Ledové ostří 2

Ľadové ostrie 2: Cesta ku sláve

Drama / Romantický / Sportovní

USA, 2006, 98 min

• Dever

Soundtrack John Coda: 1. "Groove Master" - Arrow ,2. "Lauretta" - Malcolm McLaren ,3. "Love Shack" - Rosemary Butler ,4, "I've Got Dreams to Remember" - Delbert McClinton ,5. "Auld Lang Syne" - Rosemary Butler & Warren Weibe ,6. "Walking the Dog" - John Townsend ,7. "It Ain't Over 'til It's Over" - Rosemary Butler & John Townsend ,8. "Shame Shame Shame" - Johnny Winter ,9. "Turning Circles" - Jay Gruska ,10. "The Race" - Yello ,11. "Baby Now I" - Dan Reed,(19.5.2011)

Jackie byla úplně stejná jako její maminka, taky tak paličatá, ovšem tatínek nebyl jiný. Geny holt člověk nezapře. Film v podstatě kopíruje jedničku, i když drobný rozdíl tu je, Jackie prožila plážovou romanci a z romance se vyklubal výborný krasobruslař. Bylo to velmi příjemné, ale jednička byla o mnoho lepší a hlavně přišla s originálním nápadem.(28.12.2009)

Jako slaďáky nesleduju, ale tohle je docela legendární snímek, tak proč ne. Ale dějové zvraty co se týče láskových potíží, no to je na blití, stejně tak to, že si ty děcka lítaj po americe sem a tam...no chudý asi nejsou... rozhodně to neni špatný, ale zase bych trochu tý americký zamilovaný tuposti ubral...(28.12.2009)

• FilmFan24

K filmovým "direct to video" počinům bývám značně skeptický, ale tahle romantika těžící z úspěšného "Ledového ostří" nedopadla zase až tak špatně. Klasické schéma má mě rád, nemá mě rád spějící na bruslích ke šťastnému finále nejenom na ledové ploše. Pokud jste třináctka, s klidným svědomím si 1* přidejte!(4.12.2008)

Slabší pokračování klasické sportovní romantiky, které se ani příliš nesnaží přijít s něčím novým. Jen vyměnilo hokejistu za in-line bruslaře a pak už pouze kopíruje výborný první díl což maskuje drobnými, občas nemotornými, úpravami, které vedou až lehce krkolomným dějovým zvratům a už tak poněkud nepravděpodobný příběh posouvají do roviny lehce absurdní a poněkud chaotické pohádky. Christy Carlson Romano si střihla protivnou Jackie s vervou a chutí, která je znát a dodává podívané šmrnc, což se o tuctově „dokonalém“ Rossi Thomasovi bohužel říci nedá.(18.11.2010)

• - Knihu, kterou čte Jackie na pláži, je "Eclipse" ze série "Twilight" od autorky Stephanie Meyer. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Natáčení probíhalo ve městě Santa Clarita v Kalifornii v USA. (willy1)

• - Ve filmu se na jeho začátku objeví ukrajinská krasobruslařka Oksana Baiul, roli klienta hotelu si tu zahrál jeho producent a režisér Sean McNamara. (Zdroj: ČSFD.cz)