poster

Přístav naděje

 • USA

  Hope Floats

 • Slovensko

  Prístav nádeje

Drama / Romantický

USA, 1998, 110 min

Režie:

Forest Whitaker

Scénář:

Steven Rogers

Kamera:

Caleb Deschanel

Hudba:

Dave Grusin

Producenti:

Lynda Obst

Střih:

Richard Chew

Scénografie:

Larry Fulton

Kostýmy:

Susie DeSanto
(další profese)
 • Grifindoor
  **

  Přeslazenej doják, až se mi chtělo jít u konce srát. Takle to v životě nechodí ani náhodou. Žádnej hodnej kovbojík a domácí kutil by nepřišel, ve skutečnosti by se Birdie kurvila za prachy a pak by si narazila spiťara, co by jí od rána do večera BIL jak žito. A měla by svýho BILA:-) Tenhle film je dobrej pouze na shlédnutí s romanticky založenou buchtou, která vám pak na 90% povolí vjezd do kisny:-)(14.6.2010)

 • unclejack
  **

  Sandru Bullock mám rád a tento snímok sa jej herecky celkom podaril. Jej filmová dcéra bola zasa priťažkou látkou na spracovanie , zvlášť scéna , kedy jej otec odchádza bola nesmierne zúfalá a tento duch sa niesol po celý film. Celkom pohodová vec , ktorá nepriniesla nič extra nové a skazila len máločo.(3.9.2012)

 • klapqua
  ***

  Nie je to nič svetoborné, ale v podstate sa jedná o pokojnú oddychovú snímku, takú akú sám život napíše, pri ktorej môžete žehliť, jesť, maľovať... Na filme sa mi najviac páčili postavy Geny a Harryho, zrejme víťazia sympatie... Malá Berenice mi pila statočne krv, svojím nie práve tolerantným správaním... Hudba fajn, prostredie milé... ale celé to bolo také...hm... pokojne nudné... vidieť raz asi stačí...(11.11.2012)

 • pakobylka
  **

  Romantika mě minula bez povšimnutí, chladná a odměřená. Drama projevilo alespoň náznak zájmu, když přišlo, úkosem na mě pohlédlo, vztáhlo ruku a zlehka se mě dotklo. Ale o nic dalšího se nepokusilo a jeho prsty nezanechaly žádný otisk - nic, nač bych mohla vzpomínat, o čem bych mohla přemýšlet, čeho bych měla litovat nebo co bych si měla přát. Nic, čemu bych mohla VĚŘIT.(13.11.2012)

 • castor
  **

  Nevěra je mrcha. Když se navíc oznámí před televizními kamerami a muchlování probíhá řadu měsíců s nejlepší kamarádkou, je to ještě větší rána. Touha po bezpečí zhrzenou Sandru Bullock zažene domů do texaského zapadákova. Čeká tam na ni a její dceru excentrická matka a pohledný kutil. A několik bývalých přátel, kteří nikdy nerozdýchali její dokonalost (nějaké to vítězství při volbě královny krásy). Ovšem i kdyby tam čekal třeba Optimus Prime, bylo by to jedno. Tahle romance je tak rutinní a utahaná až hanba. Kromě sbírky klišé nabízí několik vážných momentů, které jsou ovšem dramatické asi jako příprava nedělního oběda (kupříkladu setkání otce s dcerou po pohřbu). Uznávaný herec Forest Whitaker coby režisér totálně průměrný. A trestuhodně nezajímavý.(7.2.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace