World Enough and Time (S10E11) (epizoda)

Sci-Fi / Fantasy / Dobrodružný / Drama

Velká Británie, 2017, 45 min

Režie:

Rachel Talalay

Scénář:

Steven Moffat

Střih:

William Oswald

Kostýmy:

Hayley Nebauer
(další profese)
 • Mr.Ripley
  *****

  Trvalo neskutečných 11 dílů, než jsme dostali první nefalšovanou pecku. Konečně!(25.6.2017)

 • Daginka
  *****

  Epizoda stejně hororová jako dobrá. Původní mondaští cybermeni ze šedesátek jsou zpátky, jupíjej tralala! Prostředí temné neosvětlené nemocnice s pacienty beze tváří a bez vlasů zahalených maskou či spíš pytlem přes hlavu s otvorem pouze pro dýchání, kteří nepřetržitě přes hlasový syntezátor opakují: ,,Pain. Pain. Pain. Pain. Pain...", a ač na první dojem slepí, velmi dobře registrují, co se kolem děje a hlavně co se s nimi děje... Biomechanika a genetické inženýrství, nevyhynutelná apokalypsa, pochybný zarostlý mužík a hrozivý operační sál s ještě děsivějším chirurgem included. Závěrečné tři minuty téměř geniální.(27.6.2017)

 • Fanda.Boukal
  *****

  Konečně nějáká výborná epizoda z téhle serie. Ale že to trvalo(25.6.2017)

 • Cheeter
  *****

  Chvíli trvalo, než jsem se na konci zorientoval. Ale konec konců proč ne, jen uvidíme, jak z toho v příští epizodě vybruslí.(27.6.2017)

 • Splasher

  Výborný díl. Bohužel část mozku pořád myslela na to, jak asi působí taková gravitace - viz dilatace - na lidské a vlastně i mimozemské tělo, krevní oběh, etc.(6.7.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace