Reklama

Reklama

Pán času - Série 12 (2020) (série)


Revolution of the Daleks (S12E11)

(epizoda)

Recenze (6)

Olsi 

všechny recenze uživatele

Špatný casting herců opět podpořil opravdu "béčkový" scénář. Tuto kombinaci nezachrání ani John Barrowman. Občas mám ten pocit, že Chris Chibnall neviděl žádnou z předešlých sérií a prostě neví o čem Doctor opravdu je, a co představuje. Jodie hraje nevýraznou postavu, která neustále neví co dělat, je neustále poučována, a musí jí zachraňovat ostatní, tedy přesný opak "mého" Doktora. ()

Lijem 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Já ani nevím, proč mám s každou další epizodou naději, že se v BBC probrali a přinutili Chibnalla, aby začal psát něco, co bude dobré, fanouškovsky dávitelné a bude dále hrdě nést značku DOCTOR WHO. No.. tak zase nic.. Upřímně, tahle epka nebyla až tak špatná. Nesnaží se poučovat diváka, upřednostňovat cpaní politické korektnosti před dobrým sci-fi příběhem a ani nudné to tak nebylo. Ale pořád tomu chybí ten Doctorovskej náboj, který měli série 1-10, ta scenáristická brilance s dobrým příběhem a zvraty. Protože Jack, 10 měsíční odloučení od Doctora, Dalekové a předcházející dějové linky přímo vybízeli, aby tohle dopadlo jako skvělý a fanouškovsky vděčný speciál. Ale tohle už vlastně není ten starý dobrý Doctor who.. pardón, já zapomněl. Ty nelogičnosti, Chibnallovo popírání Doctorovské podstaty, namyšlenost (Vrátit postavu z jedné z nejvíc kritizovaných epizod?!) a ta jednoduchost dokazují, že Doctor who je už zcela nová show, která se jen těžko vrátí ke svým kořenům a proto tomu asi nadržuju v hodnocení. Porovnávám to jen s novými díly.. VERDIKT: Měli by tuhle slaboduchou show už skončit. Nevím, proč je baví takhle pomalu zabíjet skvělou značku, která celosvětově táhla přes 50 let. Nebo by se měli probrat a dát to do rukou schopným scénáristům. 5/10 ()

SonGokussj 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Doctor(ka) sedící v Tardisu a sledující svůj "Fam" řekne: "4 minuty a budem v Osace...". Transportují se tam v Tardisu z Anglie... Už jsem v sezóně 11 a 12 viděl neskutečné šílenosti, ale co předvedli tady, to je naprostá zoufalost... Doktor(ka) vypadající, že bude brečet, všichni ji musí pomáhat, ke konci dokonce říká "Pokud bych cestovala do minulosti a změnila časovou linku, můžu s vámi získat více času"... Ten(ta) samý doktor, který opustil Rose a další, protože některé body v čase se nedají změnit... Ani nezmiňuju naprosto CRINGE výkony Mr. Biga... Nebo další vodopády nelogických věcí. Ach boha. Pryč už s Whittaker... Pryč s ní... A Chibnallem ještě víc... ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama