Skupinka skládající se z doktorů, vědců a kapitána lodi pluje na opuštěný ostrov, kde probíhaly jadérné výbuchy a zkoumají zde kraby. Po nějakém čase zjišťují, že na ostrově nejsou sami. Antoine Demaduro, který nestih opustit ostrov před jadernými testy zmutoval a změnil se v sexuálně zvrhlé monstum. Skupinku začne pomalu vyvražďovat a znásilňovat. Přeživší musí najít způsob, jak opustit ostrov. (jonyyy)

kaylin

„Porno Holocaust“ je snímek, který rozhodně nenaplní žádnou vaši potřebu nebo tužbu, je to prostě jenom příliš dlouhý a příliš špatný film, který zklame v podstatě ve všech ohledech, ať už se jedná o pornografii anebo o horor. Tohle se prostě nemělo kombinovat dohromady, a když už, tak rozhodně ne v tak dlouhém filmu. Italové v tomhle případě jednoduše zklamali na plné čáře. Prázdný, prázdný film. ()

corpsy

Videl som to v pôvodnom znení, bez nejakých, v pre mňa zrozumiteľnej reči, tituliek. A ani to nevadilo. PORNO HOLOCAUST je totižto...porno. No aj na tú dobu dosť amatérske. To čo sa odohráva medzi hardcore scénami je naozaj nepodstatné a vlastne to aj tak vyzerá, ako by to napísalo trojročné decko ( odpustite pán Eastman, ale vám to lepšie sekne ako hercovi v niečom pekne brutálne drsnom ). A ešte ku Georgeovi Eastmanovi, je mi fakt ľúto, že si tu ani raz nevrzol. ()

juta

Naprostá hovadina, která hraničí s odpadem, ale odpad dát nemůžu, protože odpad si zaslouží pouze film, který mě štve opravdu velkým způsobem. Tento film mě neštval, jen je stupidní a o ničem, kde stojí za zmínku a to pouze minimálně, je konec, kde se zmutovaný úchylák pustí do těch kreatur. Výhodou tohodle omylu je ten, že při erotických scénách, které mne naprosto nezajímají a nemám je rád v žádném filmu, tak jsem si stihl uklidit pokoj, ohřát si oběd, najíst se a udělat si pár dalších věcí. ()

Karlos80

Děsivej, perverzní název ale o to více mimořádně špatný a především tupý film! Nebýt tam několik těch porno scén (avšak značně rozdílných kvalit a provedení), tak by to bylo takřka o ničem..Napětí tam zas tolik nebylo (a když tak ledabylé), akce také nulová a herecké výkony sotva podprůměrné, nebo spíše amatérské, nejistota, koukání se do kamery apod....Některé scény mě doslova udivovali, všude mrtvoly a všeobecný strach a panika a jeden ten páreček (ze třech) si to jen tak klidně rozdá uprostřed tábora aj..Film trošilinku kopíroval jinej erotic zombies horor a sice "Emanuelle and the Last Cannibals" ale i třeba "Erotic Nights Of The Living Dead" (dějové schéma, exteriéry, zvuky, šumění, vraždy apod) ale byl ještě jednoduší. ps: Nakonec v tom člunu na moři, všimli jste si tý hlavy co se náhle objevila zcela nalevo:-) Čí to byla hlava proboha??? ()

DDT

Pod hustým názvem se skrývá nečekaně "řídké" porno, které je ozvláštněno postavou mutanta-zabijáka (a sexuálního maniaka, pochopitelně) s poněkud nepadnoucí latexovou maskou. Film výhradně pro přátele komicky toporných (místy dokonce pracně ztopořených) hereckých výkonů a nechtěně humorných scének. Moc pěkná je například "romantická" plavba dvou osamocených hlavních hrdinů na lodičce, kdy zničeho nic vedle nich nenápadně vykoukne hlava naprosto neznámého člověka, patrně člena štábu... ()

• Těsně před koncem filmu se objeví velká filmová chyba. Když poslední dva přeživší stojí na loďce, mávají na kolemplující parník a kamera se přibližuje, na okamžik vykoukne z jejich loďky hlava naprosto neznámeho člověka. (jonyyy)