Amazonka v plamenech

• USA Fire on the Amazon (více)

Dobrodružný film v hlavnej úlohe so Sandrou Bullockovou sa odohráva v bolívijskej zátoke Amazonky, kde pôvodné obyvateľstvo bojuje so snahou dobytkárskej spoločnosti zlikvidovať dažďové pralesy a premeniť ich na ranče. Na čelo protestného hnutia sa postaví zástupca kaučukovníkov, no je zavraždený. Do divokej prírody prichádza investigatívny žurnalista a snaží sa odhaliť vrahov a ničiteľov prírody za asistencie pôvabnej priateľky zavraždeného. (oficiální text distributora)

petero

Neskutočne slabý film, zhliadol som to len kôli Sandre a nejakej tej erot. scénke s ňou ktorú film obsahuje, no tá si tiež zaslúži jednu hviezdičku. ()

woody

Jediný zajímavý na tomhle filmu... :-)))Ale vážně, viděl jsem to jen proto že jsem to považoval za segalovku a až poté jsem zjistil že Seagal chránil Aljašku.jde o neskutečnou ptákovinu, beze smyslu a nic ty herce neomlouvá.Každý se tomu filmu vyvarujte protože by jste ztratili víc jak hodinku života, kterou můžete strávit uplně jinak... ()

tron odpad!

Prequel k Aljaške v plameňoch. Nefalšovaný odpad a veľmi nemilá ekologická agitka z produkcie Rogera Cormana. Nevydarená a nudná snímka sa vyznačuje akurát tak horúcou erotickou scénou medzi Sandrou Bullock a Craigom Shefferom (miestami vyzerajúcou skôr ako ligh porno, fakt). ()

whack

Béčková dráma, ktorá približuje ekologické zločiny a korupciu na území plieneného bolívijského Amazonského pralesa. Príbeh vlastne začína tam, kde končí film The Burning Season - zavraždením známeho aktivistu menom Chico Mendes. Tiež sa mi páčil ten indián, ktorý vyslovil pár rozumných viet o pokrytectve pacifistických ochranárov s tou ich pasívnou rezistenciou. ()

-bad-mad-wolf-

Milý deníčku! Od svých čtrnácti let jsem byl hluboce zamilován do Sandry Bullock. Když zhruba o dva roky později v TV dávali Amazonku v plamenech, kde se měla nacházet její erotická scéna, nadrženě jsem žhavil video a prázdnou kazetu. Po absolvování té hrůzné videonudy mé city k Sandře ochably. ()

kingik

Sexy Sandra Bullock se rozhodla experimentovat, ale lehce erotická role ji vůbec nesedla. Jinak jako celek je to nevýrazné, takové mdlé a určeno hlavně pro skalní fanoušky Sandry. 40% ()

Martin741 odpad!

Priserna scenaristicka hroza, presnejsie povedane, scenaristicke lajno, ktre sa rozhodol reziser Luis Llosa natocit. 0 % ()

zette

Neuveritelne spatna rezie, napsane dialogy... Nebyt Bullock, tak si myslim, ze se tento film do nasi distribuce nikdy nedostane. ()

otík odpad!

Totální hovadina, absolutně bez děje, nápadu, inovace, špatná kamera, střih, prostě katastrofa. A ani avizovaná cenzurovaná scéna není vůbec dobrá, jde tam jen o vzdychání a trapné snažení se o ukázce milování bez jakékoliv jiskry. Prostě celé to nestojí ani za zlámanou grešli. Hudba: Roy J. Ravio ()

blackJag

Šlechetnému poselství k záchraně deštných pralesů dělá tento film vpravdě medvědí službu. Klasická "porno" kvalita bez adekvátní porno složky (nějaké to mrouskání tu je a Sandře snad i ňadérko vykoukne, ale stačí to?). 20% ()

gumolit

Len kvoli skakajúcej Sandre na pohlavnom úde Craigha Sheffera dávam jednu bodku ale vatšiu hovadinu som už dávno nevidel !!! ()

mira007

Sandra Bullock vyšetřuje s novinářem vraždu aktivisty za práva Indiánů a Amazonky, ale život jim komplikuje zkorumpovaná policie, těžaři a vypalovači pralesa. Celkem miliónový námět, který se dal přetavit ve skvělé dobrodružné drama v atraktivních přírodních kulisách s ekologickým poselstvím, ale tohle je prostě strašně hloupé béčko, vedle kterého akčňáky Stevena Seagala vypadají jako intelektuální záležitost. Sandra Bullock měla ve stejném roce svůj průlomový film Demolition man a ( o rok později Nebezpečná rychlost ) což kdyby přišlo o půl roku dřív, tak by roli v tomto levném stupidním filmu určitě nepřijala nejen kvůli kvalitě, ale asi by se nesnížila k tak hodně odvážné sexscéně ( to je fakt asi jediná věc, kvůli které tenhle film bude někdo v budoucnu vyhledávat ), protože od té doby nikdy nehrála odhalená ( a přesto je její kariéra impozantní ). ()