Šéfkuchár luxusnej reštaurácie (Michael Des Barres) pôsobí na prvý pohľad ako bezproblémový typ človeka. Žije usporiadaným životom, má primerané spoločenské postavenie, je otcom a obetavým manželom. Jeho zdanlivá pozlátka je však klamlivá. Svojimi zvrátenými sexuálnymi chúťkami rozohráva podivnú zmyselnú hru svojho života. Rozdvojená osobnosť, kde jedna polovica miluje svoju manželku a rodinu, ale tá druhá sa zúčastňuje perverzných hier kedykoľvek a s akoukoľvek ženou. Erotické fantázie sa stávajú desivou skutočnosťou a hra na lásku napínavým trilerom. (oficiální text distributora)

k212

No já nevím, jako soft porno by to asi neobstálo a jako film o něčem (psychické problémy muže závislého na sexu) už vůbec ne. Technické zpracování plně hraje na videodistribuci s filmy pro dospělé nebo jako domácí amatérské video (pozor - akce - jedem). Obraz a kamera jsou příšerné, zvuk a ohudebnění rovněž (a český dabing - to radši nekomentuju vůbec), asi to mělo být zachycení reality, či co. Ve výsledku je to hodně nudný film, který mě chvílemi rozesmíval stupidními dialogy a situacemi typu "řeknu to tvý manželce" (ale vzápětí hlavní hrdina odhodlanou paničku hezky voš*ká a zalepí ji tím hubu). Zajímavé je, že v tomhle veledílu všechny ženy nadrženému maníkovi vesele dávají, ale nikdy se to nedonese k těm pravým uším. No nic... herecké obsazení téhle slátaniny mě vyloženě štvalo. Bylo by daleko lepší, kdyby pan režisér a scénárista v jedné osobě obsadil profíky a ukázal trochu detailnější akci a možná by si pak film našel větší fanouškovskou základnu :-) Jinak je to fakt průšvih - 10% ()

gouryella

Americky film o muzi posedlem sexem, ktery presto nade vse miluje svoji manzelku se nasim kinum vyhnul, ale svou nespornou kvalitu urcite ma. Popis marne snahy hlavniho hrdiny byt verny je nadprumerne vykreslen. Film o tom jak tezke je bojovat s jakoukoliv zavislosti. ()

Shit

Příšerný herecký výkony, naprosto úděsná amatérská kamera, která se pořád klepala, zřejmě se jednalo o ruční, ale fakt úplně na nic, protože to vypadalo jak nějaká reality show, ale i ta je snad líp nasnímaná a celej příběh je založenej na tom, jak starej prasák Michael Des Barres opíchá všechny ženský, co jsou ve filmu, teda až na jeho manželku Arquette, ale to se moc nedivim... Ale kdybych chtěl vidět v celým filmu jenom píchání, tak si pustim porno a ne tohle. No aspoň potěší pár známých tváří a Eva Jeníčková,. ()

Dudek odpad!

Upřímně? Tohle je pravděpodobně jeden z nejhorších filmů, který jsem kdy viděl. Hodně často se u TOP 200 mluví o tom, že nějaké filmy jsou hodně nadhodnocené, ale pokud někdo vkročí do tohoto profilu, musí mi dát za pravdu, že mezi ně patří jistě i tenhle 'skvost'. Joseph Brutsman je pravděpodobně režisérem céčkových erotických filmů a Deníku sexuálních obětí se pustil spolu se svým starým týmem a podle toho to také vypadá. Prostě strašné, nemá cenu to nějak více rozmazávat... ()

Sarkastic

No, nejsem si jistý tím, co si mám o tomto filmu myslet. Tak o hereckých výkonech tu nemá cenu hovořit, žádné tu předvedeny nebyly. Pořád mi to připomíná spíše pornografický snímek (teď se moc omlouvám uživatelům, kteří v tom viděli/vidí něco jiného). On the other hand, když se nato podívám z jiného úhlu, tak to není zase tak špatný film o sexuální závislosti. Hodnotím 2*, ale je to dost sporné (časem možná změním jak hodnocení, tak obsah komentáře). ()

viperblade

Film není zas tak špatný, jen mi přišlo, že si hodně hrál na něco, co není. Hlavně v prvních minutách. Jinak postupně se film přehoupne do části, kdy hlavního hrdinu nenávidíte, ale přesto s ním soucítíte. Škoda, že celý film není tak dobrý, jako v poslední půlhodině. Pak bych totiž šel rapidně nahoru. ()

