Deník sexuálních obětí

Ničivá vášeň

Denník sexuálnych obetí

USA, 2001, 93 min

• lennyd

Sammy Horn (Michael Des Barres) je posedlý sexem. Využívá prostitutky, známou v baru, v prodejně se spodním prádlem, svoji zaměstnankyni, prostě všechny ženský v okolí. Pro svoji rodinu (manželku a syna) je ovšem milujícím a pozorným otcem (a manželem). Zatímco při náhodných známostech využívá "tvrdého" sexu (hraničícího se SM), doma se k manželce chová velice jemně... Ale každá kosa jednou dopadne na kámen ... Dost hloupý film, který není ani erotickým filmem (jo asi třikrát zahlédnete ženská ňadra) ani dramatickým filmem (sice sexuální scény jsou prokládány výpovědí u psychiatra (psychiatričky)), ale ani to nevytáhne děj film z šedivé nudy... Tak tohle to ne, pánové...(20.7.2004)

Film není zas tak špatný, jen mi přišlo, že si hodně hrál na něco, co není. Hlavně v prvních minutách. Jinak postupně se film přehoupne do části, kdy hlavního hrdinu nenávidíte, ale přesto s ním soucítíte. Škoda, že celý film není tak dobrý, jako v poslední půlhodině. Pak bych totiž šel rapidně nahoru.(23.3.2009)

• Sarkastic

No, nejsem si jistý tím, co si mám o tomto filmu myslet. Tak o hereckých výkonech tu nemá cenu hovořit, žádné tu předvedeny nebyly. Pořád mi to připomíná spíše pornografický snímek (teď se moc omlouvám uživatelům, kteří v tom viděli/vidí něco jiného). On the other hand, když se nato podívám z jiného úhlu, tak to není zase tak špatný film o sexuální závislosti. Hodnotím 2*, ale je to dost sporné (časem možná změním jak hodnocení, tak obsah komentáře).(19.3.2008)

• Shit

Příšerný herecký výkony, naprosto úděsná amatérská kamera, která se pořád klepala, zřejmě se jednalo o ruční, ale fakt úplně na nic, protože to vypadalo jak nějaká reality show, ale i ta je snad líp nasnímaná a celej příběh je založenej na tom, jak starej prasák Michael Des Barres opíchá všechny ženský, co jsou ve filmu, teda až na jeho manželku Arquette, ale to se moc nedivim... Ale kdybych chtěl vidět v celým filmu jenom píchání, tak si pustim porno a ne tohle. No aspoň potěší pár známých tváří a Eva Jeníčková,.(1.6.2007)

• Dale

Civilná kamera mala mať zrejme za cieľ to, aby film vyzeral realisticky, dokumentárne, ale jediné čo tým u mňa docielila, bolo to, že som si pripadal, ako keby som sledoval telenovelu, alebo amatérske porno. Po vizuálnej stránke je to naozaj otrasné. Stále to ešte mohol zachrániť príbeh, no nestalo sa. Sledovať celý čas muža, ktorý zhruba každé 2 minúty šuká inú ženu vás po chvíli omrzí a už sa len nudíte. Dej v podstate žiadny, vedľajšie postavy nedostanú priestor, aby predviedli nejaké herecké výkony a predstaviteľ hlavnej úlohy nie je natoľko kvalitným hercom, aby dokázal utiahnuť sám zle napísaný a ešte horšie natočený film.(21.6.2005)