Skupinka skládající se z doktorů, vědců a kapitána lodi pluje na opuštěný ostrov, kde probíhaly jadérné výbuchy a zkoumají zde kraby. Po nějakém čase zjišťují, že na ostrově nejsou sami. Antoine Demaduro, který nestih opustit ostrov před jadernými testy zmutoval a změnil se v sexuálně zvrhlé monstum. Skupinku začne pomalu vyvražďovat a znásilňovat. Přeživší musí najít způsob, jak opustit ostrov. (jonyyy)

tron

Po viac, ako troch desaťročiach ťažko povedať, či sa malo jednať o porno, do ktorého bol "dodatočne a neplánovane" vložený pokus o dej a dialógy, alebo malo ísť o regulárnu kombináciu hororu a porna (prípadne hororu, do ktorého v postprodukcii nasekali pornovsuvky á la Caligula). Príbeh je chabý, ale dvojici režisérov zrejme stačil. Skupinka ľudí vyráža na tajomný ostrov, kde sa stane obeťou sexu a gore. Porno Holocaust vzniklo vo vrcholiacej dobe talianskych kanibalských orgií (Kanibali 1 - 2, Zožratá zaživa, ženy od Hlbokej rieky). Oficiálne je pod tragikomickým výsledkom (z ktorého však nehororovým slabým povahám môže byť napriek tomu zle) podpísaný režisér D´Amato, ktorý si kvalitou svojich diel nikdy nelámal hlavu (zopár rokov predtým poslal do boja s kanibalmi Emanuelu). Neoficiálne býva k tomuto „úžasnému“ titulu uvádzaný (ako spolu-režisér) Bruno Mattei. Spolu si to chalani zrejme férovo rozdelili. Neviem, ktorý z nich nakrúcal gore a ktorý porno... a je mi to fuk. Ako kurióznosť treba vidieť, ale o nejakých (akýchkoľvek!) kvalitách pochopiteľne nemôže byť ani reč. Ale ruku na srdce, alebo kam, čo ste od takého názvu čakali? ()

Karlos80

Děsivej, perverzní název ale o to více mimořádně špatný a především tupý film! Nebýt tam několik těch porno scén (avšak značně rozdílných kvalit a provedení), tak by to bylo takřka o ničem..Napětí tam zas tolik nebylo (a když tak ledabylé), akce také nulová a herecké výkony sotva podprůměrné, nebo spíše amatérské, nejistota, koukání se do kamery apod....Některé scény mě doslova udivovali, všude mrtvoly a všeobecný strach a panika a jeden ten páreček (ze třech) si to jen tak klidně rozdá uprostřed tábora aj..Film trošilinku kopíroval jinej erotic zombies horor a sice "Emanuelle and the Last Cannibals" ale i třeba "Erotic Nights Of The Living Dead" (dějové schéma, exteriéry, zvuky, šumění, vraždy apod) ale byl ještě jednoduší. ps: Nakonec v tom člunu na moři, všimli jste si tý hlavy co se náhle objevila zcela nalevo:-) Čí to byla hlava proboha??? ()

juta

Naprostá hovadina, která hraničí s odpadem, ale odpad dát nemůžu, protože odpad si zaslouží pouze film, který mě štve opravdu velkým způsobem. Tento film mě neštval, jen je stupidní a o ničem, kde stojí za zmínku a to pouze minimálně, je konec, kde se zmutovaný úchylák pustí do těch kreatur. Výhodou tohodle omylu je ten, že při erotických scénách, které mne naprosto nezajímají a nemám je rád v žádném filmu, tak jsem si stihl uklidit pokoj, ohřát si oběd, najíst se a udělat si pár dalších věcí. ()

Paldini odpad!

Herci chodí většinu stopáže filmu odnikud nikam. Sem tam si zašpásují a pak pro změnu zase jen tak chodí. Porno scény jsou natočeny dost tragicky a na první vraždu musí divák v té nudě čekat více než hodinu. Dalo by se čekat, že se film potom rozjede alespoň v hororové rovině, ale to se nestane. ()

