Porno Holocaust

George Eastman

Nico Fidenco

Ornella Micheli
  • SOLOM.

Když jsem uviděl pod filmem podepsaného Bruna Matteiho, prznitele hororového žánru měl jsem po náladě. Většina jeho filmů stojí za jedno velké smradlavé h…o a vzhledem k nelichotivému procentuálnímu hodnocení na netu ani tento snímek není výjimkou. A to i přesto že jako hlavní režisér je zde uveden Joe D'Amato. Tenhle chlapík to pojal pěkně po svém a spíše než o vytvoření nějaké hororové atmosféry či napětí se věnoval svému nejoblíbenějšímu koníčku (pornu). Stačilo jen vybrat několik alespoň průměrně pěkných hereček, které dají každému a hurá na to. D'Amato ten starý prasák si zřejmě musel po celou dobu honit šaška, protože kvalita kamerových záběrů (čili roztřesená) by tomu odpovídala. Normálně bych tomu asi nevěnoval pozornost, ale když měl kromě režie na starost i kameru a mimoto si dokonce zahrál i ve vedlejší roli, bylo to jasné jako facka.(16.5.2012)

• eraserhead666

Výkvět italské efkové kinematografie. Pornofilm s nejucelenějším, nejhlubším a „nejzajímavějším“ dějem, jaký jste asi kdy mohli/y vidět. Nejryzejší esence toho nejlepšího z toho nejhoršího, co vám film nabízí. Po shlédnutí tohoto všem filmům Uwe Bolla přidáte jednu hvězdičku. Film tak nudný, zbytečný, s natolik přestřelenou stopáží, že ho prostě musíte vidět. Film, který diváky/divačky rozdělí na dvě poloviny – ta první bude rychloposunem přetáčet scény v nichž se nesouloží, ta druhá scény v nichž se souloží. Po prvních dvou souložích jsem se zařadit do té druhé skupiny. Přesto ve Vás dokáže vyvolat jakési pocitové hnutí – bude Vám za něj samotného líto, že Eastmana nepřipustili k alespoň k lizu. Myslím, že dále netřeba pokračovat. Hvězdičku alespoň za ty bobry a osmdesátkový echt deutsche porno knírek.(30.12.2011)

• raimi

"Proč se nás straníš? Pálí tě snad ještě kundička?" "Víc než si myslíš. Ti černí šmejdi mi ji fakt projeli." "Ale musela to být skvělá mrdačka. Musíš mít kondici." :-) No, ten rozhovor byl žhavější než ta inkriminovaná šukačka. Dva černoši s povadlýma koňskýma baldama a prkenná běloška, na který bylo tak strašně vidět, jak se jich štítí, až to bylo vtipný. Tenhle film, to je opravdu holocaust. Ale divákovy mysli. Něco tak neuvěřitelně špatnýho jsem fakt dlouho neviděl. A to mám v tomhle směru hodně nakoukáno. Žádnej holokaust se samozřejmě nekoná, a porno je tu tak hnusný, že sem odvracel oči. Navíc to má necelý dvě hodiny, čímž je utrpení dokonáno. Režisér se vyžívá v nekonečně dlouhých záběrech, ať už sledujeme někoho jak jde odněkud někam, nebo pohupující se opupínkovanej pytel a řiť kníratého chlupáče se zlatým řetízkem. Hlavní "hrdinka" je taky "hérečka" za všechny prachy. Její výkon by se dal popsat slovy "stojím nebo sedím a čumím", jeden jedinej výraz celej film. Jen při šukačkách si hekla, aby se neřeklo. A rozesmála se až při posledním záběru filmu, kdy si nejspíš uvědomila, že už má natáčení za sebou, a já se smál s ní, protože zpoza ztroskotané loďky na moři vykoukla vyděšená hlava člena štábu, a tohle martyrium konečně skončilo.(22.11.2018)

