poster

Perfektní záskok

 • USA

  Picture Perfect

 • Slovensko

  Perfektný záskok

 • Slovensko

  Vydajom k dokonalosti

Komedie / Romantický

USA, 1997, 97 min

 • Oxytocin
  **

  V práci jsem také již zažil zde zmiňovaný názor, že spolehlivější, věrnější ... jsou zaměstnanci s hypotékou či závazky v podobě rodiny. Aniston potřebuje nějakou formu závazku k vysněné pracovní pozici, tak si vymyslí zásnuby. Originalitu bych nekritizoval. Důležitější je omáčka a příběh, kterým je to podáno. Komediální (=úsměvné) jsou z mého pohledu pouze dvě scénky (např. jak žena vystříkne Nickovi vodu do obličeje - "kdyby jste podváděl ženu 10 let po svatbě, ale ještě za svobodna?") Jedná se o podprůměrný film, který postrádá romantického ducha. Zklamání navzdory obsazení.(21.9.2016)

 • Pavlínka9
  ****

  Mě se tento film ohromně líbil :) Aniston a Mohr jako pár mi k sobě pasují :) Je to takové to klasické - chci ji, když to vypadá jako "nepřístupné", ale ve chvíli, kdy ji už mohu prostě mít, tak ji nechci :) :) Poukázání na to, jak to funguje i v reálu :) Ano, je to romantická komedie, ano, měla by opravdu velikánské štěstí, ale v tomto případě to bylo tak pěkně natočené, že proč ne :) Nevím, ale zdali bych do něčeho takového šla a nechala ze sebe dělat idiota i na veřejnosti, abych se "jakože" rozešla s chlapem, se kterým jsem jakože zasnoubená...To bylo určité riziko :) Matka hlavní hrdinky - ta byla taky dobrá :D Když s ní Kate telefonuje a zakřičí: "Ale mami!"...pak dlouhá odmlka a odpověď: "Antikoncepce a kondom" a flákne telefonem, je jasné, že maminka ji stále kontroluje :) :) Bylo to příjemně strávené sobotní odpoledne a sem tam se člověk rád zasnil...Byla jsem spokojena :)(13.10.2015)

 • lennyd
  *

  Kate pracuje v reklamní agentuře, kde by právě mohla dostat jeden velký kontrakt. Potíž ale je, že je svobodná a nezadaná mladá žena, a tím pádem pro svého šéfa riziková zaměstnankyně (pokud zaměstnance neváže k firmě půjčka nebo obavy o existenci, je vždycky rizikový). A tak se Kate uchýlí k malé léčce - na jedné svatbě se připlete na fotografii k mladému muži Nickovi, a pak jej v práci vydává za svého přítele. Ale jedna lež plodí druhou, a vše směřuje ke kolosálnímu průšvihu - Kate musí Nicka vyhledat, a poprosit jej, aby se s ní vydal na jednu firemní večeři, a tam se s ní (jako) rozešel. Ale to ani jeden netuší, že možná jsou ti dva pro sebe ti praví ... Nevím jestli je to náhoda, ale mám pocit, že je tu poslední dobou nějak přeAnistonováno. V každém druhém filmu na který se podívám, je Jennifer Aniston, a bohužel musím říct, že je všude naprosto stejná. Trochu podivná a trochu hysterická holka, která hledá toho pravého (po stopadesáté první). Stejně i tak Perfektní záskok, kde je už od prvního záběru jasné, kdo s kým a co (no dobře, možná ne úplně od prvního záběru), a jen čekáte kdy se to stane přesně podle vašeho předpokladu. A když se to celé zakončí "velkou" scénou v kostele, kdy všichni svatebčani včetně nevěsty a ženicha přeruší svoji svatbu, aby mohli zatleskat našemu šťastnému páru, tak je něco divně ..(7.2.2009)

 • freddy
  ****

  Sedmou stovku mých komentářů začínám okomentováním 12 let staré americké romantické komedie, kterou jsem poprvé viděl až nyní. A nebylo to tedy vůbec špatné. Naopak tahle komedie měla hlavu i patu, a i když to nakonec skončí tak, jak se dá očekávat hned od začátku filmu, přesto to nic nemění na tom, že tahle komedie se mi prostě líbila a docela jsem si jí užil. Možná je to tím, že jsem u ní nemusel nijak příliš přemýšlet a spíše jsem se u ní příjemně odreagoval. Možná je to tím, že v hlavní roli se zde objevuje má oblíbená herečka Jennifer Aniston, která sice nemá příliš prostoru pro nějaký heroický a velkolepý herecký výkon, to by ten film nesměla být romantická komedie, ale přesto dělala co mohla a své role se zhostila se ctí a byla zde prostě okouzlující. Potěšil i Jay Mohr, který je u nás možná méně známým hercem, ale já si ho velice dobře pamatuji díky jeho hlavní roli v seriálu Akce, kde si zahrál egoistického nafoukaného hollywoodského producenta. Takže mě potěšilo vidět ho v trochu jiné, romantičtější roli. A nakonec nemohu nezmínit Kevina Bacona jako úžasného holkaře, který také zahrál velmi dobře. Takže celkově jsem docela spokojený a filmu uděluji čtyři hvězdičky.(25.7.2009)

 • blackJag
  **

  Klasický, romanticko-komediální prefabrikát, který by vás mohl zaujmout možná tak Jennifer Anistonovou nebo Kevinem Baconem ( a to snad jen příznivce obou herců - výkony totiž podávají průměrné ). Vůbec, filmy Anistonové ve mě vyvolávají neodbytný pocit deja vu, ve všech se jí pěkně ve všem rýsují bradavky a ve všech si nakonec chuděrka uvědomí, co měla až to ztratí ( samozřejmě ). Brutální klišé. Navíc, konkrétně tady to ale vůbec nefunguje, žádná chemie, nic, jen blbé plky a psí oči.(16.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace