Jak jsem strávil léto (TV film)

Camp Cucamonga

Komedie / Rodinný / Dobrodružný / Akční

USA, 1990, 93 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

• Enšpígl

Jedinej důvod proč jsem se na tenhle velkobiják koukal, byl debut Jennifer Aniston, myslel jsem si, že by se mohla trošku předvést, tak to občas u dnešních superšajbiček chodí, že ve svém hříšném mládí a na začátku kariéry, stačila stodolarovka a kozy byly venku, Cameron, Angelinka, Pazička a další by mohly vyprávět, že holky ? Ale bohužel Jenn se tady vskutku neodvázala a navíc měla celkem malou roli a tak jsem byl odkázán čistě na děj a teda, bída s nouzí v dvojitým vydání. Snažil jsem se alespoň porovnat americký a naše letní tábornictví a tam kde americký táborníci musej mít pomalu vilu o rozloze 100m čtverčních, nám stačí plátěnej stan 2x2 metry do kterýho chčije a jsme spokojený, alespoň že to šmírování holek ve sprchách máme s americkejma klukama stejný :-)(7.8.2012)

• Pohrobek

Teenage-komedie v duchu osmdesátých let se spoustou pestrých triček, rozmanitými puberťáckými problémy a trochou rapu. Scénář není zrovna nejnápaditější, komické situace jsou velmi dobře odhadnutelné, spočívají v klasických schématech záměn, trapných situací a zcela čitelných pádech. Film ale nijak zvlášť nepopudí, takže zhlédnout se dá, už kvůli tomu, že se jedná o první snímek Jennifer Aniston, které to zde opravdu sluší.(7.8.2006)

• dobytek

Někdo posbíral různý mladý vycházející hvězdičky z tehdy populárních seriálů a sit-comů a strčil je všechny do jednoho filmu. Zřejmě si myslel, že to bude stačit, protože film sám o sobě za moc nestojí. Všechno je to takový klišoidní, neoriginální, nepřekvapivý (neoblíbená holka se stane oblíbenou, největší lůzr rozhodne poslednim odpalem utkání v softballu, atd...). Můžu se v podstatě podepsat pod komentář Pohrobka. Nejzajímavější asi je, že tehdejší hvězdičky velice rychle vyhasly a největší díru do světa nakonec udělali herci, co v tomto filmu svou kariéru teprve rozjížděli (Jennifer Aniston a Breckin Meyer). Moje hodnocení - slaboučký 2 hvězdy.(7.7.2012)

• hygienik

Americké filmy o teenageroch spred roku 2000 sa už snáď ani neoplatí pozerať. V USA majú továreň na sny, ale točia B-kové veci, z ktorých sa človek môže iba smiať. Dva americké film-dogy za večer boli nedopečené, milý pán McHollywood.(24.6.2016)

Standardní táborové zážitky a romantika mezi poradci a táborníky z prostředí letního tábora u jezera v televizním filmu pro letní prázdninové dny či večery. Veselý příběh plný radosti i strastí každodenních dní mladých lidí plných ideálů podkreslené hudbou, úsměvy, energií a sluníčkem. Ano, jsou to osmdesátky, ale z nostalgického hlediska nádherné. A co hlavně, bez nabubřelosti, urážek, machrovinek a fekálních vtipů. Dnes již nepředstavitelné. A pro zajímavost, naskytla se tu první role ve filmu byť televizním pro jednadvacetiletou Jennifer Aniston.(6.3.2018)