Reklama

Reklama

Owen, reportér hudebního časopisu z Los Angeles, se vrací do svého rodného města na Floridu, aby zde udělal rozhovor se Sherry, místní rockovou zpěvačkou. Sherry a její kapela jsou stále více populární, hlavně proto, že stěžejní píseň napsala Sherry především o tom, jak byla jako dítě po dobu 5 let sexuálně zneužívána. Píseň se stala obrovským hitem v místním vysokoškolském rádiu. Důvody reportéra a novináře Owena nejsou jen profesionální, přijíždí i z důvodu, že se Sherry v dětství byli dobrými přáteli. Proto chce napsat a natočit snímek o minulosti zpěvačky. Starší bratr Owena Daniel, který v dětství Sherry pracoval v domě jejího nevlastního otce a byl jedním z aktérů znásilnění zpěvačky, kontaktuje Owena a poskytuje mu podrobnosti o událostech, které se v domě děly. Popisuje svou roli v trestné činnosti gangu, ve kterém kdysi byl. Znásilnění Sherry bohužel nemohl zabránit, jak popsal Owenovi. Znásilněných dívek bylo v tu dobu více, proto se Owen vydává některé z těchto dívek najít a požádat je, aby svědčily proti Danovi a gangu. (mojma79)

(více)

Recenze (1)

mojma79 

všechny recenze uživatele

V roce 2002 získali oba hlavní protagonisté ocenění za hlavní ženskou a mužskou roli Independent Spirit Awards Taktež byl v roce 2001 film na festivalu v Karlových Varech ()

Galerie (4)

Zajímavosti (2)

  • Tento film natočila Allison Anders podle osobní zkušenosti, když byla ještě dvanáctiletá dospívající dívka. Bydlela v domě se svým nevlastním otcem a lidmi, kteří se o něj starali. Allison byla několikrat brutálně zbitá a znásiněná těmito lidmi. Vysvobození přišlo až v jejich necelých osmnácti letech, kdy z domu utekla. (mojma79)
  • Film byl natáčen v rodném domě režisérky. (mojma79)

Reklama

Reklama