád při ruce, ta šeredná ženská(chtělo by to nahodit make-up), která tam všechny furt peskuje, jeden přicmrdovač, kterýmu dali funkci a už si myslí, že nad něj není... Různý ztroskotanci pochytaný v okolí na tyhle parchanty makaj a jsou rádi, když dostanou kus žvance a mají se kde vyspat, ale jakmile nějak z nich odmítne poslušnost, tak ho zabijou, jako zatoulanýho psa a rozporcujou prasatům a nejen těm...tak bacha bezdomovci, máte to spočítaný. ()

Frajer42

Docela solidní čistokrevné céčko. Jedna strašně hodná rodinka potřebuje pracovní sílu na svůj ranč, tak si chytá tuláky, kterým dokonce za odvedenou prácičku dává najíst. Docela však dbají na disciplínu a přiměřenými tresty trestají neposlušnost. Jako bych už všechno z tohoto filmu viděl jinde. Ovšem v lepším provedení. 2* a to si připadám hodně mírný. ()

Flipnic

Vykrádačka celé ředa "buranských horrorů", která neměla ani pořádnou strukturu děje. Postav byla sice spousta, ale nevýrazné až trapné. Občas to sice bylo docela brutální, to uznávám, ale nic tak strašného se tam nedělo ... V podstatě dost nuda, trochu drsnější exploitation horrůrek pro "neznalé" publikum ... Nic moc ... ()

• Ve scrabblu se nachází i slovo "Redrum", pozpátku "Murder", v překladu "vražda", čímž film odkazuje na horor Osvícení (1980). (t.mon)