Reklama

Reklama

Zázrak v divočině

(TV film)
  • USA Miracle in the Wilderness

Obsahy(1)

Veterán indiánských válek Jericho Adams žije se ženou Dorou a malým synkem na svém ranči. Zdá se, že povedou spokojený a klidný život. Ale bzry se objeví jeho přítel Sam Webster spolu se šošonskými zvědy a vojáky, pronásledující náčelníka Černonožců Mnoho koní a jeho tlupu. A krátce po jejich odjezdu se, znenadání, na farmě objeví sám náčelník Černonožců se svými bojovníky, dávný Adamsův nepřítel, a unáší ho s celou rodinou na své území. Až tam se hraničář dozví, že náčelníkovi před čtyřmi lety zabil jediného syna. Náčelník, jako náhradu za svého mrtvého syna, požaduje synka Jericha a Dory. Žena náčelníka totiž již nemůže mít děti. V tom okamžiku se uprostřed zimní bouře stane něco nečekaného - objeví se laň s malým kolouchem - v tu dobu něco nevídané... Indiáni jsou vyděšeni a zmateni... (inyan)

(více)

Recenze (5)

inyan 

všechny recenze uživatele

Zrození Ježíše pána na indiánský způsob... Kašpar, tři králové Melichar, Baltazar alias Mandan, Teton, a Krí z plání. Kdysi dávali tento film na ČT1. Mám jen jeden dotaz, proč takové filmy nevidíme na našich televizích? Dávám za 4* za zajímavý vánoční příběh. ()

indiano 

všechny recenze uživatele

Pod vplyvom Tanca z vlkmi z r. 1990 nastal v TV veľký boom westernov a indiánskych filmov. Tento film je jeden z nich a môžem povedať, že originálnym príbehom,výpravou ,akciou, tempom zaujme každého milovníka žánru, aj keď na Tanec zďaleka nemá. Krisstofferson - spevácka hviezda country music a westernov opäť nesklamal. Prajem si len aby tento film urýchlene vyšiel na DVD nosiči čím skôr....... ()

Henk 

všechny recenze uživatele

Už je to hodně let, co tenhle film dávali na vánoce v televizi. Ačkoli mne název příliš neoslovil, když jsem viděl obsazení, řekl jsem si, že to zkouknu. Trochu mne udivilo, že dávají na vánoce western,ale i jako western se mi to dost líbilo a tak jsem vydržel. Nemyslím si o sobě, že bych byl nějaká velká měkota, ale když se western přelil v to, co už tu popsal jeden z kolegů dopisovatelů, snad poprvé v životě jsem asi prožíval tu pravou atmosféru vánoc. Mrazík je sice taky moc povedený, ale tohle je něco trochu jiného. Nejsem věřící, ale zrození ježíše jak jej podali v tomto snímku mi bylo daleko bližší, než když jsem ze zvědavosti pročítal bibli. Je mi líto, že to bylo poprvé a taky naposled(myslím), kdy byl tento film uveden v jakékoli z našich televizí. Jinak Kris Kristofferson i Kim Cattrall to zahráli moc pěkně. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama