poster

Přístav naděje

 • USA

  Hope Floats

 • Slovensko

  Prístav nádeje

Drama / Romantický

USA, 1998, 110 min

Režie:

Forest Whitaker

Scénář:

Steven Rogers

Kamera:

Caleb Deschanel

Hudba:

Dave Grusin

Producenti:

Lynda Obst

Střih:

Richard Chew

Scénografie:

Larry Fulton

Kostýmy:

Susie DeSanto
(další profese)
 • Dever
  ***

  Soundtrack Dave Grusin: 1. Main Title: Going Home - Dave Grusin *bonus track ,2. In Need - Sheryl Crow ,3. Honest I Do - The Rolling Stones ,4. Chances Are - Martina McBride, Bob Seger ,5. All I Get - The Mavericks ,6. Paper Wings - Gillian Welch ,7. Stop! In the Name of Love - Jonell Mosser ,8. Wither, I'm a Flower - Whiskeytown ,9. What Makes You Stay - Deana Carter ,10. To Get Me To You - Lila McCann ,11. Smile - Lyle Lovett ,12. When You Love Someone - Bryan Adams ,13. To Make You Feel My Love - Trisha Yearwood ,14. Daybreak - Barry Manilow *bonus track ,15. I Can't Get Next To You - The Temptations *bonus track ,16. Cool Night - Paul Davis *bonus track ,17. Who Cares Anyway - Laura Harding *bonus track ,18. Justin & Birdie - Dave Grusin *bonus track ,(11.5.2011)

 • moviepill
  **

  Tú malú by som zabil bez najmenšieho váhania. Keď nič iné, tak len TO decko strháva filmu polovicu bodov. A nezachráni to ani krása Sandry Bullock. Jediné plus je hudba, ktorá ako-tak ujde. (niekedy si hovorím, že pri upútavkach na televízne vysielanie, keď hrajú "Everybody Hurts" od REM, je táto pieseň to najlepšie na celom filme... hoci s ním vôbec nesúvisí)(20.6.2009)

 • unclejack
  **

  Sandru Bullock mám rád a tento snímok sa jej herecky celkom podaril. Jej filmová dcéra bola zasa priťažkou látkou na spracovanie , zvlášť scéna , kedy jej otec odchádza bola nesmierne zúfalá a tento duch sa niesol po celý film. Celkom pohodová vec , ktorá nepriniesla nič extra nové a skazila len máločo.(3.9.2012)

 • castor
  **

  Nevěra je mrcha. Když se navíc oznámí před televizními kamerami a muchlování probíhá řadu měsíců s nejlepší kamarádkou, je to ještě větší rána. Touha po bezpečí zhrzenou Sandru Bullock zažene domů do texaského zapadákova. Čeká tam na ni a její dceru excentrická matka a pohledný kutil. A několik bývalých přátel, kteří nikdy nerozdýchali její dokonalost (nějaké to vítězství při volbě královny krásy). Ovšem i kdyby tam čekal třeba Optimus Prime, bylo by to jedno. Tahle romance je tak rutinní a utahaná až hanba. Kromě sbírky klišé nabízí několik vážných momentů, které jsou ovšem dramatické asi jako příprava nedělního oběda (kupříkladu setkání otce s dcerou po pohřbu). Uznávaný herec Forest Whitaker coby režisér totálně průměrný. A trestuhodně nezajímavý.(7.2.2018)

 • Ainy
  ***

  Zcela přesně rozumím jejím pocitům v téhle roli, akorát dozvědět se to před celým národem ve státní televizi, to pak nabírá úplně jiný rozměr ... Jinak typická, romantická slaďárna a já se v posledních pár měsících sladkému snažím vyhýbat co to jde. Nevím proč, ale v těchto dnech dostávám na takové filmy častější doporučení a to nepočítám ty nechutně sladké a vynikající darované čokošky, kterými mám v práci přecpaný šuplík ... to bude asi nějaké znamení ;-)(28.7.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace