Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mason Danvers (Dean Cain) při jednom ze zátahů zatkne drogového bosse Victora Abbotta (Paul Wight). Ten mu v poutech výhružně slíbí jejich brzké setkání. Jelikož se posléze během dokazovacího řízení záhadně ztratí klíčový svědek, je po třech měsících propuštěn. Jeho první cesta tak vede k Danversům domů, kde doma najde jen Masonovu těhotnou ženu. Tu brutálně ubije pěstmi. Danvers je po příjezdu domů zlomen a chce Abbotta zabít. Jeho parťákovi se však podaří jej přemluvit aby Abbotta neodstřelil, ale znovu zatkl. Zničený Danvers si bere z práce volno a přemýšlí jak se pomstít Abbottovi, který je tou dobou ve státní věznici Stonewall. Také dumá nad tím, kdo a proč jej propustil z vězení.... Když se jej parťák ptá co bude o volnu dělat, Mason mu odpoví ,,lovit! ''... (Big Bear)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (18)

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Už jsem to psal u posledního filmu z vězeňského prostředí - tuším, že to byla Cela 21. Tyhle filmy mám rád. Ten malý prostor, různorodost živlů nacpaná do jednoho baráku, gangy a ten vnitřní svět věznice... Je tam spousta vyhrocených situací a ani je scénáristé nemusejí moc vymýšlet. Když jsem zjistil, že v tom hraje Cain - má zvědavost ještě stoupla. Tento dvorní herec spol. Asylum (ano modří už vědí) se totiž ještě nikdy neobjevil v něčem, na co by se dalo vážněji koukat.. Po jeho posledním majstrštyku Sopka: Místo přistání jsem od filmu očekával spíše kupu srandy stejně jako tam. Kupodivu jsem byl ale překvapen. Hrál celkem slušně a na to že mu bude padesát sebou celkem slušně mrskal :-). Dříve narození si jej mohou pamatovat ještě z dob kdy hrál v jednom seroši. Tam poletoval po obloze s velkým S na hrudi v zaříznutejch slipech a zachraňoval reportérku Lejnouvou. Od filmu neočekávejte ale žádné Vykoupení z věznice ani Zelenou míli. Je to obyčejné vězeňské drama s celkem slušnejma bitkama, která však strhne dolů hloupý konec. Málem jsem šel na tři hvězdy, ale takto je to jen za dvě rány boxerama. * * ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Zeny maju telenovely na TV doma pri ktorych môzu zehlit a my chlapi mame tieto oldschool akcne filmy, ktore budu filmom tyzdna na TV Dajto a my pri nich môzeme v jednej ruke drzat chipsy a v druhej pivo a nezavadzat zene, ked zehli vo vedlajsej izbe. Vysledok sice v ziadnom ohlade neprekroci hladiny priemeru, ale ponuka po technickej stranke poctive remeslo. Trochu mi to jak zapletkou, tak prevedenim pripomenulo Van Dammov film Death Warrant. Bitky su v takom krcmovom USA style. Ziadna komplikovana choreografia, ale skôr neobratne bitky namakanych manikov. Poriadny kontakt sice nikdy nevidno, ale vyustenie je stavnate a o krv tu nudza nie je. Takisto potesi, ze su dokonale prehladne. Zadne sialene strihy ani rozklepana kamera sa nekona. Trosku otravne pôsobi druha polovica filmu, ked uz si autori vymyslali dost imbecilne dôvody, aby sa hrdina a hlavny zaporak konecne nepobili a vyckali az do finale. Takze vysledok nie je nieco, co by som priam odporucal, ale ked o to raz zavadite pri vysielani v TV, tak to pravdepodobne bez úhony dopozerate. 4/10. ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Jak to píše Lacike. Ženský mají Ulici a Růžovku, no a my máme tyhle céčkový béčka. Akorát my si dokážeme přiznat, že nás bavěj sračky, zatimco naše lepší protějšky se za ten kus svý podprůměrný zábavy bijou až do roztrhání těla. V tomhle případě se oteklej Dean Cain tluče s křížencem tyranosaura a prasete a s jeho poskoky. O ničem jinym to neni. Nějaká pomsta za umlácenou manželku je jen berlička pro to, aby se hlavní hrdina dostal do lochu a mohl tam máchat pěstma. A jak nemám Caina rád, tak tady mi sednul a bylo mi šumafuk, že Wighta by nesložil ani kdyby si zase oblíknul supermanskej obleček. S vypnutym, ale fakt s fest vypnutym mozkem se to dá považovat i za lehkej nadprůměr. 60% ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Ségry Soskovy se pochlapily a vybraly si k režii (dámy snad prominou) dosud typicky mužský žánr, a to krvavou lobotomizovanou vězeňskou rubačku. A povedlo se jim natočit tak rozkošný mozkovýplach, že jsem úplně odzbrojený, vyrelaxovaný a s nablblým zenovým úsměvem solím čtvrtou hvězdu. Biják jako kdyby z béčkových VHSkových devadesátek vypadl, totální blbina a zároveň totální zábava. Jen radím před použitím obrnit se velkou porcí smyslu pro nadsázku a nebo přepnout mozek do úsporného režimu, jinak vám může hrozit infarkt či mrtvice z té přehršle všemožných nesmyslností. A pochválit musím i casting, třeba zvířecky narostlý (přerostlý) holohlav Victor je klasa a slizký ředitel věznice jakbysmet. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Fuch. To jsem si dal zase jednou pěknou kokotinu. Příběh tohoto filmu není sám o sobě úplně hloupý a dalo se z něj vytěžit slušný béčko, ale bohužel jsem asi až moc čekal něco ve stylu Undisputed 3 a to se nedostavilo. Pár drsnějších bitek se tu najde, ale nijak mě neoslnili. Deana Caina jsem nikdy moc nemusel. Herecky je to úplná nula a ani co se soubojů týče nepředváděl nikdy nic extra co by stálo za pozornost Tady zaujme snad jenom postavou která začíná připomínat Svatého Štefana. No nevím, ale pamatuji si ho štíhlejšího. Pár scén je ok jako třeba nekompromisní zmasakrování manželky hlavního hrdiny, ale jako celek žádná sláva. Nicméně pokud nemáte nic lepšího, tak jednou se to zkouknout dá.35% ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Když Drexel (Adrian Holmes) napadne Masona Danverse (Dean Cain) v jeho cele, během rvačky urvou umyvadlo, u kterého si můžeme všimnout, že od něj do zdi nevede žádný odpad. (Lumberjack)

Reklama

Reklama