Skupinka skládající se z doktorů, vědců a kapitána lodi pluje na opuštěný ostrov, kde probíhaly jadérné výbuchy a zkoumají zde kraby. Po nějakém čase zjišťují, že na ostrově nejsou sami. Antoine Demaduro, který nestih opustit ostrov před jadernými testy zmutoval a změnil se v sexuálně zvrhlé monstum. Skupinku začne pomalu vyvražďovat a znásilňovat. Přeživší musí najít způsob, jak opustit ostrov. (jonyyy)

TERRORDROME odpad!

Ten názov je vskutku strašidelný a mená režisérov napovedajú že to bude s najväčšou pravdepodobnosťou priam obludná ultrahovnočalamáda ťažkého kalibru. Bruno Mattei bol sračkomet ako sviňa, ale s týmto filmom napriek všetkému zrejme nemal veľa spoločného. Aj v úvodných titulkoch je uvedený iba Joe D Amato a to je v podstate ešte horšie, pretože na rozdiel od Bruna, prasáka Joea miesto hororu vždy viac zaujímalo porno a neskôr už ani nič iné netočil. Tento film je akože o skupine vedcov čo idú na opustený ostrov kde ich napadne monštrum zmutované atómovými výbuchmi. Než sa však hrdinovia konečne vôbec dostanú na inkrimminovaný ostrov, prejde nejaká tá trištvrte hodina počas ktorej do nás rejžo hustí jedine chabé pokusy o pornoscénky. Je to síce naozaj hardcore ale mimoriadne zlé a nudné. Nejaké lesby, ženská s dvoma černochmi či šukačka na pláži, to všetko má nepochybne zásadný vplyv na dej. No a keď všetci ťí sexoši konečne dorazia na ten poondený ostrov, divák naivne očakáva že sa rozbehne tá hororová časť, ale miesto toho uvidíme pre zmenu ďalšie lesby a šukačku na pláži. Už som myslel že zdochnem! Po 70 minútach konečne na scénu vyskočí vytúžené monštrum v podaní lepráckeho černocha s handrou na hlave. Boha jeho, na toto sa čakalo! Scénka keď ovalí a znásilní jednu "vedkyňu" je však v rámci možností celkom srandovná. Joe očividne trpel keď sa musel venovať čomukoľvek inému okrem šukania a všetko ostatné mal úplne u riti. Ako inak si možno vysvetliť scénu, keď monštrum povraždí väčšinu výpravy, jednu členku unesie a napriek tomu všetkému zostávajúci vedátori taktiež na všetko serú a pokojne si to rozdávajú v tábore. Po urýchlenej likvidácií monsterčernoška ešte ostane aj čas na záverečnú trtkačku zachránencov v člne a dôjde aj na tú všetkými spomínanú vykuknutú neznámu hlavu. ...A joe na to samozrejme dlabe, veď keď nejde o pichačku nejde o nič, tak čo si robiť nervy. ()

Astaroth12 odpad!

Toto by neroztúžilo ani veveričku,film sa snažil byť len pornom ale chýbali mu gule,pardon chlapi ale tak to je.Príbeh vobec žiadny,herečky a herci sú bravúrne zlí a u niektorých bolo vidieť ako sa pozerajú mimo kamery,lebo nevedia čo majú robiť. Cakal som niečo z gore ale aj to stálo za 1 poldeci lacného rumu.Najprv sa pozerám na debilov,ktorý si nesú melony alebo čo to bolo a potom,že ich niekto zmasakruje mi je už celkom jedno.Nemá to príbeh,je to porno ale aj to strašne krotké a horor to nieje v žiadnom prípade.Niektoré scény boli strašne naivno dementné.Film sa sústreďuje len na erotické scény a tak mu unikla dejová linka a je aj celkom bez napätia či atmosféry a vôbec nič tu nefunguje ako by malo. ()

oLí odpad!

Žádná radioaktivní obživlá chodící ohanbí o velikosti průměrného brazilského deštného pralesa pojídající všudypřítomné penisy, žádný mord ve stylu udušení předkožkou přetažením přes hlavu oběti místo igelitového pytle.. jsem zklamán. Fakt nuda. A jako by toho "ničeho" nebylo málo, tak do toho ještě hraje hnusná italská hudba, bleah. 1/10 ()

folklorman odpad!

Jak asi začít mám. Jednoho krásného dne se sešli dva lidé. Jeden byl pornosračkář Joe D´Amato. Ten druhý byl ještě větší (hororový)sračkář Bruno Mattei. Dali (prázdné) hlavy dohromady a vznikl film - Holocausto porno. A teď vážně. Tento film je ta největší stupidita, která se pyšní žánrovým rozdělením – EROTICKÝ/HOROR. Porno tam sice nějaké je, ale spíše to připomíná pohyby v epileptickém záchvatu. Hororový podíl zde nenajdete. Dialogy, masky, scénář, kamera, efekty, herci a hudba jsou výplodem nejnižšího označení podprůměrné sračky. A ta cizí hlava na konci filmu to jen dvakrát podtrhla. Jakoby to snad tvůrci mysleli vážně i stou hlavou, kterou mohli ve střižně klidně vystřihnout, protože to na další záběr nemělo vliv. Tento film rozhodně nepouštět!!! ()

raimi odpad!

"Proč se nás straníš? Pálí tě snad ještě kundička?" "Víc než si myslíš. Ti černí šmejdi mi ji fakt projeli." "Ale musela to být skvělá mrdačka. Musíš mít kondici." :-) No, ten rozhovor byl žhavější než ta inkriminovaná šukačka. Dva černoši s povadlýma koňskýma baldama a prkenná běloška, na který bylo tak strašně vidět, jak se jich štítí, až to bylo vtipný. Tenhle film, to je opravdu holocaust. Ale divákovy mysli. Něco tak neuvěřitelně špatnýho jsem fakt dlouho neviděl. A to mám v tomhle směru hodně nakoukáno. Žádnej holokaust se samozřejmě nekoná, a porno je tu tak hnusný, že sem odvracel oči. Navíc to má necelý dvě hodiny, čímž je utrpení dokonáno. Režisér se vyžívá v nekonečně dlouhých záběrech, ať už sledujeme někoho jak jde odněkud někam, nebo pohupující se opupínkovanej pytel a řiť kníratého chlupáče se zlatým řetízkem. Hlavní "hrdinka" je taky "hérečka" za všechny prachy. Její výkon by se dal popsat slovy "stojím nebo sedím a čumím", jeden jedinej výraz celej film. Jen při šukačkách si hekla, aby se neřeklo. A rozesmála se až při posledním záběru filmu, kdy si nejspíš uvědomila, že už má natáčení za sebou, a já se smál s ní, protože zpoza ztroskotané loďky na moři vykoukla vyděšená hlava člena štábu, a tohle martyrium konečně skončilo. ()

• Těsně před koncem filmu se objeví velká filmová chyba. Když poslední dva přeživší stojí na loďce, mávají na kolemplující parník a kamera se přibližuje, na okamžik vykoukne z jejich loďky hlava naprosto neznámeho člověka. (jonyyy)