Mason Danvers (Dean Cain) při jednom ze zátahů zatkne drogového bosse Victora Abbotta (Paul Wight). Ten mu v poutech výhružně slíbí jejich brzké setkání. Jelikož se posléze během dokazovacího řízení záhadně ztratí klíčový svědek, je po třech měsících propuštěn. Jeho první cesta tak vede k Danversům domů, kde doma najde jen Masonovu těhotnou ženu. Tu brutálně ubije pěstmi. Danvers je po příjezdu domů zlomen a chce Abbotta zabít. Jeho parťákovi se však podaří jej přemluvit aby Abbotta neodstřelil, ale znovu zatkl. Zničený Danvers si bere z práce volno a přemýšlí jak se pomstít Abbottovi, který je tou dobou ve státní věznici Stonewall. Také dumá nad tím, kdo a proč jej propustil z vězení.... Když se jej parťák ptá co bude o volnu dělat, Mason mu odpoví ,,lovit! ''... (Big Bear)

rublik05

Obyčejné nízkorozpočtové béčko. Navíc obohacené o extrémně nesympatické herce a o hodně připitomělý děj. Pomsta zasazená do vězeňského prostředí nemá díky nulovým hereckým výkonům nejen hlavních herců absolutně čím zaujmout. Hlavní herec a hlavní padouch působ místy až komicky, jak moc špatně hrají. A to nemluvím o tom debilním dabingu na úrovni homemade dabingu pornofilmů za totáče. Čekal jsem aspoň náznak dobré filmařiny, ale marně. 1* za pár dobrých soubojů, jinak není co hodnotit. 1/10. ()

hoffo

Tento film je presne ako, a teraz budem parafrázovať prirovnanie Jara Slávika, dovolenkový zájazd ROH autobusom do Albánska v 1985-tom... aj sa akože niekde ide, aj je to akože zahraničie, aj je tam akože more, ale inak je to celé na prd. Opierajúc sa o túto paralelu, v podstate tomuto filmu vlastne niet čo vytknúť a má všetky potrebné atribúty minimálne priemerného akčného B-čka.. aj to má akože aký-taký scenár, aj herecké obsadenie: Dean Cain(trochu sa nám zväčšil, papkoš jeden), Paul Wight (alias Big Show – wrestlingová hviezda v roli záporáka) je slušné, aj prostredie väznice dáva tušiť akčný potenciál, takisto nechýbajú drsné fight scény (aj keď ich choreografia by neprešla ani prvým predkolom CS má talent), len celé to spolu tak-nejak stojí úplne za hovno. ()

Lacike

Zeny maju telenovely na TV doma pri ktorych môzu zehlit a my chlapi mame tieto oldschool akcne filmy, ktore budu filmom tyzdna na TV Dajto a my pri nich môzeme v jednej ruke drzat chipsy a v druhej pivo a nezavadzat zene, ked zehli vo vedlajsej izbe. Vysledok sice v ziadnom ohlade neprekroci hladiny priemeru, ale ponuka po technickej stranke poctive remeslo. Trochu mi to jak zapletkou, tak prevedenim pripomenulo Van Dammov film Death Warrant. Bitky su v takom krcmovom USA style. Ziadna komplikovana choreografia, ale skôr neobratne bitky namakanych manikov. Poriadny kontakt sice nikdy nevidno, ale vyustenie je stavnate a o krv tu nudza nie je. Takisto potesi, ze su dokonale prehladne. Zadne sialene strihy ani rozklepana kamera sa nekona. Trosku otravne pôsobi druha polovica filmu, ked uz si autori vymyslali dost imbecilne dôvody, aby sa hrdina a hlavny zaporak konecne nepobili a vyckali az do finale. Takze vysledok nie je nieco, co by som priam odporucal, ale ked o to raz zavadite pri vysielani v TV, tak to pravdepodobne bez úhony dopozerate. 4/10. ()

kaylin

Tak nějak jsem dostal to, co jsem očekával. Dean Cain je docela ještě borec, Big Show vždycky patřil k mým oblíbeným wrestlerům, hlavně pro to, jaký je to obrovský chlap. Rvačky, bitky, nic moc dalšího, tohle mi prostě sedlo, nic víc jsem neočekával a nic víc jsem nedostal. Na ten průměr si to sáhne bez problémů. Navíc v režii Soska Sisters! ()

Wacoslav1

Fuch. To jsem si dal zase jednou pěknou kokotinu. Příběh tohoto filmu není sám o sobě úplně hloupý a dalo se z něj vytěžit slušný béčko, ale bohužel jsem asi až moc čekal něco ve stylu Undisputed 3 a to se nedostavilo. Pár drsnějších bitek se tu najde, ale nijak mě neoslnili. Deana Caina jsem nikdy moc nemusel. Herecky je to úplná nula a ani co se soubojů týče nepředváděl nikdy nic extra co by stálo za pozornost Tady zaujme snad jenom postavou která začíná připomínat Svatého Štefana. No nevím, ale pamatuji si ho štíhlejšího. Pár scén je ok jako třeba nekompromisní zmasakrování manželky hlavního hrdiny, ale jako celek žádná sláva. Nicméně pokud nemáte nic lepšího, tak jednou se to zkouknout dá.35% ()

• Když Drexel (Adrian Holmes) napadne Masona Danverse (Dean Cain) v jeho cele, během rvačky urvou umyvadlo, u kterého si můžeme všimnout, že od něj do zdi nevede žádný odpad. (Lumberjack)