LION-MR.T

Byl natočen pornohoror. Otázkou je jestli Joe uměl,někdy točit normální filmy,ano,ale tady je to věc názoru. Plochá černovláska se dvěma černochy ve tvrdé porno akci,ta má dvě elsbické scény a jeden sex s chlápkem tam máme výstřik,jiný sex na pláži je taky zakončen samozřejmě výsřikem. Nevím jestli Joe najmul do filmu pornoherečky a nebo holky co neměly co žrát,byly na dně a vzaly tohle a utěšovaly se tím,že je to i horor a tak,že hrajou i v normálním filmu. Hovno! Šup ti kokota do huby. Fanoušci retro porna asi taky nebudou zklamáni. Monstrum,no ten černoch co mu nevadilo si zahrát v pornu s blbou masku an ksichtě vraždí pomocí svýho mosntrézního ocasu. ()

giallo

Ale jo, musím říct, že mě trashové duo ve složení Mattei a D'Amato vcelku potěšilo. Kluci nejsou žádní Argentové a tak když se jim zadaří, já to ocením. Za dvě krásné trashové hvězdy a už se těším na prý o level lepší Erotické noci oživlých mrtvol. ()

jonyyy odpad!

Pro boha, já jsem zvyklý na úchylné filmy, ale tohle? Chvílema mi to připomínalo Antropophaguse, ale na toho se dalo aspoň trochu dívat. Jediné, co je na tomto filmu opravdu dobré, je ta vykouklá hlava. Zkouknout, smazat, spálit, zapomenout! ()

SOLOM.

Když jsem uviděl pod filmem podepsaného Bruna Matteiho, prznitele hororového žánru měl jsem po náladě. Většina jeho filmů stojí za jedno velké smradlavé h…o a vzhledem k nelichotivému procentuálnímu hodnocení na netu ani tento snímek není výjimkou. A to i přesto že jako hlavní režisér je zde uveden Joe D'Amato. Tenhle chlapík to pojal pěkně po svém a spíše než o vytvoření nějaké hororové atmosféry či napětí se věnoval svému nejoblíbenějšímu koníčku (pornu). Stačilo jen vybrat několik alespoň průměrně pěkných hereček, které dají každému a hurá na to. D'Amato ten starý prasák si zřejmě musel po celou dobu honit šaška, protože kvalita kamerových záběrů (čili roztřesená) by tomu odpovídala. Normálně bych tomu asi nevěnoval pozornost, ale když měl kromě režie na starost i kameru a mimoto si dokonce zahrál i ve vedlejší roli, bylo to jasné jako facka. ()

eraserhead666

Výkvět italské efkové kinematografie. Pornofilm s nejucelenějším, nejhlubším a „nejzajímavějším“ dějem, jaký jste asi kdy mohli/y vidět. Nejryzejší esence toho nejlepšího z toho nejhoršího, co vám film nabízí. Po shlédnutí tohoto všem filmům Uwe Bolla přidáte jednu hvězdičku. Film tak nudný, zbytečný, s natolik přestřelenou stopáží, že ho prostě musíte vidět. Film, který diváky/divačky rozdělí na dvě poloviny – ta první bude rychloposunem přetáčet scény v nichž se nesouloží, ta druhá scény v nichž se souloží. Po prvních dvou souložích jsem se zařadit do té druhé skupiny. Přesto ve Vás dokáže vyvolat jakési pocitové hnutí – bude Vám za něj samotného líto, že Eastmana nepřipustili k alespoň k lizu. Myslím, že dále netřeba pokračovat. Hvězdičku alespoň za ty bobry a osmdesátkový echt deutsche porno knírek. ()

Morholt odpad!

Horor? Ale no tak. Vždyť je to jen šestákový osmdesátkový porno tý nejmizernější kvality. To jsem si zase jednou naběh. ()

oLí odpad!

Žádná radioaktivní obživlá chodící ohanbí o velikosti průměrného brazilského deštného pralesa pojídající všudypřítomné penisy, žádný mord ve stylu udušení předkožkou přetažením přes hlavu oběti místo igelitového pytle.. jsem zklamán. Fakt nuda. A jako by toho "ničeho" nebylo málo, tak do toho ještě hraje hnusná italská hudba, bleah. 1/10 ()

corpsy

Videl som to v pôvodnom znení, bez nejakých, v pre mňa zrozumiteľnej reči, tituliek. A ani to nevadilo. PORNO HOLOCAUST je totižto...porno. No aj na tú dobu dosť amatérske. To čo sa odohráva medzi hardcore scénami je naozaj nepodstatné a vlastne to aj tak vyzerá, ako by to napísalo trojročné decko ( odpustite pán Eastman, ale vám to lepšie sekne ako hercovi v niečom pekne brutálne drsnom ). A ešte ku Georgeovi Eastmanovi, je mi fakt ľúto, že si tu ani raz nevrzol. ()

DDT

Pod hustým názvem se skrývá nečekaně "řídké" porno, které je ozvláštněno postavou mutanta-zabijáka (a sexuálního maniaka, pochopitelně) s poněkud nepadnoucí latexovou maskou. Film výhradně pro přátele komicky toporných (místy dokonce pracně ztopořených) hereckých výkonů a nechtěně humorných scének. Moc pěkná je například "romantická" plavba dvou osamocených hlavních hrdinů na lodičce, kdy zničeho nic vedle nich nenápadně vykoukne hlava naprosto neznámého člověka, patrně člena štábu... ()

Astaroth12 odpad!

