Have I Got News for You (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Velká Británie, 1990, 29 min

Angus Deayton, Eddie Izzard, Harry Enfield, Alexander Armstrong, Jeremy Clarkson, Hattie Hayridge, Omid Djalili, Charlotte Church, Peter Serafinowicz, Stephen Fry, Glenda Jackson, Sandi Toksvig, Robert Harris, Gordon Ramsay, Damian Lewis, David Icke, Richard Wilson, Alex James, Toby Young, Greg Davies, Chris Addison, Chris Langham, Jack Whitehall, Andrew Marr, Ian Hislop, Paul Merton, Rory McGrath, princ Charles, Tony Blair, Hillary Clinton, Rhod Gilbert, Malcolm Taylor, Jon Richardson (herec, a.z.), Jack Dee, Rebecca Front, princ Filip, vévoda z Edinburghu (a.z.), Stephen Frost, Bill Bailey, Phill Jupitus, Dara Ó Briain, Michael McIntyre, Jack Docherty, Lauren Laverne, Kevin Bridges (herec, a.z.), Katherine Ryan, Sara Pascoe, Shami Chakrabarti, Ross Noble, Gordon Kennedy, Sebastian Coe (a.z.), Tracey Emin, Roisin Conaty (herec, a.z.), Romesh Ranganathan (herec, a.z.), James Acaster (herec, a.z.), Sarah Millican, Henning Wehn (herec, a.z.), David O'Doherty, Gabby Logan (herec, a.z.), Carol Vorderman (herec, a.z.), Richard Osman (herec, a.z.), Joe Wilkinson (herec, a.z.), Rich Hall (herec, a.z.), Josie Long (herec, a.z.), Victoria Coren Mitchell (herec, a.z.), Mark Watson, Susan Calman (herec, a.z.), Diane Morgan (herec, a.z.), Miles Jupp, Eamonn Holmes, Mel Giedroyc (herec, a.z.), Frank Skinner (herec, a.z.), Chris Evans, Jo Brand (herec, a.z.), Jacques Chirac (a.z.), Bruce Forsyth, Graeme Garden, Nicolas Sarkozy (a.z.), Bob Monkhouse, Ruby Wax, Felix Dexter, Laura Solon, Cariad Llyod (herec, a.z.), Patrick Moore, Keith Chegwin, Tony Slattery, David Cameron (a.z.), Liza Tarbuck, Nish Kumar (herec, a.z.), Mariella Frostrup, Bridget Christie (herec, a.z.), John Fortune, Chris Tarrant, Adil Ray

Komentáře uživatelů k TV pořadu (3)

Britská show, která dokáže informace protkat vtipnými poznámkami a nabízí tak divákovi nejen přehled o aktuálním dění, ale i zábavu. Neviděla jsem mnoho dílů, ale když je zrovna hostem nejaká pro mě zajímavá osobnost, vždy se na HIGNfY ráda podívám.(19.2.2011)

Poznámky a komentáře ke zprávám jsou většinou hodně...hodně vtipné....Samozřejmě, že mě konkrétně se nejvíc líbila epizoda s Beníkem Cumberbatchem :) (Damn good shag, Round of Baskerville, komentář ke Kim Chong Ilovi...adding lol smiley face kiss kiss)...ale skvělých je jich určitě víc. Škoda, že (asi) nejsou titulky...občas něco nechytnu nebo si to vracím zpět...ale alespoň to můžu vidět na youtube. :) http://www.youtube.com/watch?v=3v3ontg9Zu4(18.4.2012)

Půlka Mock the Week roztažená na celou půlhodinovou stopáž. I tak to relativně funguje, hlavně když je poblíž nějaká slavná osoba coby moderátor diskuze (Cumberbatch) - respektive jedině tehdy, protože (stálí) hosté jsou často docela slušná nuda.(24.5.2013)