poster

Přístav naděje

 • USA

  Hope Floats

 • Slovensko

  Prístav nádeje

Drama / Romantický

USA, 1998, 110 min

Režie:

Forest Whitaker

Scénář:

Steven Rogers

Kamera:

Caleb Deschanel

Hudba:

Dave Grusin

Producenti:

Lynda Obst

Střih:

Richard Chew

Scénografie:

Larry Fulton

Kostýmy:

Susie DeSanto
(další profese)
 • Aleee89
  **

  Film jsem kdysi dávno viděla. Paměť mi osvěžily až televizní ukázky, při kterých jsem zjistila, že jsem ten film dávno viděla. Je to takový další z mnoha. Další z romantických "komedií", které mi nic moc neříkají. Někdy nudí, sem tam se objeví zábavná scéna. Sandra mi v poslední době už nic neříká. Taková nijaká herečka. Zkrátka a dobře, kdysi jednou jsem to viděla a stačilo mi.(17.6.2013)

 • pakobylka
  **

  Romantika mě minula bez povšimnutí, chladná a odměřená. Drama projevilo alespoň náznak zájmu, když přišlo, úkosem na mě pohlédlo, vztáhlo ruku a zlehka se mě dotklo. Ale o nic dalšího se nepokusilo a jeho prsty nezanechaly žádný otisk - nic, nač bych mohla vzpomínat, o čem bych mohla přemýšlet, čeho bych měla litovat nebo co bych si měla přát. Nic, čemu bych mohla VĚŘIT.(13.11.2012)

 • moviepill
  **

  Tú malú by som zabil bez najmenšieho váhania. Keď nič iné, tak len TO decko strháva filmu polovicu bodov. A nezachráni to ani krása Sandry Bullock. Jediné plus je hudba, ktorá ako-tak ujde. (niekedy si hovorím, že pri upútavkach na televízne vysielanie, keď hrajú "Everybody Hurts" od REM, je táto pieseň to najlepšie na celom filme... hoci s ním vôbec nesúvisí)(20.6.2009)

 • Grifindoor
  **

  Přeslazenej doják, až se mi chtělo jít u konce srát. Takle to v životě nechodí ani náhodou. Žádnej hodnej kovbojík a domácí kutil by nepřišel, ve skutečnosti by se Birdie kurvila za prachy a pak by si narazila spiťara, co by jí od rána do večera BIL jak žito. A měla by svýho BILA:-) Tenhle film je dobrej pouze na shlédnutí s romanticky založenou buchtou, která vám pak na 90% povolí vjezd do kisny:-)(14.6.2010)

 • anli
  ***

  Romanticky,citlive napsany i natoceny film u ktereho se i parkrat zasmejete.Sandru Bullock mam rad,ne ze by tohle patrilo k jejim nejlepsim filmum,ale je to slusne,prijemne a zahrane.Misty mozna az moc sentimentalni a rozjimajici se az moc dlouho nad necim,s cim si scenar a take reziser jakoby chvilkami nevedeli rady.Porad je to ale prijemne,romanticke pokoukani se skvelou Sandrou Bullock.U me nadejnych 60%.(3.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace