Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Film byl natočen podle skutečné události. Trevor, který je veteránem z Vietnamské války, je pronásledován nočními můrami z minulosti. Projíždí Texasem, aby našel své místo na zemi. Bohužel neví, že jeho největší noční můra ho teprve čeká. Jeho cesta je náhle přerušena. Setkává se tváři v tvář s psychopatickou rodinou, která žije na ranči Hill Country. Na ranči, který spoustu lidí navštívilo, avšak už ho nikdo nedokázal opustit. (LIVINGDEAD)

(více)

Recenze (76)

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Docela solidní čistokrevné céčko. Jedna strašně hodná rodinka potřebuje pracovní sílu na svůj ranč, tak si chytá tuláky, kterým dokonce za odvedenou prácičku dává najíst. Docela však dbají na disciplínu a přiměřenými tresty trestají neposlušnost. Jako bych už všechno z tohoto filmu viděl jinde. Ovšem v lepším provedení. 2* a to si připadám hodně mírný. ()

Arkos 

všechny recenze uživatele

Poté co jsem shlédl Život zvířat jsem si pustil Farmu smrti a vůbec to nebylo špatný. Jedná se o další z řady podobných hororů, ale, dle mého, je tento jedním z těch lepších. Film má spád a atmosféru a vraždící rodinka je zcela odpovídající tomuto žánru. Jediné co mě trochu zklamalo,byla role hlavního hrdiny, protože od veterána vietnamské války bych možná čekal trochu víc, než se jen schovávat v ....... . Na druhou stranu je pravda, že jsem se díval na horor a ne na Ramba. Takže pro mě v každém případě byl tenhle film příjemné překvapení a kdo nemá rád horory, ať se na něj nedívá. ()

Reklama

Vyrida 

všechny recenze uživatele

Tak to zase byl film teda. Nechci tvrdit, že by byl špatně natočený, ale už po zhruba půl hodině jsem ho měl plné zuby. Neustále opakování podobných frází, podle mě naprosto stupidní scénář bez nějaké pořadného dramatu či postavy, které bych mohl držet palce. Byl to chaos, který bych nenazval v žádném případě horrorem a nejraději mu vymyslel nějaký nový žánr od synonyma slova NUDA. ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Vykrádačka celé ředa "buranských horrorů", která neměla ani pořádnou strukturu děje. Postav byla sice spousta, ale nevýrazné až trapné. Občas to sice bylo docela brutální, to uznávám, ale nic tak strašného se tam nedělo ... V podstatě dost nuda, trochu drsnější exploitation horrůrek pro "neznalé" publikum ... Nic moc ... ()

gumli 

všechny recenze uživatele

Typický buranský horror.Vyšinutá farmárska rodinka,ktorá s veľkou chuťou mučí a vraždí ľudí.Používajú na toto potešenie nože,sekery ba aj motorovú pílu.Bol som prekvapený z Dennisa Hoppera,že vzal tú úlohu.Tá podarená rodinka je aj hrozne škaredá,ako ženy tak aj muži.Hodne krvavých kúskov a vedier krvi.Dej filmu je situovaný v nejakom zapadákove v západnom Texase.Náhodných stopárov a stopárky najprv dovezú na farmu kde musia makať ako otroci.Potom keď dostanú chuť,tak sa na nich beštiálne odbavujú.Priemerný horor,nič viac ani nič menej.Film mal rozpočet 1 100 000 dolárov. ()

Galerie (20)

Zajímavosti (1)

  • Ve scrabblu se nachází i slovo "Redrum", pozpátku "Murder", v překladu "vražda", čímž film odkazuje na horor Osvícení (1980). (t.mon)

Reklama

Reklama