• tron

Po viac, ako troch desaťročiach ťažko povedať, či sa malo jednať o porno, do ktorého bol „medzi rečou“ vložený pokus o dej a dialógy, alebo malo ísť o regulárnu kombináciu hororu a porna. Príbeh je chabý, ale režisérom zrejme stačil. Skupinka ľudí vyráža na tajomný ostrov, kde sa stane obeťou sexu a gore. PORNO HOLOCAUST vzniklo vo vrcholiacej dobe talianskeho exploitation kanibalského pod-žánru (KANIBALI 1 – 2, ZOŽRATÁ ZAŽIVA, ŽENY OD HLBOKEJ RIEKY). Oficiálne je pod tragikomickým výsledkom (z ktorého však nehororovým slabým povahám môže byť napriek tomu zle) podpísaný režisér D´Amato, ktorý si kvalitou svojich diel nikdy nelámal hlavu (zopár rokov predtým poslal do boja s kanibalmi už Emanuelu). Neoficiálne býva k tomuto „úžasnému“ titulu uvádzaný (ako spolu-režisér) Bruno Mattei. Spolu si to chalani zrejme férovo rozdelili. Neviem, ktorý z nich nakrúcal gore a ktorý porno... a je mi to fuk. Ako kurióznosť treba vidieť, ale o nejakých (akýchkoľvek!) kvalitách pochopiteľne nemôže byť ani reč. Ale ruku na srdce, alebo kam, čo ste od takého názvu čakali? Porno Holocaust preboha.(27.4.2017)

• TERRORDROME

Ten názov je vskutku strašidelný a mená režisérov napovedajú že to bude s najväčšou pravdepodobnosťou priam obludná ultrahovnočalamáda ťažkého kalibru. Bruno Mattei bol sračkomet ako sviňa, ale s týmto filmom napriek všetkému zrejme nemal veľa spoločného. Aj v úvodných titulkoch je uvedený iba Joe D Amato a to je v podstate ešte horšie, pretože na rozdiel od Bruna, prasáka Joea miesto hororu vždy viac zaujímalo porno a neskôr už ani nič iné netočil. Tento film je akože o skupine vedcov čo idú na opustený ostrov kde ich napadne monštrum zmutované atómovými výbuchmi. Než sa však hrdinovia konečne vôbec dostanú na inkrimminovaný ostrov, prejde nejaká tá trištvrte hodina počas ktorej do nás rejžo hustí jedine chabé pokusy o pornoscénky. Je to síce naozaj hardcore ale mimoriadne zlé a nudné. Nejaké lesby, ženská s dvoma černochmi či šukačka na pláži, to všetko má nepochybne zásadný vplyv na dej. No a keď všetci ťí sexoši konečne dorazia na ten poondený ostrov, divák naivne očakáva že sa rozbehne tá hororová časť, ale miesto toho uvidíme pre zmenu ďalšie lesby a šukačku na pláži. Už som myslel že zdochnem! Po 70 minútach konečne na scénu vyskočí vytúžené monštrum v podaní lepráckeho černocha s handrou na hlave. Boha jeho, na toto sa čakalo! Scénka keď ovalí a znásilní jednu "vedkyňu" je však v rámci možností celkom srandovná. Joe očividne trpel keď sa musel venovať čomukoľvek inému okrem šukania a všetko ostatné mal úplne u riti. Ako inak si možno vysvetliť scénu, keď monštrum povraždí väčšinu výpravy, jednu členku unesie a napriek tomu všetkému zostávajúci vedátori taktiež na všetko serú a pokojne si to rozdávajú v tábore. Po urýchlenej likvidácií monsterčernoška ešte ostane aj čas na záverečnú trtkačku zachránencov v člne a dôjde aj na tú všetkými spomínanú vykuknutú neznámu hlavu. ...A joe na to samozrejme dlabe, veď keď nejde o pichačku nejde o nič, tak čo si robiť nervy.(6.8.2012)

• - Těsně před koncem filmu se objeví velká filmová chyba. Když poslední dva přeživší stojí na loďce, mávají na kolemplující parník a kamera se přibližuje, na okamžik vykoukne z jejich loďky hlava naprosto neznámeho člověka. (jonyyy)