Toto by neroztúžilo ani veveričku,film sa snažil byť len pornom ale chýbali mu gule,pardon chlapi ale tak to je.Príbeh vobec žiadny,herečky a herci sú bravúrne zlí a u niektorých bolo vidieť ako sa pozerajú mimo kamery,lebo nevedia čo majú robiť. Cakal som niečo z gore ale aj to stálo za 1 poldeci lacného rumu.Najprv sa pozerám na debilov,ktorý si nesú melony alebo čo to bolo a potom,že ich niekto zmasakruje mi je už celkom jedno.Nemá to príbeh,je to porno ale aj to strašne krotké a horor to nieje v žiadnom prípade.Niektoré scény boli strašne naivno dementné.Film sa sústreďuje len na erotické scény a tak mu unikla dejová linka a je aj celkom bez napätia či atmosféry a vôbec nič tu nefunguje ako by malo. ()

iolaos

Kultovní diktátor vlasatých ženských klínů Joe D'Amato a jeho další maximální rozjebka... jen tlačítko FF>> je na místě, jinak nedokoukáte...1/10 ()

kaylin

„Porno Holocaust“ je snímek, který rozhodně nenaplní žádnou vaši potřebu nebo tužbu, je to prostě jenom příliš dlouhý a příliš špatný film, který zklame v podstatě ve všech ohledech, ať už se jedná o pornografii anebo o horor. Tohle se prostě nemělo kombinovat dohromady, a když už, tak rozhodně ne v tak dlouhém filmu. Italové v tomhle případě jednoduše zklamali na plné čáře. Prázdný, prázdný film. ()

raimi odpad!

"Proč se nás straníš? Pálí tě snad ještě kundička?" "Víc než si myslíš. Ti černí šmejdi mi ji fakt projeli." "Ale musela to být skvělá mrdačka. Musíš mít kondici." :-) No, ten rozhovor byl žhavější než ta inkriminovaná šukačka. Dva černoši s povadlýma koňskýma baldama a prkenná běloška, na který bylo tak strašně vidět, jak se jich štítí, až to bylo vtipný. Tenhle film, to je opravdu holocaust. Ale divákovy mysli. Něco tak neuvěřitelně špatnýho jsem fakt dlouho neviděl. A to mám v tomhle směru hodně nakoukáno. Žádnej holokaust se samozřejmě nekoná, a porno je tu tak hnusný, že sem odvracel oči. Navíc to má necelý dvě hodiny, čímž je utrpení dokonáno. Režisér se vyžívá v nekonečně dlouhých záběrech, ať už sledujeme někoho jak jde odněkud někam, nebo pohupující se opupínkovanej pytel a řiť kníratého chlupáče se zlatým řetízkem. Hlavní "hrdinka" je taky "hérečka" za všechny prachy. Její výkon by se dal popsat slovy "stojím nebo sedím a čumím", jeden jedinej výraz celej film. Jen při šukačkách si hekla, aby se neřeklo. A rozesmála se až při posledním záběru filmu, kdy si nejspíš uvědomila, že už má natáčení za sebou, a já se smál s ní, protože zpoza ztroskotané loďky na moři vykoukla vyděšená hlava člena štábu, a tohle martyrium konečně skončilo. ()

Gorehound

Ultimátna guilty pleasure, pokial to nedokážete odceniť, ani sa nesnažte. Ako áno, celá vec je "tak trochu cheesy", ale zároveň neodolateľná raritka z italo hororovou, tropickou vhs rýchlodabingovou atmosférou, akú môžete plniť do fliaš, z tohto filmu🙂Massacessi bol stále skvelý kameraman, more a ostrov je natočené krásne, Nicolaiova hudba je geniálne letná a early 80s talianska. Ťažko sa to vysvetľuje, tie cca 3 gore scény neboli najhoršie, ani nie najlepšie, "Anthropophagous" Montefiori vždy poteši, a celkovo, pre fanúšikov early 80s italo hororu je to naozaj "treat". No, možno tiež nie pre každého, ale ja tieto raritky zbožňujem. ()