Thin Ice (S10E03) (epizoda)

Sci-Fi / Fantasy / Dobrodružný / Drama

Velká Británie, 2017, 45 min

Bill Anderson

Damian Bromley

Kostýmy:

Hayley Nebauer

Opět takový průměr, ani jedna ze tří epizod mě moc nepřesvědčila, navíc mi současná dvojice nepřijde tak přesvědčivá, jako ty předchozí. Snad to ještě půjde nahoru.(17.6.2017)

• SonGokussj

Slečna "Pearl Mackie" je dle mého prostě velmi špatně zvolená hérečka. Nevěřím jí ani to afro na hlavě... Oproti minulé sezóně zatím naprosto K.O... Zlatá Billie Piper a David Tennant. I ta Impossible girl byla o dost lepší. Tahle prostě přehrává a hrozně mi to vadí :-/ Kazí to vše, co se v episodě děje... K episodě Prakticky stejná ep. jako "The Beast Below" z S05, akorát ne ve vesmíru, ale v roce 1814. Samozřejmě anglii. A samozřejmě horší, protože Pearl Mackie...(30.4.2017)

• molcan2

Kedže ide o program BBC, musíte si zvyknúť na ultra-liberálny podtón tohto seriálu. Väčšinou je to v poriadku a skúsite si to nevšímať a užiť si epizódu. Hoci tuna, ako aj v mnohých iných historických drámach ktoré ma BBC na svedomí, sa história prepisuje aby vyhovovala ich liberalizačnému rozprávaniu. Bill hovorí o svojej farbe pleti po tom čo vystúpi z Tardisu v Londýne roku 1800 a otroctvo bolo stále v okolí, myslel som si, vau, nikdy nehovoria o farbe pleti, som ohromený. Potom ako sa prechádzali, vidíme veľa čiernych tvári, dobre, aj keď sú oblečený do jemných šiat a elegantných klobúkov, krásnych šiat a slnečníkov plus je tam mnoho čiernych vojakov Britskej armády. Bill hovorí, že je tam oveľa černejšie než si myslela, potom doktor povie že minulosť bola Vybielená! Ach, teda dobre. Minulosť sa zmenila tak, aby vyhovovala dnešnému liberalizačnému postoju. Slabá epizóda, aj keď bola pre mňa osobne dosť skazená.(1.5.2017)