Pán času - Série 12 (2020) (série)

Ascension of the Cybermen (S12E09)

(epizoda)

Cheeter

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Opravdu tahle série se po několika slabších povedla. Propojenost děje je super a má to opět všechno trochu hlubší smysl než jenom "bezduché" cestování. Za mě rozhodně spokojenost, jen doufám, že to v posledním díle nezmrší. ()

Sadova302b50

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Velmi dobrý díl, který rozehraje více, než jednu příběhovou linii (vyvstává otázka, jak spolu všechno souvisí?), obsahuje pár nečekaných momentů a zároveň spolehlivě navnadí na závěrečnou epizodu. Začínám mít dojem, že se tvůrci už trochu naučilií správně pracovat se společníky. A hlavně, jistou zásadní postavu máme opět zpátky. Za mě 5* ()

Vämpiriüs

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Hned na začátku je vidět, že se Kyberlidé rapidně posunuli. Létající hlavy mi poněkud připomínají spíše mix Lost Soul/Cacodémon z Dooma, každopádně je to poměrně očekávaný upgrade. Úvodní obrana Doctorovi nevyšla a navíc ho Cyberman krásně setřel. Chlapec přizpůsobený životu v postapo je hezky propracovaný až na to, když jeho vinou zabijí jeho otce a on téměř ani nehne brvou. Grahamův sarkasmus je vhodně umístěn a Yas mi v jedné scéně zněla jako Doctor. Celkově tento díl není špatný pro oddechové Sci-Fi. ()