Anderton

Chvíľu sa budete čudovať, prečo zrovna tohto chlapa chcú všetky ženy v jeho okolí, potom mu budete chvíľu závidieť a nakoniec budete radi, že nie ste v jeho koži. Film ako tak funguje ako erotická dráma, avšak čisto z tohto hľadiska je zase príliš nudný, keďže sa tu moc kecá. Ako psychologická dráma sa samozrejme nemôže rovnať so serióznymi dielami, takže milovníkom artu ho taktiež neodporúčam. Ako sa sem dostali Arquette a Kinski, je tak trocha záhada, možno si mysleli, že sa vážne upísali ambicióznemu kúsku. ()

5150

Za pár peněz natočený video film, který je zajímavý snad jen slušným počtem hezkých a často svlečených hereček v akci, včetně Evy Jeníčkové (Tatiana). V hlavní roli sexuálního predátora se představí Michael Des Barres, známý například z filmu SUGAR TOWN, kde měl také roli playboye. ()

bouncer

Muž posedlý sexem a výprava do jeho psychiky. Čekal jsem tedy víc, než tento výtvor plný nudy a nezajímavých scén. ()

Dale

Civilná kamera mala mať zrejme za cieľ to, aby film vyzeral realisticky, dokumentárne, ale jediné čo tým u mňa docielila, bolo to, že som si pripadal, ako keby som sledoval telenovelu, alebo amatérske porno. Po vizuálnej stránke je to naozaj otrasné. Stále to ešte mohol zachrániť príbeh, no nestalo sa. Sledovať celý čas muža, ktorý zhruba každé 2 minúty šuká inú ženu vás po chvíli omrzí a už sa len nudíte. Dej v podstate žiadny, vedľajšie postavy nedostanú priestor, aby predviedli nejaké herecké výkony a predstaviteľ hlavnej úlohy nie je natoľko kvalitným hercom, aby dokázal utiahnuť sám zle napísaný a ešte horšie natočený film. ()

Lukrecie odpad!

Film mi přijde hrozně amatérský, člověk má pocit, jakoby šlo o nějakou zvrhlou reality show. A souhlasím s viperbladem, že si hraje na něco, co není. Tím pádem je absolutně nedůvěryhodný a neskutečně umělý. To je příklad sexuální deviace, psychopatie a hysterie. A navíc příšernej dabing, kterej se ani neumí trefit do pusy hercům. ()

lennyd

Sammy Horn (Michael Des Barres) je posedlý sexem. Využívá prostitutky, známou v baru, v prodejně se spodním prádlem, svoji zaměstnankyni, prostě všechny ženský v okolí. Pro svoji rodinu (manželku a syna) je ovšem milujícím a pozorným otcem (a manželem). Zatímco při náhodných známostech využívá "tvrdého" sexu (hraničícího se SM), doma se k manželce chová velice jemně... Ale každá kosa jednou dopadne na kámen ... Dost hloupý film, který není ani erotickým filmem (jo asi třikrát zahlédnete ženská ňadra) ani dramatickým filmem (sice sexuální scény jsou prokládány výpovědí u psychiatra (psychiatričky)), ale ani to nevytáhne děj film z šedivé nudy... Tak tohle to ne, pánové... ()

Prochy38

Myslím, že moc vážné téma na tak slabý počin. M. Des Barres ve své roli ale vynikající. Svou divokou scénou potěšila E. Jeníčková, hezky se dívalo i na A. Paul. Jak jsem řekl, slabý film, velké téma. Chce to na tom více zapracovat a dát tomu, co si to zaslouží. Bylo to pohodové, vzrušující, ale slabé. ()

Eldoth

Tak MacGyverova Nemesis Murdock si střihl roli sexem posedlého chlapíka. No, podle mého mínění film má něco do sebe. ()

Blaogranas

Tento film jsem viděl pouhým omylem a musím uznat, že mě nijak nenadchl, ale také, že to určitě není žádný odpad. Hlavnímu hrdinovi bych ale nevěřil ani nos mezi očima. Lhaní na všechny strany, sex milionkrát denně a přesto takový strach o rodinu, kterou ač to zní směšně, staví na první místo. I přes "krátkých" 93 minut je film strašně natažen a děj jede jako ve spirále, stále dokola. 50%. ()

Mocoft

Neotřelé téma. Pěkně zpracované. Hlavní hrdina je pěkně rozporuplný, takže mu občas fandíte, občas ne. Žádná nuda. Krásné holky navíc. ()

moviepill

Keby to malo lepšie (oveľa lepšie) herecké výkony, mohla by to byť celkom pecka. Takto len priemer hraničiaci s podpriemerom, ale námet sám o sebe zaujímavý... ()