poster

Šinobi

 • japonský

  忍 SHINOBI

 • japonský

  Shinobi

 • anglický

  Shinobi: Heart Under Blade

Akční / Drama / Romantický / Fantasy

Japonsko, 2005, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Martin741
  ***

  Moj prvy Simojama Ten a hned pekna nuda. Ako pribeh odniekial zo stredovekeho Japonska je fajn, a na pozadi sa odohrava romanticky pribeh, a dalej nic. Ziadne suboje, epicky zaver, mimoriadne herecke vykony, herci neznami a dialogy su nudne a cely film tak rychlo vysumi do prazdna. A to japonsku kinematografiu /Kurosawa, Kitano, Jasudziro Ozu, Mikio Naruse, Kendzi Mizoguci/mam velmi rad. 30 %(23.11.2014)

 • dee-key
  ****

  To byl po dlouhý době jeden z lepších ninjovských filmů. Takhle kdyby natočili Naruta (místo těch tří kvadrilionů dílů) tak mohl mít jen pár epizodek a všichni by byli spokojeni. Shinobi má potenciál, má nápad, má výborné vizuální zpracování, má poetiku, má tu zvláštní asijskou mentalitu, kterou jsem nikdy nepochopil a hlavně jsou tam pěkný souboje. Rozhodně líbilo.(19.11.2010)

 • Zíza
  ***

  Neboť jsem prvně viděla Basilisk, tak jsem ze začátku byla zklamaná, nemile překvapená a připadalo mi, jako by ty, mně známé postavy, byly tvůrci tohoto filmu znásilněny. Ale protože to nakonec mělo jinou pointu, jiný konec, tak jsem se uklidnila a přijala to. Přesto... Myslím, že kdo neviděl anime, bude se v tom trochu ztrácet, protože je to dosti ohryzaný film. Lepší by bylo, kdyby z toho udělali seriál o někalika dílech... ale proč plakat nad rozlitým mlíkem? Basilisk mě dojal, prožívala jsem s ním dobré i špatné a tohle byla jen pastva pro oči, jelikož miluji pohledy na přírodu, a těch jsem si tady užila docela dost. Nemilé 3*(17.4.2009)

 • Z0oMb3E
  ****

  Liéétam v tom tiež, liéétam v tom rád...Poďme si teda zaletieť do Verony po námet ktorý nikdy nesklame. Prihoďme kus katán a nejakého samuraja a nindžu, nech to nieje také okaté. Pardon aby to vyzeralo echt šikmookato! Samozrejme kto sa nevyžíva v rinčaní mečov a vysokých kopoch, lietaní a hudíniovských bojových schopnostiach si film moc neužije. Však v ňom vlastne o nič iné nejde. Všetky tie romantické a dramatické odbočky absolútne nefungujú. No aj napriek tomu že celý film vypadá ako teambuildingová ekšn v lese dá sa na to pozerať. Niekto pri paleopaintballe dostane do nosa, medzi niektorými to zaiskrí a...GAME OVER.(27.6.2012)

 • Radiq
  odpad!

  Bezbřehá slátanina. Odpad jsem nedal jenom kvůli... já nevím proč. Takže ho dám. Hned na začátku ukázali, že to asi bude blbost a to se taky potvrdilo. Nechápu, proč mezi žánrem filmu není taky uvedeno sci-fi nebo fantasy, protože tam neexistuje snad jedinej člověk, co by neuměl lítat. Když si do toho ještě připočítáte tragický digitální efekty, zpracování a děj, tak z toho fakt vypadne hrozná tekutá sračka...(13.11.2008)