Na svou dobu lehce nadprůměrný thriller, který dnes působí místy zábavně.(5.1.2003)

Pro Sandru mám slabost takže o hvězdičku více.(31.3.2003)

Skoro to tak vypadá, že se přes Internet dá ovládat i pračka a myčka na nádobí, o mikrovlnce ani nemluvě... Rozhodně zajímavý vzorek současného počítačové thrilleru. Sebeparodický nádech a proklepávání žánrových klišé však bohužel není úmyslné a hází Síť do odpadků se směšným potenciálem. Přesto se na Sandru dá docela obstojně koukat a naprostou nelogičnost při její cestě za svobodou po chvíli překousnete...(21.2.2003)

• Lima

Místama zajímavé, místama směšné. Klasická bolístka - totálně nezvládnutý konec. Sandra Bullock neumí hrát, celý film se tváří stejně a jejím vrcholným a často opakovaným hereckým číslem je zandávání si vlasů za uši. Film je to slabý, ale vysloveně nenasere, takže za dvě.(10.2.2003)

Průměrný thriller, který je chvilkami hodně zajímavý, ale třeba konec radši komentovat nebudu. Prostě americká zábava na sobotní večer.(20.9.2004)

Jak Sandru moc nemusím, tady se mi líbila. Příběh je zajímavý, někomu přišel i děsivý (dívali jsme se na to na horách v dámské společnosti:)), a překvapivě dobrá je i hudba, kterou zkomponoval Mark Isham, kterého si pamatuji snad jen díky Nemocnici Chicago Hope. S přibývajícími roky ztrácí Síť na zajímavosti, i když by tomu možná mělo být naopak (ne, teorii počítačových systémů vůbec nerozumím:)), zkrátka jako Film Týdne to může uvést jen TV Nova;)(8.2.2003)

Mistami hodne napinavy thrileer, obcas prilis vykalkulovane az sebeparodicke.(3.8.2002)

Rozpočet $22miliónovTržby USA $50,727,965Tržby Celosvetovo $110,627,965║ No nič moc, dosť chatrný dej. /25%/(21.12.2009)

• Renton

Scénář: John D. Brancato, Michael Ferris .. Dnes už je to lehce podprůměrné. Navíc pro Sandru nemam slabost..(2.2.2005)

Naivňounký thriller o zhoubné moci počítačů a počítačových teroristů... Námět sice zajímavý, ale z technického hlediska nedomyšlený... O mnoho lépe na tom není ani děj, který je, pravda, místy celkem napínavý, ale v zásadě dost čitelný a nevyrovnaný. Technické provedení – průměr až podprůměr. Třetí hvězdičku vydělala Síti Sandra Bullock... která je prostě a jednoduše roztomilá. Tomu říkám argument, přátelé...(3.2.2005)

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $110,627,965(8.4.2007)

Soundtrack Mark Isham: 1. Main Title ,2. Informant Shooting ,3. Romantic Cruise ,4. Dark Side ,5. Escape ,6. Angela's Theme ,7. Devlin Stalking Angela ,8. The Right Thing ,9. A New Life ,10. End Credits(7.5.2011)

„Všetko je v počítačoch. Stačí jeden klik a neexistujete.“ Kedysi bola doba, keď internet ROZHODNE nepoužíval každý a Sandra Bullock bola zárukou komerčného úspechu (SPEED, KÝM SI SPAL). SIEŤ je staromódne zrežírovaný, takmer až hitchcockovský triler, ktorý bohužiaľ mierne zapácha televíznou nevýraznosťou. Nenápaditá výprava, statická kamera, matné herecké obsadenie podporných rolí, jednoduché akčné scény. Napriek určitej pachuti zostal k dispozícii poctivý triler, ktorý je rovnakou mierou dopredu odhadnuteľný, ako – čudný paradox – napínavý. Sandra Bullock bola vtedy ešte rozkošná a paranoická internetová zápletka bola v roku 1995 (dnes sa tomu nechce veriť), bombastická, originálna a jedinečná a pripomínala príťažlivé, atraktívne sci-fi. Dnes je to smiešne, ale tak čo už, proste takí sme vtedy boli a taký bol aj svet, v ktorom sme žili. P.S. Scenár napísala dvojica budúcich autorov T3 Brancato/Ferris.(2.5.2009)

Ze zacatku se sice nic moc nedeje, ale nekdy v 30 minute zacnou nejaky naznaky a v 40, kdyz ma hlavni hrdinka vymazanou totoznost, tak zacne hodne zajimavej a napinavej thriller, kterej od ty chvile jede v docela slusnym tempu az do konce. Navic Sandru mam rad a tady je fakt dobra a celkove je film docela dobre natocenej, takze si 4* zaslouzi.(21.9.2008)

Slušný thriller se Sandrou Bullock, který má ovšem své dobré i špatné chvíle. Myslím, že v době uvedení to musel být celkem nadprůměrný thriller, ale dnes už to působí trochu jinak......(1.12.2007)

Endžíla s Eplíky... ;-| . . . Takové to bylo...(?) . . . Jojo, tenkrát (95) jsem zrovínka si koupil jako svoji druhou jablečnou sestavu toho neskutečného Power Maca 8500. S úžasným Apple Multiple Scan 20 Display. Kdo nezažil, nepochopí... . . . Dnes už se tomu všemu lze jen usmát. Myslím tenhle film. Každopádně S.B. měla tenkrát rozkošný hardware, se software to už bylo trošku horší... - - - P.S. Ale ty krámy mám furt ve sbírce! A kdo nevěří, ať tam běží - dodnes funkční a na specifické práce (řezací Mimaki) stále užívané!... A na síti... ;o)(23.5.2006)

Vcelkou svižný horor se Sandrou Bellock v hlavní roli o hrozbě počítačů světu. Někdy je to trochu přitažené za vlasy, nicméně po filmové stránce to určitě stojí za zhlédnutí.(9.5.2007)

Tak pěknou elitní programátorku, jako je tady Sandra bych asi těžko hledal. V dobách kdy byla Síť nebo Nebezpečná rychlost byla pro mě Sandra jednou z nejhezčích hereček, takže je jasný, že pod 4* prostě nemůžu, krom toho, thriller to je i příběhově zdařilej a napínavej(16.2.2004)

• flanker.27

Bylo nebylo. Svět byl zas jednou v ohrožení. Banda pavouků chtěla pomocí sítě ovládnout svět. Naštěstí se jim do cesty připlete sličná Sandra coby slečna síťovka a snovací bradavky se můžou jít klouzat. Měli si to lépe rozmyslet, nejsou bradavky jako bradavky.(27.10.2006)

Ne, že bych Sandru Bullock nějak extra prožíval, ale pravda je ta, že tenhle thriller je nadprůměrně koukatelný. Jistě, po 10 letech intenzivního vývoje v IT (můj chleba) způsobují některé "ekšn" ve filmu cukání koutků úst, nic to ovšem nemění na tom, že tenhle film je dobrý. Lepší 3*(2.2.2005)

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13