Spyfall, Part 1 (S12E01) (epizoda)

Sci-Fi / Fantasy / Dobrodružný / Drama

Velká Británie, 2020, 59 min

Chris Chibnall

Segun Akinola

Kostýmy:

Ray Holman

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

Po velice dlouhé době opravdu parádní epizoda. Překvapilo mě to, protože jsem čekal, že to bude špatný jako minulá řada. Doufám, že to nebylo jen pro tento díl a že si takovou kvalitu udrží i těch dalších 9 částí.(2.1.2020)

Pořád se nemůžu zbavit dojmu hlubokého úpadku vůči předchozím doktorům, ačkoliv přiznávám, že zejména závěr mě vskutku potěšil. Vlastně celá výstavba tohoto dílu byla v rámci Jodiiny reinkarnace tím nejlepším, o minimálně dva řády jinde než zdařilé epizody předcházející (propadákové) série. Jen celá parta společníků ani tady nemá moc co nabídnout; upřímně i smrt jednoho či více z nich by mnou nepohnula ani za mák (taková smrt Clary byla úplně jiný level). Uvidíme, kam to Chibnall posune v druhém díle.(7.1.2020)

No klobouk dolu, tohle je pecka! Vizuálem trumfuje americkou televizní produkci a KONEČNĚ i děj, spád a postavy mají prostě grády a hlavně smysl. Za jedinou epizodu mě Doktorka neskutečně okouzlila a několikrát rozesmála, což se nestalo za celou minulou sérii. JEN TAK DÁL!(15.1.2020)