Kyberlidi jsou zpět, a tak se Doctor, Graham, Yaz a Ryan v budoucnosti spojí s odbojem. Jejich krytí však nevydrží dlouho a jsou nalezeni hlídkou kyberlidí. Kvůli tomu se rozdělí. Graham, Yaz a pár přeživších skončí na lodi kyberlidí. Ryan, Doctor a přeživší se setkají s mužem, který je zavede na lepší místo... (Varan)

Sadova302b50

Velmi dobrý díl, který rozehraje více, než jednu příběhovou linii (vyvstává otázka, jak spolu všechno souvisí?), obsahuje pár nečekaných momentů a zároveň spolehlivě navnadí na závěrečnou epizodu. Začínám mít dojem, že se tvůrci už trochu naučilií správně pracovat se společníky. A hlavně, jistou zásadní postavu máme opět zpátky. Za mě 5* ()

Cheeter

Opravdu tahle série se po několika slabších povedla. Propojenost děje je super a má to opět všechno trochu hlubší smysl než jenom "bezduché" cestování. Za mě rozhodně spokojenost, jen doufám, že to v posledním díle nezmrší. ()

Vämpiriüs

Hned na začátku je vidět, že se Kyberlidé rapidně posunuli. Létající hlavy mi poněkud připomínají spíše mix Lost Soul/Cacodémon z Dooma, každopádně je to poměrně očekávaný upgrade. Úvodní obrana Doctorovi nevyšla a navíc ho Cyberman krásně setřel. Chlapec přizpůsobený životu v postapo je hezky propracovaný až na to, když jeho vinou zabijí jeho otce a on téměř ani nehne brvou. Grahamův sarkasmus je vhodně umístěn a Yas mi v jedné scéně zněla jako Doctor. Celkově tento díl není špatný pro oddechové Sci-Fi. ()