poster

Rocker

 • USA

  Rock Star

 • Slovensko

  Rocker

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2001, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TeeAge
  *****

  Netuším, čím to mohlo byť (pravdepodobne kôli rockovo ladenému obdobiu môjho života), ale niečím si ma tento filmový kúsok podmanil. Film o krásnom sne, ktorý veľakrát môže skončiť nepeknou skutočnosťou. Skutočnosťou, že hviezdou je byť sakra ťažké - dokonca až nevďačné.(29.5.2010)

 • pakobylka
  ****

  O splněném snu. A o závrati - při letu vzhůru ... s raketovým pohonem ... v rytmu rocku - když držíte dlaň na jeho srdci. Jak je ... tam nahoře ? A co zemská tíže ... co všichni ti, kdož zůstali dole ? Stojí alespoň za vzpomínku ? Opojný příběh, který vás s chápavým a jen maličko ironickým úsměvem provede světem showbusinessu - a jednou etapou ... jednoho života.(8.2.2016)

 • WinnJets
  ***

  Příběh sice neskrývá nic převratného, ale na druhou stranu rocková hudba 80let. je má srdeční záležitost, na tomhle jsem vyrostl a tudíž na ni nedám dopustit. Vše co přišlo potom jako třeba - rep, haus, techno atd. jsou jen samé sračky...(6.12.2012)

 • Kamca_
  ****

  Rock sice moc nemusím, ale tenhle film mě hodně rychle stáhnul na svoji stranu. Atmosféra z toho číšila neuvěřitelná. Tady jde vidět, jak to všechno v téhle branži chodí. A konečně jsem viděla Jennifer Aniston v nějáké pořádné roli (když nepočítám Přátelé). Dávám 80%.(1.8.2014)

 • blitzer
  *****

  Scénář je skutečně blbej, ale díky tomu, že je ve filmu furt slyšet metal (popř. rock) a hlavně tu hraje můj oblíbenec Zakk Wylde, musím dát vyšší hodnocení než by si to možná zasloužilo. Jo a jestli to všechno skutečně zpíval Wahlberg tak klobouk dolů.(26.7.2007)

 • - Členy skupiny Steel Dragon byli: Bobby Beers - zpěv (Jason Flemyng), Kirk Cuddy - kytara (Dominic West), Ghode - kytara (Zakk Wylde), Jorgen - baskytara (Jeff Pilson), A.C. - bicí (Jason Bonham), Izzy - zpěv po odchodu Bobbyho Beerse (Mark Wahlberg). Wylde, Pilson a Bonham hráli v písních Steel Dragon sami. Za Dominica Westa na kytaru zaskakoval druhý kytarista Black Lebel Society, Nick Catanase. Místo Wahlberga zpíval Michael Matijevic ze skupiny Steelheart a místo Flemynga Jeff Scott Soto ze skupiny Yngwieho Malmsteena. Se Steel Dragon si také v roli fanouška, kterého pozve Izzy na pódium, zazpíval zpěvák Myles Kennedy. (liquido26)

 • - Přestože jde o příběh inspirovaný skupinou Judas Priest, ve filmu nezazní ani jedna píseň Judas Priest. (liquido26)

 • - Písnička "We All Die Young", kterou Steel Dragon ve filmu hrají, je cover verzí od Steelheart, kapely, ve které zpívá Michael Matijevic, který ve snímku zpíval místo Wahlberga. (liquido26)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace