Co se asi může stát, když zvedne telefon? Jakmile Doctor zvedne sluchátko, objeví se spolu s Clarou a dvěma cizinci neznámo kde. Jediné, co ví, je, že se dotkl paměťového červa a na vše, co se od zvednutí sluchátka do tohoto momentu stalo, si nikdo z nich nepamatuje. Všechny je svolal jistý Architekt, který po nich chce, aby vykradli nejstřeženější banku ve vesmíru. Nemají na výběr, jelikož už jsou v bance. Pokud se budou řídit rozkazy Architekta, vyváznou živí. Banku však stráží Pokladní (mimozemšťan, který ve vaší mysli odhalí nekalé úmysly), který pokud je odhalí, tak utéct je nenechá. (Varan)

Milano33

Doctor spolu s niekoľkými ďalšími komplicmi, medzi ktorými bola aj naša Clara, stoja pred nemožnou výzvou, ktorá nabrala masívnych rozmerov. Totiž sa upísali k tomu, že sa vlámu a vykradnú najlepšie stráženú a najviac nedobytnú banku v celom šírom vesmíre. Táto heist epizóda je ďalším svedectvom toho, že že sa seriál nedrží zaužívaných žanrových schém a nebojí sa vydať cestou experimentu. Na túto lukratívnu žanrovu variantu, v podstate až obrodu, sa úžasne pozerá. Všetky tie bezpečnostné opatrenia poriadne zavarili našim postavám a v momente, keď sa do tejto lúpeže ešte zamiešalo stvorenie schopnému vycítiť vinu, bol príbeh o to nabitejší napätím a prekvapením. A ten časový twist na konci bol parádny, z heistu sa vykľul time heist, avšak nakoniec sa ukázalo, že išlo o záchrannú misiu. ()