Doktor, Rose a Jack se objeví neznámo kde. Všichni si pamatují bílý záblesk světla a v tu ránu se ocitli zde. Doktor uvízl v jakési vile, Rose je součástí budoucí verze „Nejslabší, máte padáka!“ a Jack se dostane do jakési módní show. Všichni mají jediný cíl: zjistit, co se tu děje a utéct. Jsou však pod dozorem kamer a všude je plno zlých robotů. (Varan)

Milano33

Bad Wolf je v podstate semi-prequelom k The Long Game, ale narozdiel od jeho náprotivka, sa táto epizóda správne uchopila daného tématu. V tomto prípade bol námet spracovaný veľmi kvalitne a tentokrát ešte k tomu s dávkou podarenej kreativity. Išlo o skvelú ukážku toho, že utópia sa dá spracovať aj veľmi zábavným spôsobom, nemusí to byť iba depresívne. Táto nápaditá podívaná naprieč najrôznejšími kanálmi a reláciami sa uchýlila až k Metafikcii, čo som vrelo uvítal, keďže sa v tomto žánri vyžívam. Scenár sa rozhodol vydať ešte odvážnejším smerom a našla sa tu vôľa experimentovať, čo utváralo výslednú podobu tejto zábavnej show. A dokonca v niektorých prípadoch zachádzame až k búraniu štvrtej steny, takže za mňa sa potenciál využil naplno. A záver odhaľuje prekvapivú existenciu Dalekov. ()

malyLibor

Inu, když se rozhlédnu kolem sebe, tak co se hodnocení lidstva jako celku týká bohužel musím souhlasit s doktorem. Zajímavá epizoda ukazující tzv. reality show v jejich pravé podobě. ()