poster

Mlčení (TV film)

 • Česko

  Tajemství z minulosti

 • USA

  Hush

 • Slovensko

  Nedám ti môj život

Thriller

USA / Kanada, 2005, 90 min

Režie:

Harvey Kahn

Kamera:

Adam Sliwinski

Hudba:

Terry Frewer

Producenti:

Harvey Kahn, Robert Lee

Scénografie:

Tony Devenyi

Kostýmy:

Katia Stano
(další profese)
 • NinadeL
  ****

  První ze čtyř lifetimeových dramat s Vicky Pratt, která tu rozvinula ve variaci známého příběhu své civilní herectví. Její Callie skvěle kontruje Nině hrané Tori Spelling, a umě si získává jejího manžela a chce i její dítě...(6.2.2009)

 • Alisa
  ***

  Tohle je snad první film s Tori Spelling na který jsem se vydržela dívat a celkem jsem se i bavila. Chování Noaha radši nebudu rozebírat (mírně mi to připomínalo manžela ve filmu Orphan), protože to bych se musela zase rozčilovat. Nicméně Victoria Pratt zahrála podle mě velmi dobře. Je pravda, že scénář je poněkud laciný, a některé scény opravdu nedávají smysl, ale jak říkám, dívat se na to dá. A námět mi náhodou připadal dost dobrý, ač ne úplně originální.(9.12.2014)

 • HaBe
  **

  Film, na který se dá dívat, pokud si chcete opravdu oddechnout a nechcete nad tím moc přemýšlet. Kromě toho, že to bylo od začátku odhadnutelné a toho, že (nečtete, pokud chcete vidět film) vraždy prochází jen tak bez jakéhokoliv řešení, nikdo se neudivuje nad tím, že matka hlavní protagonistky je alergická na buráky a sní bábovku s burákovým máslem a ještě zůstane v takový zvláštní póze, to asi nikoho neudivuje. Prostě dost věcí tam zůstane nedořešených, a tak film celkově ztrácí na kvalitě nehledě na to, že scénář je opravdu laciný. Dvě * za to, že mi to zahnalo nudu, celkem jsem se pobavila (přestože to byl thriller).(24.2.2008)

 • anderson
  *

  ČESKOSLOVENSKÁ PAY-TV PREMIÉRA: FILM+ = 25.3.2010 - Natešený na televíznu premiéru thrilleru UMLČENÍ (Hush) z roku 2009 som dostal od shit-kanálu Film+ studenú sprchu v podobe hovadiny s názvom MLČENÍ (Hush) z roku 2005. A to som si myslel, že ksicht TORI SPELLING už do smrti neuvidím ... (30.3.2010)(30.3.2010)

 • MickeyStuma
  ***

  Sen o dítěti a těhotenství ne a ne přijít. Do toho se objeví bývalá manželova přítelkyně s tajemstvím ve svém nitru, které způsobí tak veliké patálie, že jde doslova o život. Jako drama je to napsáno solidně a natočeno poklidně a však s atmosférou vcelku napínavou. Některé scény jsou ale bohužel poněkud přeslazené a nelogické, což největší korunu všemu dává samotný konec. Dokážu pochopit úmysl zachovat právě tu dobře rozjetou dramatizaci, ale takhle? To už z toho spíše vyvěrá tvůrčí zoufalost. Každopádně jako celek tento televizní snímek nevypadá špatně a určitým divákům onen dramatický požitek přinese.(6.2.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace