Reklama

Reklama

Stíny temnoty

  • USA Gallowwalkers
Trailer 1

Obsahy(1)

Zabiják Aman (Wesley Snipes) nenechá naživu nikoho, kdo se mu jen přiblíží do cesty. V jeho světě se však oběti po smrti vrací, a tak musí Aman po čase čelit útoku gangu, který před časem zničil. Vítejte ve světě Gallowwalker, kde odplata žije věčně. (ssfan)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (84)

Firebug 

všechny recenze uživatele

Nejlepší na tomto snímku je zdejší plakát. Přitom to mohl být jeden z těch snímků, které jsou sice blbé, ale hravě zábavné. Tohle je jenom blbé o nějaké hravosti si to může nechat jenom zdát. Příběh a jeho vypravování zhruba na úrovní lepšího porna, ovšem bez toho, co od porna normální člověk očekává. Co si vlastně tvůrci Gallowwalkers slibovali? Čekáte-li alespoň ucházející akci, sněte dál. Režisérovi se občas povede zabrat nějaký pěkný obrázek, ale tady výčet jeho kvalit končí. Nudnější akční pasáže jsem už hodně dlouho neviděl. Většinou to probíhá tak, že zazní určitý počet výstřelů a následně padne adekvátní počet lidí k zemi. Scénárista se Snipesovi zřejmě snažil napsat repliky, které zní drsňácky a jsou zahaleny mystičností, ve výsledku ovšem mluví tak, jako by se vzpamatovával z té nejhorší kocoviny na světě. Přitom stačilo pojmout to od podlahy jako béčkovou over-the-top akci, která se nebojí dělat si srandu ze sebe sama a přihodit ještě pár prsatek v sexy cowboyských oblečcích (Simona Brhlíková je to jediné, co si budu z filmu zítra pamatovat). Nedokážu si představit takřka nikoho, kdo by si snímek v současné podobě nějakým způsobem užil. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Po hodně velkém čekání, na kvalitní scénář a návrat Snipse se nevyplatilo čekat. Tenhle film je špatnej. Možná ještě horší než Gothův předešlý film Mrazivá tma, od který jsem nic nečekal a ani jsem nic nedostal. Ale od tohohle jsem čekal poměrně hodně a dostal jsem snad ještě méně. Ty body co dávám je za Snipese který sice hraje hrozně ale vypadá tu poměrně cool. A za westernové prostředí které vypadá fakt dobře. Ale zbytek je jedna velké šplichta která je tak debilní a nudná že jsem film musel zkouknout na několikrát. A hlavní záporáci? Strašný, strašně mi připomínaly to debilní trio z Twilightu. škoda že to nevyšlo a od Gotha dávám ruce na dobro pryč. ()

Reklama

LV.Helter 

všechny recenze uživatele

Na dnešnú dobu, strašne zastaralá nudná sračka (neospravedlnim Wesleyho kriminál-a natočenie už v roku 2010!). GalloWWalkers sa bere až tak vážne, že v dramatických chvíľach paroduje sám seba. Tento film nemá šancu zrobiť ani tu najmenšiu dieru do sveta a verím, že si za pár mesiacov ani nespomeniem, čo je henten film zač .Intro navnadí na zaujimavý podpriemer, ale to ja asi všetko o čo sa tvorci snažili. Pri scéne, kde na Riley Smith strieľajú štyria muži s metra a nevedeli ho trafiť, musí brať film vážne i ten najväčší optimista.Sečteno podrženo: zlá kopirácia všetkého možného. Viacej nikdy! ()

Faila 

všechny recenze uživatele

Škoda, pár dobrých nápadů tam bylo, základní kostra příběhu není zas tak blbá a některé scény a záběry byly téměř perfektní. Nemá to ale tu správnou atmosféru, scénář je místy dost hloupý a herecké provedení je až na pár výjimek velmi slabé. S lepším vedením by se z toho snad dalo vytřískat více, takhle to pro mě ale není ani průměrný film. ()

Yoshimitsu odpad!

všechny recenze uživatele

Wesley už tolik nenatáčí určitě to bylo i kvůli tomu, že byl zavřenej jenže takovej návrat jsem si nepředstavoval. Proč tohle vzal ? Tohle by uhrál i méně známý herec a možná by to zvládl lépe. Byla to totální hovadina na, kterou se nedalo skoro dívat. Wesley dělej něco, nebo se na to vy*** ! Odpad! ()

Galerie (39)

Zajímavosti (5)

  • Při natáčení filmu byl v říjnu 2006 Wesley Snipes obžalován za neplacení daní, což vedlo k vydání rozkazu k jeho zatčení. 8. prosince 2006 odletěl soukromým letadlem do rodného Orlanda, kde stanul před porotou. Snipes se cítil nevinný ve všech bodech a za 1 milion amerických dolarů byl propuštěn z vazby a bylo mu dovoleno vrátit se do Afriky až do konce natáčení filmu. (Kritiq)
  • Film vznikl už v roce 2010, však kvůli uvěznění hlavního představitele Wesleyho Snipese za daňové úniky se premiéra odložila do doby, kdy bude Snipes opět na svodobě. (korbitch22)
  • Natáčení probíhalo v Namibii. (Terva)

Reklama

Reklama