Porno Holocaust

George Eastman

Nico Fidenco

Ornella Micheli
  • kaylin

„Porno Holocaust“ je snímek, který rozhodně nenaplní žádnou vaši potřebu nebo tužbu, je to prostě jenom příliš dlouhý a příliš špatný film, který zklame v podstatě ve všech ohledech, ať už se jedná o pornografii anebo o horor. Tohle se prostě nemělo kombinovat dohromady, a když už, tak rozhodně ne v tak dlouhém filmu. Italové v tomhle případě jednoduše zklamali na plné čáře. Prázdný, prázdný film.(30.4.2016)

• oLí

Žádná radioaktivní obživlá chodící ohanbí o velikosti průměrného brazilského deštného pralesa pojídající všudypřítomné penisy, žádný mord ve stylu udušení předkožkou přetažením přes hlavu oběti místo igelitového pytle.. jsem zklamán. Fakt nuda. A jako by toho "ničeho" nebylo málo, tak do toho ještě hraje hnusná italská hudba, bleah. 1/10(6.2.2013)

• DDT

Pod hustým názvem se skrývá nečekaně "řídké" porno, které je ozvláštněno postavou mutanta-zabijáka (a sexuálního maniaka, pochopitelně) s poněkud nepadnoucí latexovou maskou. Film výhradně pro přátele komicky toporných (místy dokonce pracně ztopořených) hereckých výkonů a nechtěně humorných scének. Moc pěkná je například "romantická" plavba dvou osamocených hlavních hrdinů na lodičce, kdy zničeho nic vedle nich nenápadně vykoukne hlava naprosto neznámého člověka, patrně člena štábu...(18.9.2003)

• juta

Naprostá hovadina, která hraničí s odpadem, ale odpad dát nemůžu, protože odpad si zaslouží pouze film, který mě štve opravdu velkým způsobem. Tento film mě neštval, jen je stupidní a o ničem, kde stojí za zmínku a to pouze minimálně, je konec, kde se zmutovaný úchylák pustí do těch kreatur. Výhodou tohodle omylu je ten, že při erotických scénách, které mne naprosto nezajímají a nemám je rád v žádném filmu, tak jsem si stihl uklidit pokoj, ohřát si oběd, najíst se a udělat si pár dalších věcí.(25.4.2014)

• SOLOM.

Když jsem uviděl pod filmem podepsaného Bruna Matteiho, prznitele hororového žánru měl jsem po náladě. Většina jeho filmů stojí za jedno velké smradlavé h…o a vzhledem k nelichotivému procentuálnímu hodnocení na netu ani tento snímek není výjimkou. A to i přesto že jako hlavní režisér je zde uveden Joe D'Amato. Tenhle chlapík to pojal pěkně po svém a spíše než o vytvoření nějaké hororové atmosféry či napětí se věnoval svému nejoblíbenějšímu koníčku (pornu). Stačilo jen vybrat několik alespoň průměrně pěkných hereček, které dají každému a hurá na to. D'Amato ten starý prasák si zřejmě musel po celou dobu honit šaška, protože kvalita kamerových záběrů (čili roztřesená) by tomu odpovídala. Normálně bych tomu asi nevěnoval pozornost, ale když měl kromě režie na starost i kameru a mimoto si dokonce zahrál i ve vedlejší roli, bylo to jasné jako facka.(16.5.2012)

• - Těsně před koncem filmu se objeví velká filmová chyba. Když poslední dva přeživší stojí na loďce, mávají na kolemplující parník a kamera se přibližuje, na okamžik vykoukne z jejich loďky hlava naprosto neznámeho člověka. (jonyyy)