poster

Odplata

 • USA

  Vendetta

Akční

USA, 2015, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Big Bear
  **

  Už jsem to psal u posledního filmu z vězeňského prostředí - tuším, že to byla Cela 21. Tyhle filmy mám rád. Ten malý prostor, různorodost živlů nacpaná do jednoho baráku, gangy a ten vnitřní svět věznice... Je tam spousta vyhrocených situací a ani je scénáristé nemusejí moc vymýšlet. Když jsem zjistil, že v tom hraje Cain - má zvědavost ještě stoupla. Tento dvorní herec spol. Asylum (ano modří už vědí) se totiž ještě nikdy neobjevil v něčem, na co by se dalo vážněji koukat.. Po jeho posledním majstrštyku Sopka: Místo přistání jsem od filmu očekával spíše kupu srandy stejně jako tam. Kupodivu jsem byl ale překvapen. Hrál celkem slušně a na to že mu bude padesát sebou celkem slušně mrskal :-). Dříve narození si jej mohou pamatovat ještě z dob kdy hrál v jednom seroši. Tam poletoval po obloze s velkým S na hrudi v zaříznutejch slipech a zachraňoval reportérku Lejnouvou. Od filmu neočekávejte ale žádné Vykoupení z věznice ani Zelenou míli. Je to obyčejné vězeňské drama s celkem slušnejma bitkama, která však strhne dolů hloupý konec. Málem jsem šel na tři hvězdy, ale takto je to jen za dvě rány boxerama. * *(5.2.2016)

 • m.a.t.o.
  **

  Dievčence Soskové natočili v produkcii WWE celkom solídne béčko, ktoré by taký Giorgio Serafini považoval za vrchol svojej kariéry. Jasné, že ten príbeh bol sfilmovaný už tisíc krát, ale páčilo sa mi prevedenie. Na videofilm to pôsobilo celkom luxusne, teda minimálne v porovnaní s tým, čo v súčasnosti točia Žán Klód a svätý Štefan v prdeli sveta. Akčné scény boli nasnímané prehľadne, bolo z nich cítiť drsnosť a vrecúškami so sirupovou krvou sa tiež nešetrilo. Kladne hodnotím obsadenie dvoch hlavných predstaviteľov, Deana Caina som nevidel ani nepamätám a takmer dvestokilové hovädko Paul Wight vyzerá ako keby sa v base narodil. Posledná tretina mi však pripadala už dosť nudná (predsa len tie pästné súboje po určitom čase omrzia), ale na jedno pozretie a zabitie nudy môže byť. Milovníci filmov z väzenského prostredia si kľudne môžu pripočítať hviezdičku navyše. :)(7.10.2015)

 • rublik05
  *

  Obyčejné nízkorozpočtové béčko. Navíc obohacené o extrémně nesympatické herce a o hodně připitomělý děj. Pomsta zasazená do vězeňského prostředí nemá díky nulovým hereckým výkonům nejen hlavních herců absolutně čím zaujmout. Hlavní herec a hlavní padouch působ místy až komicky, jak moc špatně hrají. A to nemluvím o tom debilním dabingu na úrovni homemade dabingu pornofilmů za totáče. Čekal jsem aspoň náznak dobré filmařiny, ale marně. 1* za pár dobrých soubojů, jinak není co hodnotit. 1/10.(20.10.2019)

 • Morholt
  ***

  Jak to píše Lacike. Ženský mají Ulici a Růžovku, no a my máme tyhle céčkový béčka. Akorát my si dokážeme přiznat, že nás bavěj sračky, zatimco naše lepší protějšky se za ten kus svý podprůměrný zábavy bijou až do roztrhání těla. V tomhle případě se oteklej Dean Cain tluče s křížencem tyranosaura a prasete a s jeho poskoky. O ničem jinym to neni. Nějaká pomsta za umlácenou manželku je jen berlička pro to, aby se hlavní hrdina dostal do lochu a mohl tam máchat pěstma. A jak nemám Caina rád, tak tady mi sednul a bylo mi šumafuk, že Wighta by nesložil ani kdyby si zase oblíknul supermanskej obleček. S vypnutym, ale fakt s fest vypnutym mozkem se to dá považovat i za lehkej nadprůměr. 60%(13.5.2016)

 • Lacike
  **

  Zeny maju telenovely na TV doma pri ktorych môzu zehlit a my chlapi mame tieto oldschool akcne filmy, ktore budu filmom tyzdna na TV Dajto a my pri nich môzeme v jednej ruke drzat chipsy a v druhej pivo a nezavadzat zene, ked zehli vo vedlajsej izbe. Vysledok sice v ziadnom ohlade neprekroci hladiny priemeru, ale ponuka po technickej stranke poctive remeslo. Trochu mi to jak zapletkou, tak prevedenim pripomenulo Van Dammov film Death Warrant. Bitky su v takom krcmovom USA style. Ziadna komplikovana choreografia, ale skôr neobratne bitky namakanych manikov. Poriadny kontakt sice nikdy nevidno, ale vyustenie je stavnate a o krv tu nudza nie je. Takisto potesi, ze su dokonale prehladne. Zadne sialene strihy ani rozklepana kamera sa nekona. Trosku otravne pôsobi druha polovica filmu, ked uz si autori vymyslali dost imbecilne dôvody, aby sa hrdina a hlavny zaporak konecne nepobili a vyckali az do finale. Takze vysledok nie je nieco, co by som priam odporucal, ale ked o to raz zavadite pri vysielani v TV, tak to pravdepodobne bez úhony dopozerate. 4/10.(5.7.2015)

 • - Když Drexel (Adrian Holmes) napadne Masona Danverse (Dean Cain) v jeho cele, během rvačky urvou umyvadlo, u kterého si můžeme všimnout, že od něj do zdi nevede žádný odpad. (Lumberjack)